Luxury Brush Giordani Gold (Pędzel do pudru)

Luxury Brush Giordani Gold (Pędzel do pudru)

Pojemność 1 szt

Doskonale sprawdza się przy wykonywaniu makijażu pudrem w perełkach. Pędzelek o wielu zastosowaniach. Możesz równomiernie rozprowadzić nim puder i róż lub zaakcentować mocniejszym kolorem policzki czy powieki. Regulowana długość pozwala osiągnąć zamierzony efekt.

pędzle
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie

Opakowanie dla mnie bardzo fajne, dobre do zabrania w podróż.
Niestety pędzel nie nadaje się do niczego... może do omiatania pyłku z paznokci.
Jest szorstki, mało stabilny, za bardzo się rozchodzi na boki.
Ciężko zaaplikować produkt.
Dobry pomysł, lecz nie udany.

całkiem, całkiem

Pędzel w porównaniu do innych z Oriflame daje radę, ma ładne, kobiece opakowanie i co najważniejsze nie gubi włosów! Opakowanie ułatwia jego transportowanie. Ale do pędzli z Zoevy to mu daleko, drapie okrutnie. Mimo to jest idealny do nakładania pudru rozświetlającego z tej samej serii.

Fajny pomysł, tylko marne wykonanie.

Pędzel wygląda całkiem porządnie. Złoto nadaje mu elegancji.
Jest funkcjonalny i można go zabrać ze sobą w podróż, nie odgniecie się, nie zakurzy.
Jednak:
- włosie jest bardzo twarde i nieprzyjemne w dotyku
- wypada
- niezbyt przyjemnie pachnie, zakładem wulkanizacyjnym
- rozjeżdża się i samoistnie się składa

+/- pędzel nie jest mocno zbity,
+/- przez to, że jest twardszy dobrze współpracuje z produktami wypiekanymi, ale drapie policzki

Używałam kiedyś przez dwa, trzy lata, a potem poznałam świat blogów i jutubów i kupiłam sobie coś lepszego.

Manicure - kolorowy french

Fajny

Zalety:
- poręczny, idealny do zabrania w podróż
- ma ładne, złote opakowanie
- miłe włosie, nie wypada, nie zniekształca się w miarę częstej eksploatacji i mycia
- produkt trwały
Wady:
- wysoka cena

Słaby

Jego idea jest bardzo fajna, można włożyć do torebki i nie martwić się że w jakikolwiek sposób się zdeformuje. Jednak jest słaby, bardzo słaby, całe szczęście że dostałam go w prezencie, gdybym wydała na niego to 40 coś złotych byłabym na siebie pewnie strasznie wkurzona. Nie polecam, włosie twarde, nieprzyjemnie się nim pracuje. Jego włosie kojarzy mi się z pierwszym moim pędzlem kupionym gdzieś na rynkowym straganie za mniej niż 10 zł, tylko opakowanie jest ładniejsze. Myśle, a raczej jestem pewna, że za taką cene można kupić o wiele przyjemniejszy pędzel.

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Przeciętniak

Pędzle zakupiłam razem z kuleczkami Giordani Gold. Akurat była wtedy promocja i się skusiła.

Plusy:
- miękkie włosie
- włosie nie wypada
- nie robi plam i smug przy nakładaniu różu
- ładne wizualnie złote opakowanie ze skówką

Minusy:
- cena regularna
- szybko popsuł się mechanizm wysuwania, teraz muszę uważać , żeby pędzel nie wypadł przy wyjmowaniu

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka wciąż w użyciu

Zbyt twarde włosie - średniak

Pędzel miałam od dobrych paru lat, kupiłam go będąc konsultantką Oriflame jeszcze w liceum do pudru w perełkach GG. Jak na tamte czasy i moje początki z makijażem sprawdzał się w miarę przyzwoicie; teraz jednak mam porównanie i stwierdzam, że pędzel jest kiepskiej jakości - chodzi mi o włosie, które jest grube, szorstkie i drapie, a puder, róż, brązer (cokolwiek) nakładnanie przy jego pomocy na twarz zostawiało plamy. Włos po wysunięciu jest za długi, roztapierza się na wszystkie strony przy nabieraniu produktu, aplikacja tym pędzlem jest nieprecyzyjna, a efekt wygląda na niestaranny. Zawsze wykręcałam pędzel do połowy włosia i wtedy dopiero możliwa była jako tak precyzyjna aplikacja. Ładny wygląd pędzla, złota tuba wyglądająca "na bogato" to tyle dobrego, z biegiem czasu jednak niszczy się i rysuje. W porównaniu do pędzla w etuit z Sephory włosie pędzla pozostawia wiele do życzenia i jest niskiej jakości. Plus za "dizajn" - ładne metalowo-złote opakowanie.
Pozbyłam się tego pędzle w sephorze w promocji oddaj stare za nowe i dostałam rabat na nowiutki pędzlel z 50% zniżką. Wcale nie było mi go żal.

Używam tego produktu od: kilka lat (kupiłam go jeszcze w liceum)
Ilość zużytych opakowań: 1 - wymieniłam na nowy z sephorze:)

Może być aczkolwiek spodziewałam się czegoś więcej po g.g

Nie mogłam się doczekać kiedy dostanę ten pędzel i się rozczarowałam. Spodziewałam się po serii Giordani Gold dużo więcej.
Plusy:
- praktyczne opakowanie
- ładny wygląd

Minusy:
- twarde włosie
- ma jakiś zapach dziwny
- łysieje, zostawia mi włosie na policzku co mnie wręcz irytuje czasami
- ma za długie opakowanie, mógłbybyć zgrabniejszy
- rozpadł mi się, odkleiło się wierzchnie opakowanie złote, boję się kleić ponieważ może to zepsuć mechanizm wysywania ;/ więc jak pociągnę ze złej strony to zostaje mi pędzel bez złotej obróbki

jestem pewna, że trafiłam w tej 1% możliwych wadliwych pędzli..
Myślę, że jeżeli dalej będzie uciekać mi włosie z tego pędzla to szybko go zmienię na inny. Na razie rzadko go używam..

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dla mamy HOT, dla mnie NOT :)

Kupiłam go mamie razem z perełkami rozświetlającymi radiance, miałam okazję go użyć-dla mnie jest zbyt twardy i \'sztuczny\' wolę pędzelki z naturalnego włosia do różu czy rozświetlacza

Mama jest zadowolona, używa i nic się z nim nie dzieje,
dla mnie-jak wyżej, za twardy :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek

to nie to.

Kupiłam ten pędzel już dawno. Na początku był super - miękki i delikatny. Niestety po "wypraniu" stał się b.twardy i szorstki! Używanie go przestało być przyjemnością (teraz czekam na zamówiony komplet pędzli do twarzy marki Lancrone)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: pierwszy i ostatni

Bardzo dobry.

Plusy:
+ eleganckie opakowanie,
+ miękkie włosie,
+ trwały (włosie nie wypada, nie rozdwaja się).

Świetnie sprawdza się przy nakładaniu sypkiego pudru jak również pudru w perełkach.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

ŚMIERDZIEL

Pędzel na początku jest ok, uzywałam go do pudru brązującego i spisywał się nieźle, ale po 3 myciach zaczął śmierdziec, był twardy jak skała i się ozflaczył łe

Używam tego produktu od: od października 1 miesiac