Nivea, Refresh!, Mgiełka stylizująca

Nivea, Refresh!, Mgiełka stylizująca

Mgiełka stylizująca Refresh! przywraca fryzurze świeży wygląd i pozwala przemodelować fryzurę bez konieczności mycia włosów. Ultra lekka formuła nie obciąża włosów, pozostawiając je miękkie i gładkie w dotyku. Orzeźwia włosy, a dodatkowo dzięki zawartości ekstraktu z lilii wodnej nadaje im delikatny zapach. Mgiełka jest bardzo łatwa w użyciu: wystarczy zwilżyć włosy i wysuszyć suszarką. Zapewnia elastyczne utrwalenie bez sklejania włosów.

nie bardzo

Kupiłam kiedyś tą mgiełkę na jakieś promocji.
W zasadzie nigdy włosów nie stylizowałam i dalej nie stylizuję, ale czasem fajnie mieć taki preparat w swojej kolekcji.
Chociaż, ten właściwie do stylizowania się nie nadaje.
Włosów niestety też nie odświeża.
Na szczęście nie jest też wydajny. Pomimo, że użyłam go dosłownie kilka razy, to już mam końcówkę buteleczki, chociaż nieużywany stoi już tak długo, że raczej już pójdzie do kosza.
Oceniłam na dwie gwiazdki. Pierwsza za ładne opakowanie, a druga za efekt nabłyszczenia jaki mgiełka dawała na moich włosach. Właśnie jako nabłyszczacz swoją większą część opakowania zużyłam.
Zapach też miała niezły.
Ogólnie, nie polecam. W tej cenie warto zainwestować w coś lepszego, co rzeczywiście działa.

Używam tego produktu od: prawie dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Nigdy więcej!

Nie spełnia swojego podstawowego zadania,
włosy są po niej sklejone i ciężko się rozczesują.
Myślę że wiele o tym kosmetyku było juz tu napisane, nie ma sensu się powtarzać - to po prostu kosmetyczny bubel.

Używam tego produktu od: 1,5roku
Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

kicha

Ten kosmetyk to śmiech na sali. kiedyś miałam bardzo przetłuszczające się włosy i ta mgiełka mnie skusiła.
Nie dość że obciążała włosy, to jeszcze bardziej je przetłuszczała. O "stylizacji" lepiej nie wspomnę. Nawet zapach dla mnie nie był miły.

Użyłam może z dwa razy a potem rzuciłam na tył szafeczki.

Używam tego produktu od: dwa razy
Ilość zużytych opakowań: 1... gdzieś jeszcze całe leży w szafce

CO TO JEST?

Kupiłam w sumie nie wiem po co. Bardzo pożałowałam tych kilkunastu złotych. Mgiełka nie robi nic, po prostu jak pachnąca woda. No dno totalne i nic dobrego o tym produkcie napisać nie można.

Używam tego produktu od: jakiś rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno, wyrzuciłam

Tragedia

Właściwie to nawet nie mam co napisać, bo działania nie było żadnego. Nic, jakbym spryskiwała włosy samą wodą. Woda wysycha, a włosy są takie, jak były, i ani się lepiej nie rozczesują, ani nawet nie przestają się elektryzować, nie wspominając o układaniu. Mgiełka, wbrew zapewnieniom producenta, bardzo obciąża włosy i natłuszcza. Dużo lepiej sprawdza się suchy szampon Isany.

Używałam tego ponad rok temu i pamiętam, że podobał mi się zapach.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno i wyrzuciłam

Tragedia...

Nikomu nie polecam, ten kosmetyk jest po prostu tragiczny !!! Mgiełkę kupiła rok temu moja mama, nie zużyłam nawet połowy... Teraz stoi i kurzy się w łazience, czas najwyższy ją wyrzucić. Z włosami nie robi absolutnie NIC. Nie stylizuje, nie odświeża(a w tym celu chciałam ją stosować), jednym słowem: woda w ładnej buteleczce. Plus właśnie za fajne opakowanie, więcej pozytywów nie ma. Do tego jest stanowczo za droga, jeśli wziąć po uwagę fakt, że prawie w ogóle nie działa. Nie kupujcie.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

?!

I ja dorzucę swoje trzy grosze do tej kiepskiej średniej. Dawno nie trafiłam na taką sprzeczność jeśli chodzi o obietnice producenta a rzeczywistość. Produkt jeśli robi cokolwiek z włosami to nie jest to nic pozytywnego: skleja, matowi, sprawia że są szorstkie w dotyku - zachowuje się raczej jak kiepskiej jakości lakier do włosów. Oprócz zgrabnego opakowania plusów nie widzę, ale nie dam całej gwiazdki za samo opakowanie.
Polecam tylko jeśli macie łazienkę w odcieniach błękitu i brakuje Wam czegoś, co zapełni dziurę na półce - w każdym innym przypadku przestrzegam przed tym kosmetykiem :]

Używam tego produktu od: dałam mu 3-4 szanse
Ilość zużytych opakowań: 1/12, reszta w koszu

Straszne!!!

Opis produktu na opakowaniu był ciekawy,dlatego kupiłam i to był błąd...po tym moje włosy strasznie się kleją! nawet jak użyłam na umyte i wysuszone włosy to zrobiły się oklapłe, nie miłe w dotyku i sztywne ,trzeba było zmyć to coś z głowy, produkt oddałam koleżance żeby wypróbowała czy na jej włosach też tak zadziała...żałuję że kupiłam :(

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 kupiłam,ale zużyłam kilka psiknięć

Zupełnie nie spełnia swojej roli.

Kupiłam ten spray w cenie 17 zł za 150 ml, więc wcale nie tanio, mając nadzieję, że w końcu znajdę środek, który umożliwi mi pozostawienie codziennego mycia włosów. Opakowanie wygląda dobrze, zapach ładny, świeży - i za to właściwie jedyny plus... Niestety zamiast podnosić i odświeżać włosy, sklejał je, pozostawiając oklapnięte i bez życia. Do tego wysuszał, po użyciu miałam na głowie przysłowiowe sianko. Nie sądzę, by na kimś innym podziałał lepiej, gdyż używała go także znajoma i miała dokładnie takie same odczucia. Na szczęście na przetłuszczanie się choć trochę pomagają inne środki. :)
Nie polecam.

masakra!:-(

Jeżeli to dziadostwo ma odświeżać cokolwiek, to radzę temu kto wymyślił ten beznadziejny kosmetyk odświeżyć sobie... hmmm
Miał to być produkt awaryjny, w razie gdyby nie było czasu na umycie włosów... A co on robi? Skleja (nędzne strąki mi nie potrzebne!), natłuszcza ( chyba chodzi o to by eliminować sebum z włosów?!, prawda Panie Producencie???!!!), i nadaje się jedynie na zrobienie komuś psikusa przed wielką galą;-P
Pieniądze wyrzucone w błoto!!!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Może być...

Kupiłam kiedyś ten produkt bo był w przecenie ..
Myślałam że będzie to coś naprawdę bombowego..
Może i tak ale nie do końca.. Na moich włoskach po spryskaniu włoski się sklejały i wyglądały jak mokra włoszka .. od czasu do czasu robiłam sobie takie włoski ale nie podobało mi się to, że były takie klejące ale układały się nieźle.Za to Mój facet jest zadowolony bo do swoich krótkich włosków idealnie mu to pasowało co też produkt się nie zmarnował :)

Nie odświeża

Kolejny produkt Nivea, który okazał się nie spełniać swojego zadania. Jedynym efektem odświeżenia było trochę mokrego w mgiełce. Niestety jeśli moje włosy są sklejone, nie czuję się zbyt rześko i komfortowo.

Ilość zużytych opakowań: 1/2