Dove Deo Stick (Dezodorant w sztyfcie)

Dove Deo Stick (Dezodorant w sztyfcie)

Zgłaszająca osoba: sengal

Chciałam wszystkim zainteresowanym polecić dezodorant Dove. Konkretnie mam na myśli dezodorant w sztyfcie, dlatego, że ten właśnie miałam okazję używać i jestem z niego bardzo zadowolona. Jedynym minusikiem jest to, że brudzi ubrania (jest biały) dlatego trzeba go umiejętnie i ostrożnie nakładać, ale reszta to już same zalety: utrzymuje świeżość przez cały dzień (nawet wieczorem paszki pięknie pachną) zapach ma delikatny, świeży nie zakłóca zapachu perfum, używałam go zaraz po depilacji i nigdy mnie nie podrażnił. Ostatnio kupiłam zachwalany dezodoran w kulce firmy Fenjal i porównując uważam, że Dove był o niebo lepszy.

Polecam.

Dostępne 2 wersje zapachowe - Fresh i Original.

Skład: cyclomethicone, aluminium zirconium tetrachlorohydrex GLY, PPG-14 buthyl ether, stearyl alcohol, talc, hydrogenated castor oil, PEG-8 distearate, glycerin, silica, parfum,helianthus annuus, BHT.

Cena: ok. 9 zl / 40 ml

Jest ok

Dezodorant spełnia swoje zadanie lecz dla osób które bardzo sie pocą nie spełni egzaminu :)
+cena
+zapachy
+dostępność

-nie radzi sobie z dużym potem

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące

poleciłabym każdej kobiecie

Dezodorant zapewnia mi podstawową ochroną w ciągu całego dnia. Bardzo lubię go używać. Stosuję dwa razy dziennie: rano i wieczorem po kąpieli/prysznicu. Warto wypróbować, bo kosmetyk jest tani, bardzo wydajny i świetnie chroni przed nadmierną potliwością. Jest również łagodny na tyle, aby pomóc przy podrażnieniach po depilacji.

Używam tego produktu od: lipca 2013

bardzo lubię!

Dezodorant bardzo polubiłam, spodobała mi się jego pudrowa konsystencja. Wiem, że może troszkę brudzić, ale wystarczy nakładać odpowiednią ilość w dobry sposób i problemu nie ma.
+ładnie pachnie

Używam tego produktu od: w trakcie 3
Ilość zużytych opakowań: 2 lat

depilacja ciąża

świetny dla skóry wrażliwej

Próbowałam wielu dezodorantów pod pachy, zarowno te w psikaczu jak i sztyfcie oraz kulce. Niestety długo nie mogłam dopasować dobrego kosmetyku do mojej wrażliwej alergicznej skóry. Przez przypadek kupiłam ten w sklepie z braku większego wyboru i to jest właśnie to czego szukałam. Dove ma delikatny kremowy zapach, a formuła sztyftu bardzo mi odpowiada, ponieważ jest sucha i nie trzeba czekac aż wyschnie ;) a co najważniejsze nie uczula mnie, pachy nie są swędzące i ciągle podrażnione. Jeden mały minusik to niestety ślady na ktore trzeba uważac, ale mimo to chyba się już z nim nigdy nie rozstane.. :P

Ilość zużytych opakowań: używam go bez przerwy, więc ok 10 opakowań już zużyłam ;)

Skuteczny ale zniechęca mnie zapach :/

Miałam go 2 razy tylko dlatego że nie było w sklepie akurat Rexony której stale używam.

Plusy :
* chroni przed potem w 100 %
* sztyft jest miękki, łatwo rozprowadza się pod pachami
* skóra pod pachami jest jakby wypielęgnowana bardzo milutka w dotyku
* względna cena :)
* po spoceniu się czuć zapach dezodorantu a nie potu ale zapach sztyftu mi nie odpowiada

Minusy :
* niestety nie mogę znieść zapachu tego sztyftu, jest dla mnie drażniący, ogólnie mówiąc szampony ani odżywki Dove czy kremy nie są w stanie przekonać mnie do siebie tym zapachem
* zostawia okropne ślady na ubraniach

Kupuję tylko wtedy gdy nie ma w sklepie Rexony ;D

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania całe

I love \'original\' !

Kiedyś używałam tylko dezodorantów tej firmy, teraz przerzuciłam sie na sztywty.

- bardzo dobrze chroni
- nie plami(co robił dezodorant)
- nie zostawia śladów \'niezmytego mydła\' na pachach, wchłania sie w skóre
- śliczny zapach

Faktycznie zapach utrzymuje się na ubraniach,ale mi to nie przeszkadza, bo go uwielbiam:D

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Plami, ale ślicznie pachnie

Nie będę się rozpisywać.
Zapach ma wspaniały, każda znalazłaby coś dla siebie :) używałam koloru zielonego, granatowego i złotego (nie znam nazw). Jednak sztyft miałam złoty. ;)

I muszę przyznać, że jak się spociłam, pachniałam jak szalona! Extra. :D ale najgorsze jest to, że plami ubrania. Miałam strasznie białe ślady. Własnie to jest najgorsze. Jeśli komuś to nie przeszkadza, to O.K. :)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Najlepszy! (black dress)

Posiadam wersję Anti-White marks. Nie pozostawiający białych śladó na ciemnych ubraniach.
Stał się moim ulubionym! Ma cudowny zapach, naprawdę jest skuteczny. Neutralizuje nieprzyjemny zapach przez cały dzień. Stosuję go 20min przed nałożeniem ciemniejszych bluzeczek. Jednak trzeba uważać aby nie nałożyć go zbyt dużo, wtedy na pewno odbije sie pod pachą na czatnej tkaninie.
Jest bardzo wydajny, wystarczy na kilka miesięcy codziennego użytkowania.
Nie lubie antyperspirantów płynnych w kulce (np. Avon). Pod pachą występuje uczucie nieprzyjemnej wilgoci...
Ten z Dove, daje uczycie komfortu, suchości od pierwszych chwil po nałożeniu.
Stosuje po depilacji, brak podrażnień, brak szczypania.

Polecam do każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej.

Używam tego produktu od: rok

Skuteczny / jednak nie ...

Miałam wersję "original". Sztyft bardzo skutecznie chroni przed potem i jego "zapachem". Skóra jest delikatna, miękka, dobrze chroniona. Mile mnie zaskoczył.

Chetnie nazwałabym go KWC ale:
- ma bardzo intensywny zapach - drażni się z perfumami. Bluzki co prawda nie śmierdzą potem, ale zapach sztyftu utrzymuje się na nich bardzo długo
- gdy za dużo razy się nim mażnie pod pachą - nieprzyjemnie się roluje
- nie wiem od czego to zależy, ale czasem zostawia białe slady na bluzkach, a czasem nie (może od tkaniny?)

EDYCJA:
niestety sztyft juz nie działa na mnie dobrze :( Po zużyciu opakowania, kupiłam Fresh i potem znowu Original. Nie wiem, czy coś w składzie majstrowali, czy moze moja skóra sie przyzwyczaiła (ale po 1 opakowaniu??!!) w każdym bądź razie już nei działą :(
Używam tego produktu od:ok 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: własnie skończyłam 1

mogło być lepiej

używałam go dosyć często .wracałam do niego ze względu na piękny zapach,który z resztą w ciągu dnia przypominał o sobie.jednak z czasem skóra się przyzwyczaiła i zaczełam czuć,to czego nie chciałam - zmieszany zapach potu z dezodorantem
plus za zapach i słabośc do dove :)

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

najlepszy antyperspirant

Bardzo dobry, najlepszy z uzywanych przeze mnie antyperspirantów. Działanie utrzymuje sie bardzo długo, zapach jest delikatny i nie nudzi się. Nie podraznia.
Minus to to, ze trochę brudzi, ale przestałam się łudzić, ze trafię na taki, ktory bedzie posiadał obie te cechy ;)
Używam zawsze wersji z granatową nakrętką.

Używam tego produktu od:kiedy sie pojawił na rynku
Ilość zużytych opakowań:na pewno 10

zapach dove:)

Własnie mi sie skonczył i musze zakupic...jest skuteczny ,a do tego slicznie pachnie typowym zapachem Dove:)Miałam wersje ciemno niebieska i nie wiem czy kupic jakas inna....Jest doskonały po depilacji,ładnie nawilza paszki:) Poprostu warto kupic:)Do tego jest wydajny i nie brudzi ubranek:)

Używam tego produktu od:hmm
Ilość zużytych opakowań:pierwsze