Deni Carte, Baza wygładzająca pod makijaż

Deni Carte, Baza wygładzająca pod makijaż

Baza pod makijaż Deni Carte. Po zastosowaniu tego innowacyjnego produktu skóra staje się jedwabiście gładka i miękka w dotyku. Preparat delikatnie wyrównuje zmarszczki, zmniejsza widoczność porów i matowi skórę. Przeznaczony do każdego rodzaju cery. Baza pod podkład ułatwia równomierne rozprowadzenie makijażu, przedłuża jego trwałość. Może być stosowana samodzielnie jako produkt wygładzająco – matujący. Nie zapycha porów.

bazy pod makijaż twarzy
matujące, wygładzające, przedłużające trwałość makijażu

Podoba mi się !! :)

Ozdobna buteleczka o pojemności 30 ml, o przezroczystych ściankach i czerwonym metalikiem u podstawie oraz zakrętce. Bazę aplikuje się na ciało za pomocą łatwej w użyciu pompki.

Baza ma konsystencję lekkiego kremu o białej barwie.

Tuż po oczyszczeniu twarzy od niedawna stosuję tą bazę. W ogóle nie jest wyczuwalny jakikolwiek zapach. Matuje moją cerę i zmniejsza widoczność porów czy też wygładza cerę, zmniejszając widoczność zmarszczek mimicznych.

Używam tego produktu od: styczeń 2014
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

bardzo dobra!

Miałam bazy z gosha, sorai, daxa i delii ale ta bije wszystkie na głowę. Ma rewelacyjną konsystencję, mimo że to baza silinonowa nie roluje się i co najważniejsze - nie zapycha porów. Buźka jest gładka i dość dobrze zmatowiona. Tak jak producent obiecuje - bardzo przedłuża trwałość makijażu. A w dodatku jest bardzo tania i bardzo wydajna. Dla mnie rewelacja:)

Jest okej !

Kupiłam ją ze względu na falę wesel jaka nadeszła w moim życiu. I w sumie nie żałuję. Obietnice producenta, że baza wygładza zmarszczki czy ukrywa niedoskonałości oczywiście jest na wyrost. Natomiast sprawuje się ona całkiem nieźle. Bardzo fajnie wygładza, daje efekt "aksamitnej cery ", matuje, ułatwia rozprowadzanie podkładu i nawilża. Używam ją tylko na wyjścia, jednak stosowałam ją latem i w upalne dni też się sprawdza. Polecam ! :)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 50 % pierwszego

Bardzo dobra

Muszę zacząć od tego, że od kilku lat z powodzeniem stosuję bazę pod podkład od Dax Cosmetics, z której jestem i byłam bardzo zadowolona.
Tę bazę zakupiłam, bo od czasu do czasu potrzebuję odmiany.
Jakiś czas temu nacięłam się na podkład z tej firmy, który po kilku użyciach poszedł do kosza, bo okazał się kosmetycznym dnem.
Ta baza może nie daje żadnych spektakularnych efektów, ale jestem z niej zadowolona.
+ nie jest gorsza od innych baz np. z dax cosmetics, czy z gosha
+ ogromny plus za konsystencję. Inne bazy z reguły są silikonowe, przez co się wałkują. Ta baza ma konsystencję kremu, przez co nakłada się bez problemu i nie wałkuje, nawet jeśli zostanie nałożona bezpośrednio po kremie.
+ moja skóra po nałożeniu kremu, jest dość tłusta, świeci się, a ta baza działa natychmiastowo, błyskawicznie i zauważalnie matuje skórę
+ niska cena, cenowo porównywalna do sorayi, ale te dwa kosmetyki, to ogień i woda.
- absolutnie nie kryje, więc producent niepotrzebnie to obiecuje, ale tutaj niestety nie sprawdza się żadna z baz
- dość dobrze wygładza, ale kiedy moja skóra jest przesuszona i tak mam problem z rozsmarowaniem podkładu
- po około 2 h i tak się świecę, ale wystarcza bibułka matująca
Absolutnie nie radziłabym spodziewać się cudów typu nieskazitelnie gładka i matowa skóra, ale efekt jest zadowalający

niezbędnik na ważne wyjścia :)

P L U S Y:
-ładnie wygładza, zdecydowanie lepiej rozprowadza się na niej podkład
-chociaż nie ma o tym mowy na kosmetyku to matuje skórę
-zdecydowanie przedłuża trwałość makijażu (przetrwał imprezę weselną-dodam, że w sali nie było klimatyzacji i upał straszny)
-nie uczula
-nie zapycha
-jest baaaaardzo wydajna

KOLEJNY PRODUKT TEJ FIRMY, KTÓRY NA DŁUGO ZE MNĄ ZOSTANIE (MAM FLUID LONGLASTING ORAZ FLUID MATUJĄCY):)

M I N U S Y:
-nie mam do czego się przyczepić

Używam tego produktu od: 2 M-CY