ANTY, Żel antybakteryjny do mycia twarzy

ANTY, Żel antybakteryjny do mycia twarzy

Żel do mycia twarzy do cery trądzikowej i tłustej. Dokładnie i głęboko oczyszcza pory skóry, zwęża pory, ogranicza powstawanie nowych wyprysków i normalizuje pracę gruczołów łojowych dzięki aktywnemu czynnikowi antybakteryjnemu - triclosanowi oraz olejkowi z drzewa herbacianego. Pielęgnuje skórę: nawilża i łagodzi podrażnienia dzięki zawartości prowitaminy B5. Nowe, większe (200ml) opakowanie i chyba zmieniona receptura. Dla mnie absolutnie genialny, spełnia wszystkie oczekiwania. Po 2 tygodniach używania uregulował wszystkie dotychczasowe, wieloletnie problemy - nie mam wyprysków, znikają powoli blizny, cera jest gładka i jakby rozjaśniona. Bardzo wydajny, wygodny w dozowaniu.

Cena: ok. 11 zł

Nie

Używałam tego żelu kilka lat temu, kiedy borykałam się z problemem trądziku i tłustą skórą.
Przy pierwszym opakowaniu byłam z niego zadowolona, bo twarz mniej się przetłuszczała, trochę ją matowił...(wtedy jednak był w innym, pomarańczowym opakowaniu z dozownikiem, miał gęstszą konsystencję i troszkę inny zapach, więc może i inny skład?).
Przy kolejnym opakowaniu sytuacja zaczęła wracać do stanu sprzed używania żelu, a wręcz nawet pogorszyła się... W chwilę po umyciu twarz była matowa ale ściągnięta, sucha i swędząca. Czasami nawet mnie piekła. Koszmar zaczął się kiedy żel poszedł w odstawkę... Buzia zaczęła mi się przetłuszczać tak bardzo, że błyszczała cały dzień (wzmógł się łojotok) i nie mogłam tego opanować. Poza tym zaczęły wyskakiwać mi po nim ogromne pryszcze, a właściwie tworzyły się ogromne i bardzo bolące gule pod skórą... Skończyło się wizytą u dermatologa.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu

Kiedyś tak, teraz NIE!!

Kupiłam go kiedy moja buzia nie była jeszcze tak wymagajaca a po prostu tradzikowa. Wtedy się nadawał, bo usuwał zanieczyszczenia i sebum. Troszkę ściagał skórę, ale wtedy mi to nie pszczeszkadzało. Teraz kupiłam drugie opakowani a mam cere mieszaną [ wrażliwą ]tłustawą się w strefie T, żel ten okropnie wysusza mi policzki, podrażnia. Pachnie też nie za bardzo, oczyszcza nadal ok. ale kosztem suchej skóry na policzkach. Powiedziałam więc mu Nie i wylądował w koszu :) Na plus jest śmieszna cena tego żelu jak dla osób z tłusta skórą to powinien być ok. Ja niestety nie polecam

OK

Dla mnie skuteczny. Działa jak powinien i jak obiecuje producent. Jestem z niego bardzo zadowolona. Szczerze polecam wszystkim zainteresowanym tym produktem.

Cellulit składniki

POLECAM

Zaopatrzyłam się w ten żel anty- w supermarkecie. Przyciągnęła mnie jego przystepna cena oraz duuuuże opakowanie(180 ml). W domciu od razu wypróbowałam ten żel i .....nie zawiodłam się :). Moim skromnym zdaniem ten kosmetyk jest naprawde dobry, zauwazyłam u siebie mniej wyprysków, NIE wysuszył on mi skóry, ładnie pachnie i matowi skórę. Stosuje go razem z tonkiem z tej samej serii.:)
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...w trakcie pierwszego
Recenzja: ...

Dobry

Mam wrażliwą cerę, mimo to żel Soraya nie podrażnia skóry, choc trochę wysusza. Skóra jest bardzo dobrze oczyszczona. Poza tym jest tani i wydajny.

Dla mnie super!

Choć uzywam go zaledwie od wczoraj to bardzo mi sie podoba! Jest wodnisty ale doskonale sie pieni , jest wydajny - wystarczy tylko odrobinka na umycie buzi. Dodatkowym plusem jest to ze po umyciu po prostu czuje ze skora jest oczyszczona . Poza tym skóra jest matowa, opakowanie b.ładne i zapach też nie najgorszy choć musze przyznac ze taki jak z apteki :) Moim ulubienciem był żel Garniera ale akurat zbrakło mi 5 zł no i wzięłam ten i nie żałuje!!!

16.09.2004r Uzywam tego żelu już dosć długo bowiem zakupiłam juź drugie opakowanie. jest fajny choc idealem nie jest. W połączeniu z tonikiem daje dobre efekty i skóra jest gładziutka i bez wyprysków. Ogólnie to podtrzymuje moja poprzednią recenzje .

15.02.2005 r. Uzywam i używam i nie tylko ja :) w moim domu. Kończe już chyba 5 opakowanie i raczej niezmienie bo jest tani i skuteczny. Dla mnie SUPER!!!!

Trzy ***

Taki średni, aczkolwiek nie najgorszy. Oto moje spostrzeżenia:
+ fajniutkie, wg mnie bardzo "topowe" opakowanie
- troche nieprzyjemny zapach, bardzo normalny dla tej serii
- wysusza buźkę
+ ma większą pojemność, od niektórych żeli(180ml)
Ogółem taki normalny...

nawet fajny

Mnie odpowiada, chociaż jest za bardzo wodnisty. Nie wysusza, dobrze myje, pieni sie tak jak powinien, wydajny.

Może być

Miałam wersję mocniejszą, używałam na plecy, dekolt i ramiona. Rzeczywiście pomagał na wypryski (ale bez rewelacji). Trochę za bardzo wysuszał skórę, na twarzy nie odważyłabym się go użyć. Plus za cenę i wygodne opakowanie. I za zapach - nie przepadałam za nim, ale, w odróżnieniu od wielu polskich kosmetyków typu 'uniseks', nie pachniał męskim dezodorantem. Ilość zużytych opakowań: dwa

mój pierwszy..

Posiadałam zarówno w starej jak i nowej ODSŁONIE. Mam do niego sentyment i mogę być nieco nieobiektywna :)Przyjemnie pachnie, pieni się, skóra po umyciu jest bardzo gładka ale i zarazem bardzo przesuszona...Stare opakowanie było bardzo niewygodne, nowe jest całkiem fajne.Kupiłam bo pilnie potrzebowałam żelu, a nie było innego, nie żałuję, od czasu do czasu, kiedy nie mam ochoty masować buzi mikrogranulkami - sięgam po niego. Wtedy nie wysusza aż tak.Zużyłam 1,5 opakowania...czas nieokreślony :D

Wspomnienia na - ;)

oceniam wersję bardzo starszą tego zelu :D w oczki -szczypawka, na buzie= nie szczypawka, ale pustynia :D bardzo przesuszył mi cere, ale jako maloletnia Olunia sobie z tego sprawy nie zdawałam za bardzo :D jakis taki gutowaty, oczyszczał w miare, chłodził :D był tani i faktycznie wydajny :D Z perpektywy czasu mijam go OBOJĘTNIE na półce sklepowej :D i tak trzymac ! ;)Używałam tego produktu od dawien dawna, jako nastolatka :) / Ilość zużytych opakowań: jej..nie liczyłam :D spoooorawo ;) heh..

Mocny

Jak na mój gust ten żel jest za mocny, działa na zasadzie przesuszenia skóry. Po miesiącu używania miałam go dość, bo wysuszoną cerę musiałam ratować takimi bombami odżywczymi, jak Nivea, a to nie było wygodne rozwiązanie na dzień.