Garnier, Moisture + Fresh Look, Eye Tissue Mask [SkinActive, Hydra Bomb Eye Cloth Mask Orange ] (Energetyzująca maska pod oczy `Sok z pomarańczy i kwas hialuronowy`)

Innowacja od Garnier - maska na okolice oczu dla kobiet poszukujących specjalnej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu - Moisture+ Fresh Look Maska pod oczy Pomarańcza. Przeznaczona dla skóry suchej, zmęczonej, z pierwszymi oznakami starzenia. Formuła wzbogacona o sok z pomarańczy i pochodną kwasu hialuronowego nawilża skórę i widocznie wygładza zmarszczki. Stworzona z materiału, który jest łatwy w nakładaniu i zdejmowaniu. Nie wymaga spłukiwania.
- Intensywnie nawilża.
- Zmniejsza widoczność worków pod oczami.
- Zauważalnie redukuje cienie pod oczami.

Genialna!

Bardzo lubię maseczki w płachcie, dlatego miałam duże oczekiwania względem tego produktu. Użyłam go w momencie, gdy moja skóra pod oczami wymagała dużego nawilżenia.

Nie spodziewałam się cudu - cienie pod oczami nie znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale skóra jest mocno nawilżona, napięta i wygląda ja zdrowszą. Dodatkowy plus to aplikacja - płatki pozostają na swoim miejscu, łatwo się je nakłada.

Bardzo polecam!

Olga

Najlepsze!

Odkąd spróbowałam na stale zagościły w mojej kosmetyczce. Płatki pod oczy stosuje średnio 1-2 razy w tygodniu w zależności od tego czy w tygodniu mam jakieś ważniejsze wyjście, zarwałam noc lub czy odczuwam potrzebę większego nawilżenia. Ten produkt sprawdził się naprawdę super, ładnie rozjaśnia cienie, rozświetla spojrzenia, zostawia skórę mięciutką, delikatną i zdecydowanie nawilżoną. Warto wcześniej włożyć je na chwilę do lodówki, wtedy działają dodatkowo relaksująco, redukują obrzęki. Przy stosowaniu dosłownie czułam jak przyjemnie napinają moją skórę! Bez wątpienie warto wprowadzić takie płatki do swoich rytuałów pielęgnacyjnych, skóra oka będze za to wdzięczna. Na koniec dodam, że testowałam wiele tego typu produktów, ale te są moimi faworytami, spróbujcie koniecznie!

Maska

Ta maseczka pod oczy idealnie sprawdza sie przed watnym wyjsciem kiedy chcemy wygladac na wypoczete! Przed uzyciem wkladam ja do lodowki. Idealnie chlodzi opuchniete miejsca pod oczami i nawilza. Super!

Polubiłam :)

Lubie takie nowości.
Bardzo często stosuje różne maski , maseczki, płatki pod oczy i maska Garnier, Moisture + Fresh Look, Eye Tissue Mask całkowicie przypadła mi do gustu. Był to strzał w 10.
Posiada ciekawe opakowanie, które zachęca do kupna, otwarcie nie sprawia problemu.
Maska, płatki pod oczy pachną niesamowicie, dlatego aplikacja ich jest niezwykle przyjemna i łatwa. Doskonale się trzymają swojego miejsca, nie zsuwają się , nie zjeżdżają. Idealnie się dopasowują.
Maska daje świetne efekty , rozjaśnia zmęczoną skórę pod oczami, dodaje skórze energii. Nawilża delikatną skórę pod oczami. Sprawia, że skóra wygląda zdrowo i promiennie.

Idealna przed wielkim wyjściem

Ta maseczka świetnie sprawdziła się, kiedy czekało mnie ważne wyjście-a za sobą miałam nieprzespaną noc i sińce pod oczami.
Cudownie nawilżyła skórę pod oczami, napięła ją i wygładziła!
Spojrzenie od razu wydało się bardziej świeże i młodzieńcze, a makijaż świetnie się trzymał!
Płatki dobrze się trzymają skóry, są mocno nasączone maseczką.
Taka forma aplikacji jest praktyczna i wygodna!
To taka przyjemna chwila relaksu...

Polecam!

Jak na moje zapotrzebowanie maseczka jest cudowna. Zniwelowała wory pod oczami, nawilżyła. Skóra wyglądała bardziej świeżo. Na pewno kupię jeszcze nie jedną taką maseczkę. Do tej pory chyba najlepsza z tych, które używałam

Doskonała

Mam bardzo suchą skórę i właśnie przez to przesuszenie pod oczami zaczęły pojawiać mi się zmarszczki. Nic wielkiego, po prostu załamania skóry w okolicy powiek są bardziej widoczne, jednak mnie bardzo ten stan męczył. Wiedziałam że problem jest spowodowany przesuszeniem skóry, więc próbowałam serum i specjalistycznych kremów, ale efekty były mizerne - skóra nie utrzymywała nawilżenia dłużej niż kilka godzin.

Tak było do czasu aż otrzymałam do testowania tą maseczkę, która nie tylko spełniła moje oczekiwania, ale nawet je przewyższyła. Doskonale nawilżyła skórę w okolicy oczu, do tego na tyle skutecznie że efekt nawilżenia utrzymywał się przez 3 dni. Dzięki nawilżeniu zniknęły zmarszczki pod oczami, łatwiej też było utrzymać to nawilżenie przy pomocy serum i kremów. Oprócz tego maseczka genialnie poradziła sobie z rozjaśnieniem cieni pod oczami (mimo że moje są dość ciemne i trudno jest je ukryć nawet pod makijażem). Po zastosowaniu maseczki cienie zniknęły całkowicie na kilka godzin - efekt dosłownie jak w Photoshopie.

Na pewno jeszcze wiele razy wrócę do tej maseczki. Doskonale działa i pięknie pachnie. Ma idealną formę - płatki bardzo łatwo przyklejają się do twarzy, nie zsuwają się ani nie odklejają i nic z nich nie cieknie. Do tego płatki mają taki kształt, że po ich nałożeniu mogę założyć okulary i poczytać książkę lub obejrzeć serial - co doskonale pomaga mi w odprężeniu.

Rewelacja

Moim zdaniem produkt jest świetny. Spełnia moje wymagania. Jest delikatna i bardzo ładnie pachnie. Łatwo się zakłada oraz odkleja. Aplikowanie nie przynosi kłopotu.

Wykorzystała: kilka próbek

fajny produkt!

Moje oczy, a raczej skóra pod nimi, zdecydowanie potrzebują czułej i skutecznej opieki - ta maseczka cudów nie czyni, ale sprawdza się w tej roli. Dzięki niej nie tylko zaraz po aplikacji ale również jakąś (mniej więcej) dobę po moja skóra jest mocno nawilżona, napięta i wygląda zdrowiej. Produkt fajnie, energetyzująco ale nie chemicznie pachnie dzięki czemu domowe spa jest przyjemne. Duży plus za aplikację - płatki pozostają na swoim miejscu, nie zsuwają się, łatwo się je nakłada i łatwo zdejmuje.

Świetna

Świetna maska naprawdę przypadła mi do gustu od pierwszego użycia , a kilka opakowań już zużyłam :) Ta jest troche lepsza od niebieskiej wersji lepiej podziałała i dodatkowo ujędrniła skórę wokół oczu. Obie wygładzają , rozpromieniają i sprawiają że wyglądamy na wypoczętę. Ta ma dla mnie troszkę silniejsze działanie oraz lepszy kształt lepiej się ją nakłada pod oczy.

Magiczna...

Maska super, wygładza, skóra jest idealnie nawilżona i na pewno zagości ona u mnie już od teraz na stałe, bo po jej zastosowaniu moja skóra pod oczami stała się wyjątkowo gładka, elastyczna i długo potem towarzyszyło mi uczucie komfortu. Nie mogę się doczekać jak znów jej użyję. Dodatkowo maska w tej postaci jest wyjątkowo praktyczna i pozwala na precyzyjne jej nałożenie.

Znakomita regeneracja okolic oczu

Maseczka w formie płatków pod oczy super ożywiają tą okolice. Piękny zapach jest dodatkowym atutem tego produktu. Zawartość soku z pomarańczy ma lekkie działanie rozjaśniające a kwas hialuronowy super nawilża tą okolice. Maseczka sprawdzi się przed wielkim wyjściem jako odświeżenie spojrzenia.

Spełniły swoją funkcję

Testowałam te płatki pod oczy tak jak pisało na opakowaniu, czyli włożyłam je wcześniej do lodówki. Dzięki temu po nałożeniu tych płatków poczułam uczucie ochłodzenia co było bardzo przyjemne. Aplikacja jest bardzo prosta, lubię takie rozwiązania. Płatki ładnie przyklejają się do skóry i nie przesuwają się. Po sciągnieciu czułam, ze strefa pod oczami jest nawilżona, lekko napieta i faktycznie sińce byly mniej widoczne. Takze mysle, ze przy regularnym stosowaniu efekty będzą jeszcze lepsze! Jak dla mnie za taką cenę spełniają swoją rolę.