Max Factor, Radiant Lift, Long Lasting Radiance Foundation SPF 30 (Podkład do twarzy)

Dotychczasowa konieczność wyboru między promiennie wyglądającą cerą a podkładem, który utrzyma się przez cały dzień to problem, który dzięki nowemu fluidowi Radiant Lift od Max Factor przechodzi do historii. Od teraz możesz doświadczyć niezwykłej trwałości połączonej z nawilżającą mocą i cieszyć się z promiennego blasku cery.

Luksusowa formuła zapewniająca długotrwałe krycie i unikalne świetliste wykończenie, została bowiem wzbogacona w specjalny kompleks na bazie kwasu hialuronowego, który odpowiednio nawilża skórę. W składzie podkładu znalazły się też mikroperełki wygładzające powierzchnię skóry dzięki czemu naturalnie odbija ona światło, a drobne zmarszczki są zniwelowane.

Podkład zapewnia także ochronę przeciwsłoneczną SPF 30, dzięki czemu pomaga zapobiegać fotostarzeniu się skóry oraz chroni ją przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem szkodliwych promieni UVB. Ten multifunkcyjny produkt, który poprawia kondycję skóry na kilka sposobów, to prawdziwa pozycja obowiązkowa w Twojej kosmetyczce.

Radiant Lift został stworzony specjalnie dla tych kobiet, które poszukują prawdziwie długotrwałego, świetlistego i nieskazitelnego wykończenia.

Rewelacja

Kupiłam ten podkład na promocji w rosmannie inaczej pewnie 2 razy bym się zastanowiła, gdyż do tej pory miałam kiepskie doświadczenia z drogeryjnymi podkładami..ale to było mega pozytywne zaskoczenie. Radiant lift jest dużo lepszy od podkładu, który stosowałam do tej pory MAC Face&body. To chyba będzie mój ideał. Do tego kolor fantastyczny. Cera wyglada promiennie

Super podklad

Kupilam na promocji w rossmanie. Podklad pieknie stapia sie z cera, wygladza pory. Na mojej mieszanej skorze sprawuje sie bardzo dobrze. Po kilku godzinach swiece sie w strefie T. Nie schodzi z buzi nie wyciera sie. Jedyna wada to kolor mam 47 nude zaraz po nalozeniu jest idealny natomiast po chwili ciemnieje nie jest to pomarancza tak jak w przypadku brata helty skin harmony o tym samym numerze, ktory robi sie pomarnczowy( ale oprocz fatalnego koloru jest to super podklad)

Nowy The Best

Pojawiły mi się w końcu widoczne naczynka na policzku :( Healthy Mix nie dał już rady... Promocja w Rossmannie i proszę mam nowego przyjaciela. Zakupiłam kolor NATURAL nr 50. Buteleczka bardzo poręczna, przyjemna w użytkowaniu. Pompka podaje wystarczającą ilość kosmetyku na makijaż, nie zacina się. Sam podkład mam delikatny, ale nie nużący zapach. Konsystencja troszkę bardziej gęsta niż Healthy Mix od Bourjois, ale nakłada się super (palcami, pędzlem czy gąbką) Bardzo ładnie kryje!! Nawet naczynka!!. 8h w pracy bez problemu! Bardzo ładnie wtapia się w skórę i mam wrażenie, że bez pudru też dałby radę. Póki co utrwalałam go pudrem ryżowym. Nie tworzy maski, plam, ciapek itp. Nie świecę się jak "słońce w południe"- nawet po 8 h.Nie zapycha porów, co dla mnie jest bardzo ważne! Ma filtr :) Ogólnie chyba już ze mną zostanie na długi czas :) Polecam wypróbować :)

Piękne, żółte odcienie

Super podkład, przyjemny w stosowaniu, wygodne opakowanie widać ile produktu ubywa. Plus za szkło a nie plastik. Pompka wykonana porządnie. Na twarzy dobrze się rozprowadza, również w połączeniu z innymi podkładami. Jedyny mały minus to, że nieraz robi plamy i czasem miała wrażenie, że lekko ciemnieje. Poza tym ok.

idealny gdyby nie kolor :(

Pierwszy raz kupiłam podkład max factor i jestem rozczarowana. Podkład wygląda na twarzy bardzo ładnie, według mnie dość naturalnie,a jednak dobrze kryje, powiedziałabym średnio w kierunku do mocnego, da się to krycie budować i druga warstwa daje efekt jak z photoshopa. Tylko no niestety ten nieszczęsny kolor. Kupiłam najjaśniejszy, bo mam jasną karnację, jest to 40 light ivory. Zazwyczaj rozczarowuję się kolorami, które mają w nazwie ivory - już wiadomo,że będzie różowy, ale tutaj specjalnie sprawdziłam w drogerii ten kolor i nie wydawał mi się zbyt różowy, patrząc na buteleczkę i odcień na skórze, a jednak w domu po pomalowaniu - wyglądam jak świnka. Niestety tragicznie mi się odróżnia od szyi, która jest jasna,ale w kierunku żółtego (opalenizna lekka została),a tu taka różowa twarz. Coś okropnego jak chodzi o kolor, zupełnie nie dla mnie. Znów patrzyłam na 47 i jest ciemny, a 50 jaśniejszy niż 47, ale zakładam że tą 50 to już musiałabym rozjaśniać. Stąd wniosek, że wybór kolorów jest kiepski i osoby z jasną karnacją będą miały problem.

Mogło być gorzej...

Jestem bardzo wybredną osobą jeśli chodzi o wybór podkładu, ciężko jest dopasować odpowiedni kolor do mojej cery. Także w tym przypadku nie było to najłatwiejsze, ze względu na małą game kolorystyczną tego produktu.
Gdy nałożyłam podkład po raz pierwszy, zrobił on na mnie bardzo dobre wrażenie, jednak gdy zaczęłam używać go każdego dnia, zaczęłam zauważać małe mankamenty tego produktu.

Bardzo fajny podklad

Świetny podkład który pięknie kryje i rozświetla. Po całym dniu na twarzy nie wymaga większych poprawek . Pięknie pachnie i z łatwością się rozprowadza.

Godny polecenia podkład

Podkład do twarzy Max Factor, Long Lasting Radiance Foundation SPF 30 zachwycił mnie swoją trwałością. Pozostaje w idealnym stanie na skórze przez bardzo długi czas.
Dodatkowo dobrze nawilża i nie podkreśla suchych skórek. Kolor podkladu idealnie dopasowuje się do koloru mojej cery.
Uważam, że cena jest adekwatna do jakości.

Rozpromienia skórę:)

Świetny podkład.Twarz wygląda promieniście:) ma w sobie takie jakby złote drobinki (nie mylić z brokatem). Pięknie rozświetla twarz.Poziom krycia średni,ale można stopniować nakładając kolejną warstwę.Wybrałam kolor 47Nude,jest to drugi w kolejności odcień,przed nim jest jeszcze light ivory( bałam się,że ivory będzie wpadał w różowe tony). Spodziewałam się,że odcień będzie jaśniejszy,na pewno nie jest on dla bladziochów, dodatkowo lekko ciemnieje.Teraz gdy skóra jest opalona po lecie będzie ok,ale na jesień-zimę może być za ciemny.Dla mnie gama kolorów to jedyny minus tego podkładu.
Jeśli trafię na jaśniejszy odcień to kupię ponownie.

super

Bardzo dobry produkt zamknięty w wygodnym opakowaniu. Łatwo się aplikuje, nie tworzy efektu maski, nie wchodzi w pory, kryje przebarwienia i pozostawia skórę świeżą i rozświetloną. Nie ściąga skóry, a to uczucie często mi towarzyszy przy innych podkładach. Oceniam odcień 50 natural, który jest dla mnie za jasny i wyglądam jak wampir. Następnym razem muszę brać ciemniejszy.

Świetna jakość

Bardzo dobry kosmetyk, od początku do końca, idealnie się nakłada i bardzo dobrze utrzymuje na twarzy przez cały dzień, cera wygląda na zadbaną, wypoczętą i promienieje. Mimo, że podkład bardzo dobrze kryje to nie wygląda sztucznie. Do tego opakowanie prezentuje się bardzo łanie i ekskluzywnie. Zapach i konsystencją są bardzo delikatne, dla mnie ideał pod wieloma względami.

Hmmm spróbuje zrobić kilka podejść

Typ skory: mieszana- delikatnie przesuszona preparatami na niedoskonałości
Preferencje- lubię średnio kryjące, nawilżające, pielęgnujace, wykończone "na satynowo"

Muszę to jeszcze spróbować z innym kremem i wtedy pewnie zedytuje recenzję.