Pędzel do malowania ust lub rozprowadzania korektora Professional Lip/Concealer Brush Colour by Oriflame, Oriflame (stara wersja)

Wydłużany pędzelek o podwójnym zastosowaniu. Pozwala na precyzyjne nałożenie pomadki lub dokładne rozprowadzenie korektora. W srebrzystej tulejce, którą możesz zatknąć na końcu pędzelka, by go wydłużyć.

Cena: 18,90zł

Bardzo dobry.

Pędzelek fajnie sprawdza się do nakładania pomadki (dzięki temu pomadka trzyma się dłużej na ustach) oraz korektora. Pozwala również na wykorzystanie kosmetyków do samego końca.
Wykonanie solidne i trwałe. Włosie delikatne.

Dobry

Idealnie nadaje się do wykonywania kreski na powiece. Do ust go nie używam:) Dzięki temu, że jest dość sztywny łatwo narysować prostą kreskę.
W dodatku cena jest bardzo uczciwa jak za jakość wykonania. Nie próbowałam narazie innych, ale nie uważam że powinnam

Niestety to nie to

Ani mi ani mojej siostrze nie podszedl.
Estetycznie bardzo dobrze wykonany, no i na tym koncza sie plusy.
Jest za twardy/za sztywny.. do ust jeszcze jeszcze (ale ja nie maluje ust)
Wzielam go ze wzgledu na rozprowadzanie punktowo korektora, i tutaj niestety zawiódł :/
Moj pedzelek wyladowal w brokacie i ozdobach do paznokci ;) wiec jakos go zuzywam Używam tego produktu od: mam go od dawna, uzywam rzadko

Manicure - geometryczny french

niestety

Niestety muszę mu popsuć ocenę. W ogóle mi nie podszedł. Solidnie wykonany, więc na wyrost dostał plusa za trwałość ;). Dla mnie jest za sztywny- to po pierwsze. A po drugie- ma za ostry szpic. Nawet jak go rozpłaszczę podczas malowania to i tak czuję tylko kłucie tego "dzióbka". Może i byłby dobry jako sama konturówka, ale zdecydowałam się go oddać z powrotem mojej konsultantce (;))Używam tego produktu od: około tydzień próbowałam go oswoić
Ilość zużytych opakowań: takiego dzikuska nic nie zużyje ;)

bez zastrzeżeń

Świetny wynalazek! Można go zawsze mieć przy sobie dzięki możliwości schowania w nasadkę. Dzięki tejże zawsze też można go wydłużyć. Włosie raczej sztuczne, ale milutkie i mięciutkie :) i bardzo dobrze rozprowadza czy to pomadkę czy to błyszczyk. Do korektora jeszcze go nie używałam, bo akurat mam korektor w pędzelku, ale myślę, że sprawdził by się równie dobrze. Ogólnie rzecz biorąc jakość i trwałość bez zastrzeżeń.
Aha, mój pędzelek jest już z odnowionej serii.

dobre

Posiadam tych pędzelków sztuk 4 i jestem bardzo zadowolona,są bardzo trwałe ,włoski nie wyłażą,nie deformują się,jest wygodnie obsadzony na długim patyczku.Stosuję je do nakładania cieni i pomadek,nadaje sie również do rozprowadzania korektora.Jest bardzo elastyczny(gdy nakłada się pomadkę),przy stosowaniu go do nakładania cienia po dłuższym czasie robi się trochę drapiący i to właściwie jedyny jego minus. ...