Blend - a - med, 3D White Whitening Therapy, Toothpaste Sensitive whitening (Pasta do zębów wybielająca `Delikatne wybielanie`)

Komponenty pasty, usuwają przebarwienia powierzchniowe i pielęgnują zęby, nie powodując ich nadwrażliwości. Blend-a-med 3D White Whitening Therapy
dzięki dodatkowi w postaci mięty pieprzowej odświeża oddech i sprawia, że chętniej się uśmiechamy.

Fajna

Pasta jest bardzo fajna. Pieni się.a to lubię w pastach. Ma delikatny smak.. nie szczypie w język. Można również wyszorować język bez obawy że będzie piekło i szczypać. lekka konsystencja.dajaca uczucie świeżości na dłużej. Po jakimś czasie zauważyłam że nie osadza się na zębach osad z kawy lub herbaty.. Wybielania bardzo widocznego nie zauważyłam.poniewaz z natury nie mam białych zębów. Ale pasta jak najbardziej jest godna polecenia

Bardzo mi pomógł

Bardzo dobra pasta wybielająca oczywiście cudów nie ma więc nie jest tak że użyjesz 3 razy i zęby są już perłkami ale po 2 tygodniach już widac znaczacą różnicę. Do tego pasta dobra dla ząbków wrażliwych, ładnie pachne.

Smak mięty pieprzowej

Pasta różni sie od innych Blend - a - med, ma kwaskawy posmak, pozostaje uczucie świeżości na dłużej niż kilka dni. Jeżeli chodzi o wybielanie to daje radę ale trzeba używać długo żeby zobaczyć konkretny efekt. Pasta jest odpowiednia dla wrażliwych zębów.

Super odświeża, dba o nadwrażliwe szkliwo

Super odświeża, dba o nadwrażliwe szkliwo, bardzo delikatna i skuteczna, świeży, delikatny smak. Wyróżniające się opakowanie. Idealna dla osób z nadwrażliwością zębów.

Delikatność i ochrona

Pasta jest przeznaczona do wrażliwych zębów - jest bardzo delikatna, więc bez obaw mogę jej używać przy moich problematycznych zębach i dziąsłach. Jej moc "wybielająca" nie jest duża, co w tym przypadku jest akurat zaletą - szkliwo zaraz po użyciu delikatnie się błyszczy, jednak nie jest podrażnione nadmiernym ścieraniem. Po kilku użyciach zrezygnowałam ze swojej pasty dla wrażliwych zębów na rzecz Blend-a-med, na razie mi bardzo odpowiada :-)

Pasta na medal

Blend-a-med 3D White Whitening Therapy pasta delikatna i dbająca nie tylko o zęby ale i o dziąsła. Delikatna mięta pozostawia uczucie świeżości i przyjemnego czyszczenia jamy ustnej . Po kilku stosowaniach zauważam różnicę jeśli chodzi o biel zębów a także znikanie przebarwień spowodowanych przez kawę .

Pasta, jak każda

Niestety nie zauważyłam, żadnego efektu wybielenia. Poza tym pasta ok - na długo pozostawia świeżość, dobrze czyści, ale wybielająca na pewno nie jest.

Pasta do zębów blend - a - med 3 Dwhite

Pasta bardzo dobrze odświeża i czyści zęby, osobiście nie zauważałam spektakularnego wybielenia gdyż moje zęby nie są raczej przebarwione, ale mój chłopak który testował pastę ze mną (pali papierosy) jest zachwycony pasta i widzi widoczne rezultaty - zęby są o wile bielsze niż przed zastosowaniem pasty

Moja opinia

Pasta ma kremową konsystencję, przyjemny zapach i nie za mocny smak mięty. Jest dobra dla moich nadwrazliwych zębów jednak jeśli chodzi o wybielanie, nie zauważyłam żadnej różnicy w odcieniu.

Używa produktu od: próbka

Pasta wybielająca - POLECAM

Pastę Blend-a-med 3D White Whitening Therapy zaczęłam stosować tydzień przed moim ślubem. Stosowałam ją 3 razy dziennie. Efekt po tygodniu stosowania był bardzo widoczny. Zęby stały się bielsze, czego głównie oczekiwałam od pasty. Ponadto w jamie ustnej świeżość pozostawała przez cały dzień. Polecam tą pastę bliskim, znajomym, rodzinie.

Pasta do zębów

Jestem bardzo zadowolona z efektów działania pasty blend-a-med. Nie podraznia moich dziąseł delikatnie wybiela i wyrównuje koloryt zębów. Uśmiech nie znika z twarzy. Polecam

Jestem zachwycona

Bardzo dobra pasta, jestem zachwycona efektami. Uczucie świeżości na Maxa! Bez obaw bardzo dobrze czyści ząbki. Z czystym sumieniem polecam wszystkim znajomym i rodzinie