Max Factor, Radiant Lift, Long Lasting Radiance Foundation SPF 30 (Podkład do twarzy)

Dotychczasowa konieczność wyboru między promiennie wyglądającą cerą a podkładem, który utrzyma się przez cały dzień to problem, który dzięki nowemu fluidowi Radiant Lift od Max Factor przechodzi do historii. Od teraz możesz doświadczyć niezwykłej trwałości połączonej z nawilżającą mocą i cieszyć się z promiennego blasku cery.

Luksusowa formuła zapewniająca długotrwałe krycie i unikalne świetliste wykończenie, została bowiem wzbogacona w specjalny kompleks na bazie kwasu hialuronowego, który odpowiednio nawilża skórę. W składzie podkładu znalazły się też mikroperełki wygładzające powierzchnię skóry dzięki czemu naturalnie odbija ona światło, a drobne zmarszczki są zniwelowane.

Podkład zapewnia także ochronę przeciwsłoneczną SPF 30, dzięki czemu pomaga zapobiegać fotostarzeniu się skóry oraz chroni ją przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem szkodliwych promieni UVB. Ten multifunkcyjny produkt, który poprawia kondycję skóry na kilka sposobów, to prawdziwa pozycja obowiązkowa w Twojej kosmetyczce.

Radiant Lift został stworzony specjalnie dla tych kobiet, które poszukują prawdziwie długotrwałego, świetlistego i nieskazitelnego wykończenia.

super

Bardzo dobry produkt zamknięty w wygodnym opakowaniu. Łatwo się aplikuje, nie tworzy efektu maski, nie wchodzi w pory, kryje przebarwienia i pozostawia skórę świeżą i rozświetloną. Nie ściąga skóry, a to uczucie często mi towarzyszy przy innych podkładach. Oceniam odcień 50 natural, który jest dla mnie za jasny i wyglądam jak wampir. Następnym razem muszę brać ciemniejszy.

Fałszywe odczucie, lusterka w dłoń.

Oceniam odcień 47 ... który wydawał się mi piękny po nałożeniu...byłam zachwycona jak po paru godzinach okazało się że jest w stanie idealnym...ale to było fałszywe odczucie ponieważ oceniałam cały czas jego stan w świetle sztucznym (łazienka,światła marketu) Jakże się zdziwiłam kiedy kolejnego dnia na spacerze pierwszy raz od lat mąż mi zwrócił uwagę że przesadziłam z makijażem. Oburzyłam się ale po przyjściu do domu wyszłam z lusterkiem na balkon i to co zobaczyłam przeraziło mnie. Pudernica!!! Próbowałam nakładać tego podkładu w małej ilości nic to nie dawało. Piękny w sztucznym świetle okropny w naturalnym. Wydobywa każdą zmarszczkę. Wchodzi w pory, potwforie widoczny. Poza tym musi być położony na bazę bo potwornie się ściera z nosa przy najmniejszym dotknięciu. (Cera mieszana, tłusta w swerze T).Ja obiście uważam że warto go wyrzucić do kosza jeśli chcemy zachować choć trochę naturalności. Kobiety które wystawiły dobre recenzje wejście lusterka w dłoń i sprawdźcie jak wyglądacie w świetle dziennym. Tylko to polecam.

Miał być ideał

Po wszystkich opiniach na wizażu, skusiłam się na odcień 55 Golden Natural, trochę wachałam się pomiedzy 47 i 60 sand, ale wiedziałam, że wpada w rózowe tony więc zrezygnowałam. W Rossmanie kolory wydawały się piękne. Jestem w ciepłych tonach więc zóltego nigdy za wiele. Testery zeswatchowałam, padło na nr 55, choć obawiałam się, że mimo mojej ciemniejszej karnacji i przebarwień może być za ciemny, ale nizsze numery chyba wpadają w róż. Dla porównania uzywam Bourjois HM nr 53, czasami zmieszany z 52, a czasami sam 52. W domu zaczynam test, mimo minimalnego światła dziennego o tej porze roku, chciałam koniecznie przekonać się jak to cudo będzie wygladać. Nakładałam opuszkami zgodnie z zaleceniem producenta, i choć HM nakładam czasami palcami, który wygląda i tak świetnie bez gąbeczki, to tutaj o mało nie zemdlałam! Pierwszy moment,nakłada sie fajnie, po milisekundzie wygląda jak kredowy puder. Zbudować można, ale tylko idzie w gorszym kierunku zostawiając niesamowicie podkreśłoną teksturę skóry, podkreśla każdy najmniejszy detal. Być może z odpowiednią bazą byłoby lepiej, choc chciałam zobaczyc jak będzie wyglądać saute tylko na krem nawilżający. I być może tak by było, ale ten KOLOR! Co sie stało?? Pomarańczowy koszmar i jakże ciemny się zrobił, łzy prawie napłynęły mi do oczu. Czym predzej zmyłam twarz i biegnę po beauty blendera, tak łatwo się nie poddam. Twarz nawilżona, przygotowana,wklepuję, wklepuje, wpracowuję i co? I o ile faktura się poprawiła (choć czy o to chodzi, by rozwadniać gąbęczką podkład nawilżajacy, gdzie producent zaleca opuszki palców lub pędzel? co by było przy pędzlu??) to ten kolor!! Nie mogę po prostu przeżyć, że kolor jest straszny, POMARAŃCZA. Po 3 minutach oksyduje tak, że az cieszę się, że tak szybko, bo gdyby zwiódł mnie i dopiero ciemniałby po godzinie umarłabym wychodząc na ulicę. Kupiłam w cenie regularnej. Za tą kwotę i przy dzisiejszej technologii, spodziewałam sie cudu na skalę drogeryjną ;) A tu dolary wydane, i nie tylko cudu, ale nawet i przyzwoitego efektu nie ma. Zdaje sobie sprawę, że kolor mimo pierwszego pięknego i dopasowanego odcienia, powinien być może jaśniejszy, choć gdyby nie oksydował, to ten kolor byłby piękny i nie był za ciemny, to i tak wykończenie jest tragiczne. Przy nim nawet Loreal True Match to mistrz. Zazdroszczę wszystkim dziewczynom , którym się sprawdził. Miałam nadzieję, że zostanie w mojej kolekcji, ale niestety. Żałuję.

Mój ideał

Jestem posiadaczką cery mieszanej, mam trochę niedoskonałości i zmarszczek. Dotychczas używałam podkładów matujących, po innych się świeciłam. Na radiant lift skusilłam się za namową pani w drogerii, po tym jak mój ulubiony do tej pory infallible wysuszył mi cerę i zapchał pory. I to był strzał w 10! Podkład ma idealną konsystencję, gładko się rozprowadza, kryje drobne niedoskonałości, jest wydajny. Nie wchodzi w zmarszczki i pory, utrwalony pudrem ryżowym trzyma się idealnie przez 8 - 10 godzin. Nie ściera się, nie zostawia śladów. Świetnie nawilża i nie zatyka porów. Krycie ma średnie, wystarczające by zatuszować kilka naczynek czy jakiegoś drobnego pryszcza. Po nałożeniu daje fajny półmatowy efekt, delikatnie rozświetla dzięki zawartym drobinkom (nie jest to efek kiczowaty). Nie świecę się po nim przez jakieś 5 godzin, co trudno było osiągnąć nawet przy pokładach matujących, potem wystarczy lekko przypudrować i znów twarz wygląda idealnie. Nie oksyduje, pod warunkiem używania pod niego dobrej jakości kremu (ja używam yoskine lub bandi, czasem pharmaceris). Kiedyś z przymusu musiałam użyć kremu teściowej, takiego taniego z osiedlowej drogerii chyba, bo zapomniałam swojego, to podkład delikatnie zoksydował po ok pół godziny, ale nie jakoś bardzo. Jednym slowem kocham ten produkt, podobnie jak inne kosmetyki MF :) na pewno zostanie ze mną na dłużej.

Mocno ciemnieje

Kupiłam odcień 55 na przecenie w Hebe ponieważ na opakowaniu wydawał mi się neutralny, lekko wpadający w żółte tony. Próbki nie było, a szkoda. Gdy dotarłam do domu i wycisnęłam go trochę na dłoń, po paru sekundach nastąpiło ciemnienie i ku mojemu zdziwieniu nagle stał się różowy! Zupełnie nie pasował do mojego tonu, odcinał się... Dodałam parę kropel rozjaśniacza z Catrice i udało się dojść do neutralnego odcienia, ale nadal był niesamowicie ciemny. Poza tym, że odcień w opakowaniu zupełnie różni się od odcienia poza nim, podkład wydaje się być dobry. Cudowna kremowa konsystencja, bardzo trwały i przyjemny. Posiadaj złote drobinki, co nie każdemu może pasować. Polecam zakupić w promocji, bo cena poza nią zbyt wysoka. Jeśli zdecydujecie się kupić koniecznie sprawdźcie w drogerii tester!

Za cenę regularną nie

Podkład kupiłam na promocji -55% w rossamnnie, kosztował około 30zł. Zbierałam się długo do napisania tej recenzji, ponieważ pojawiały się u mnie zawahania nastroju. Po pierwsze opakowanie raczej już klasyczne, szklane z pompką, przez co można kontrolować ilość zużytego podkładu. Podkład jest średnio gęsty, nie spływa z dłoni. Bardzo łatwo się go nakłada zarówno gąbką jak i pędzlem. Krycie uzyskamy takie samo niezależnie od sposobu nałożenia. Jest to średnie krycie w kierunku do mocniejszego, na pewno do pełnego mu jeszcze trochę brakuje. Kolory dostępne w drogeriach są strasznie ciemne! Kupiłam odcień nr 50, ponieważ miał on być jaśniejszy od 47, który już był za ciemny, a nie mam bladej twarzy. Niestety kolor ten jest bardzo ciemny, muszę używać rozjaśniacza żeby dopasował się jako tako do odcienia mojej skóry. Podkład ciemnieje na twarzy po dłuższym czasie, nawet jeśli użyję rozjaśniacza. Wychodzi z niego lekka pomarańcza :/ Posiada w składzie złote drobinki, które mnie irytują, ponieważ z daleka podkład wygląda idealnie- piękna cera, no cudo, jednak jak spojrzę w lustro to wyglądam jakbym zamoczyła twarz w brokacie (światło sztuczne czy dzienne - wszędzie to samo). Produkt niemiłosiernie odbija się na telefonie, niezależnie od tego jak długo z kimś rozmawiamy i tak zejdzie z twarzy. Nie jest to podkład zastygający więc trzeba na niego uważać, bo nieestetycznie się zbiera na twarzy po jakimś czasie. Jeśli się uśmiecham to "pęka" mi w liniach od uśmiechu, co też nie wygląda ładnie. Jedyny plus to taki, że podkład jest komfortowy na suchej skórze, której jestem posiadaczką, ale lubi czasem podkreślić suche miejsca. Bardzo się na niego nastawiłam czytając te pozytywne opinie i niestety zawiodłam się. Według mnie nie jest warty swojej regularnej ceny.

Dobry jako krem bb

Lubię bardzo podkłady mf lecz ten nie zostanie moim ulubieńcem. Podobnie jak podkład mf healtly ma słabe krycie. Powinien mieć nazwę krem bb raczej a nie podkład. Krycie jest dla mnie znikome dopiero po nałożeniu 3 warstw jakoś to wyrównuje. Nie mam jakiś wielkich niedoskonałości a raczej plamy pigmentacyjne i dlatego w podkładach jest ważne dla mnie zamaskowanie tych mankamentów. Podsumowując opakowanie ładne szklane, przyjemny zapach, krycie bardzo słabe jak w przypadku healtly mf. Kolor odpowiedni-nudę. Więcej nie kupię.

Rewelacja

Kupiłam ten podkład na promocji w rosmannie inaczej pewnie 2 razy bym się zastanowiła, gdyż do tej pory miałam kiepskie doświadczenia z drogeryjnymi podkładami..ale to było mega pozytywne zaskoczenie. Radiant lift jest dużo lepszy od podkładu, który stosowałam do tej pory MAC Face&body. To chyba będzie mój ideał. Do tego kolor fantastyczny. Cera wyglada promiennie

Super podklad

Kupilam na promocji w rossmanie. Podklad pieknie stapia sie z cera, wygladza pory. Na mojej mieszanej skorze sprawuje sie bardzo dobrze. Po kilku godzinach swiece sie w strefie T. Nie schodzi z buzi nie wyciera sie. Jedyna wada to kolor mam 47 nude zaraz po nalozeniu jest idealny natomiast po chwili ciemnieje nie jest to pomarancza tak jak w przypadku brata helty skin harmony o tym samym numerze, ktory robi sie pomarnczowy( ale oprocz fatalnego koloru jest to super podklad)

Nowy The Best

Pojawiły mi się w końcu widoczne naczynka na policzku :( Healthy Mix nie dał już rady... Promocja w Rossmannie i proszę mam nowego przyjaciela. Zakupiłam kolor NATURAL nr 50. Buteleczka bardzo poręczna, przyjemna w użytkowaniu. Pompka podaje wystarczającą ilość kosmetyku na makijaż, nie zacina się. Sam podkład mam delikatny, ale nie nużący zapach. Konsystencja troszkę bardziej gęsta niż Healthy Mix od Bourjois, ale nakłada się super (palcami, pędzlem czy gąbką) Bardzo ładnie kryje!! Nawet naczynka!!. 8h w pracy bez problemu! Bardzo ładnie wtapia się w skórę i mam wrażenie, że bez pudru też dałby radę. Póki co utrwalałam go pudrem ryżowym. Nie tworzy maski, plam, ciapek itp. Nie świecę się jak "słońce w południe"- nawet po 8 h.Nie zapycha porów, co dla mnie jest bardzo ważne! Ma filtr :) Ogólnie chyba już ze mną zostanie na długi czas :) Polecam wypróbować :)

Piękne, żółte odcienie

Super podkład, przyjemny w stosowaniu, wygodne opakowanie widać ile produktu ubywa. Plus za szkło a nie plastik. Pompka wykonana porządnie. Na twarzy dobrze się rozprowadza, również w połączeniu z innymi podkładami. Jedyny mały minus to, że nieraz robi plamy i czasem miała wrażenie, że lekko ciemnieje. Poza tym ok.

idealny gdyby nie kolor :(

Pierwszy raz kupiłam podkład max factor i jestem rozczarowana. Podkład wygląda na twarzy bardzo ładnie, według mnie dość naturalnie,a jednak dobrze kryje, powiedziałabym średnio w kierunku do mocnego, da się to krycie budować i druga warstwa daje efekt jak z photoshopa. Tylko no niestety ten nieszczęsny kolor. Kupiłam najjaśniejszy, bo mam jasną karnację, jest to 40 light ivory. Zazwyczaj rozczarowuję się kolorami, które mają w nazwie ivory - już wiadomo,że będzie różowy, ale tutaj specjalnie sprawdziłam w drogerii ten kolor i nie wydawał mi się zbyt różowy, patrząc na buteleczkę i odcień na skórze, a jednak w domu po pomalowaniu - wyglądam jak świnka. Niestety tragicznie mi się odróżnia od szyi, która jest jasna,ale w kierunku żółtego (opalenizna lekka została),a tu taka różowa twarz. Coś okropnego jak chodzi o kolor, zupełnie nie dla mnie. Znów patrzyłam na 47 i jest ciemny, a 50 jaśniejszy niż 47, ale zakładam że tą 50 to już musiałabym rozjaśniać. Stąd wniosek, że wybór kolorów jest kiepski i osoby z jasną karnacją będą miały problem.

Mogło być gorzej...

Jestem bardzo wybredną osobą jeśli chodzi o wybór podkładu, ciężko jest dopasować odpowiedni kolor do mojej cery. Także w tym przypadku nie było to najłatwiejsze, ze względu na małą game kolorystyczną tego produktu.
Gdy nałożyłam podkład po raz pierwszy, zrobił on na mnie bardzo dobre wrażenie, jednak gdy zaczęłam używać go każdego dnia, zaczęłam zauważać małe mankamenty tego produktu.