Advance Techniques, Colour Protection Leave In Treatment Spray (odżywka bez spłukiwania utrwalająca kolor włosów farbowanych) (stara wersja)

Odżywka jest przeznaczona do każdego rodzaju włosów farbowanych. Jej zadaniem jest ożywienie koloru, ochrona przed wyblaknięciem i regeneracja włosów osłabionych po farbowaniu.

Główne składniki: kompleks witaminowo- proteinowy B2, pantenol, proteiny pszenicy, filtry przeciwsłoneczne.

Cena: 16 zł / 125 ml

Słaby

Do czołowych kosmetyków na pewno tego specyfiku nie zaliczę. Użyłam go kilka razy i nie zauważyłam jakichś oszałamiających rezultatów, o których tyle się naczytałam w katalogu ;) Jedyne plusy to zapach i fakt, że włosy po tej odżywce łatwiej się rozczesywały i były miłe w dotyku. Nic poza tym.

Używałam tego produktu kilka lat temu.

Nie polecam

Produkt przereklamowany włosy po nim stają się sianowate w ogóle nie można ich ułożyc. Stosowałam razem z odżywką ktora jeszcze bardziej " dodawała efektu" tragedia... Kolor włosow wcale się nie poprawiał a wręcz przeciwnie błyszczał jadnie to fakt ale włosy wydawały sie być bardziej zniszczone niż w rzeczywistości widac było każdą przypaloną czy rozdwojoną końcówkę. Kupiłam raz i już więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: 1

Tragedia

Jeden z najgorszych kosmetyków do włosów jakie miałam, nie dość, że kompletnie nie widać pozytywnych efektów to jeszcze sprawiał, że moje włosy puszyły się i bardzo trudno było mi je wyprostować. Szampon z tej samej serii tak samo beznadziejny. Zdecydowanie nie polecam!!!

Avon Mark - relacja

Nawet nawet

Tak naprawdę, to oceniam na 3,5. Ale zapach tak mi się podoba, że zaokrągliłam w górę. Poza tym przeraża mnie ta ilość negatywnych opinii! Na moich włosach odżywka się sprawdzała, układały się całkiem dobrze, a jedynie szybciej przetłuszczały - dlatego nie będzie *****. I pół gwiazdki obcinam za cenę - trochę ten Avon za drogi:( Ale ogólnie ok.

omijać!

Ta odżywka nie robi dokładnie nic! Nie odżywia włosów, nie wzmacnia koloru, nie ułatwia rozczesywania - jednym słowem pieniądze wyrzucone w błoto.

bez rezultatów

Też nie zauważyłam żadnych rezultatów stosując tą odżywkę. Ani kolor nie stał się bardziej intensywny, ani kondycja włosów się nie poprawiła - po prostu nic. Jedyna zaleta to przyjemny zapach. Szkoda kasy.

straszna!

Nie regeneruje i nie chroni przed wyblaknięciem. Przetłuszcza włosy, ładnie pachnie. Nie polecam bo nawet nie pomaga rozplątać włosów :(

Czy ja wiem...

czy ta odżywka w ogóle coś daje... Z całą pewnością nie ułatwia rozczesywania włosów. Niezbyt też odpowiada mi taki akurat sposób aplikacji - może i jest wygodny, ale za to mam wrażenie, że jest też bardzo "stratny", bo część rozpylanego produktu po prostu ucieka w powietrze. No ma ładny zapach, tyle jej dam.

Ilość zużytych opakowań: 1.

nie kupujcie tego!!!!!!!!

To jest naprawdę do d...! Żadnej poprawy kondycji włosów, żadnego dodatkowego blasku - no może z wyjątkiem tego przy skórze, bo własy zaczęły mi się przetłuszczać po tej pachnącej wodzie. I na dodatek nie ułatwia rozczesywania - a przecież każda odżywka powinna to to ułatwiać...
Kolejny produkt, który utwierdził mnie w przekonaniu, że AVON to firma do niczego i że dużo lepiej (i taniej) kupować polskie kosmetyki. A jak już te droższe, zagraniczne to przynajmniej sprawdzonych firm.

nic specjalnego

Szczerze mówiąc nie zauważyłam żaneych efektów a dodatkowo odżywka obciążyła i przetłuściła mi włosy.Nigdy więcej!

Mnie zraził zapach

Może moja była jakaś zepsuta, bo zalatywała stęchlizną. Ułatwiała rozczesywanie, ale zdecydowanie wolę inne odżywki tej firmy i to nie w sprayu.

Do kitu

Ja używałam też jej kiedys i zgadzam się z moją przedmówczynią pachnaca woda i nic więcej.Mam włosy farbowane wiec dosc suche i zniszczone.Po tej odzywce nawet mi się nie chciały lepiej rozczesywac .Skutecznosc zadna.