Oriflame, Giordani Gold, VIP Volume Mascara (Tusz pogrubiający rzęsy)

Oriflame, Giordani Gold, VIP Volume Mascara (Tusz pogrubiający rzęsy)

Rzęsy staną się gęste i zyskają jedwabisty wygląd już po jednym pociągnięciu tuszem. Jego super gładka formuła z prowitaminą B5 odżywia rzęsy i pokrywa je trwałą warstwą koloru o wyjątkowej intensywności.

super

Od kilku lat jak skladam zamowienie i widze ze jest w promocji zawsze go zamawiam.
\\nPlusy
\\ncena
\\nnie skleja rzes
\\nwytrzymuje caly dzien i sie nie osypuje
\\nsprawdza sie o kazdej porze roku
\\nnie wysycha pod koniec uzytkowania
\\nestetyczne opakowanie
\\nwygodna szczoteczka
\\nminusy
\\nmoze jedynie regularna cena, chociaz i tak jest poronywalna do drogeryjnych tuszy
\\n
\\nJeden z lepszych tuszy jakie mialam, serdecznie polecam

Rozczarowanie

Niestety tusz bardzo mnie rozczarował:( Z rzęsami nie robi nic! Nie pogrunia, nie wydłuża, skleja. W dodatku podczas aplikacji brudzi powieki i wszystko wokół. Jedyny plus to fakt, że jest wodooporny, więc jesli ktoś szuka maskary dającej bardzo naturalny efekt, to będzie zadowolony. Szukam dalej...

do tej pory najlepszy jaki miałam

Od kilku lat zawzięcie szukam swojego KWC wśród tuszy do rzęs ;) Miałam ich sporo, ale jak na razie ten tusz jest tym do którego najchętniej wracam.

Nie jestem uprzedzona do kosmetyków katalogowych (mam swoich faworytów wśród nich), ale podchodzę do nich z rezerwą. Pierwszy mój tusz Giordani Gold Vip kupiłam kilka lat temu za radą koleżanki, która była konsultantką Oriflame i powiem szczerze, że jestem jej za to wdzięczna :)

Tusz pozytywnie mnie zaskoczył:
- widocznie pogrubia moje rzęsy, a nawet je podkręca mimo tego, że ma tylko za zadanie pogrubiać ;)
- jego kolor to naprawdę wyrazista czerń
- mogę śmiało nakładać kilka warstw dla pożądanego efektu, ponieważ nie skleja rzęs
- nawet po kilku godzinach nie sypie się i nie zostawia nieestetycznych grudek pod oczami
- jest wydajny, starcza na długo, nie wysycha szybko w opakowaniu
- cena na allegro jest bardzo przystępna:)

Odejmuję pół gwiazdki jedynie za opakowanie - szybko zmywają się z niego napisy przez co staje się anonimem w mojej torebce ;)

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 4 szt.

Na początku raczej nie pogrubiał, tylko wydłużał. I to jak! Efekt był niesamowity, ale bardzo szybko tusz przestał tak wydłużać. Nie obniżam za to oceny bo to nie jest tusz wydłużający, tylko pogrubiający. Aby uzyskać efekt pogrubienia, trzeba się z nim trochę pogimnastykować, ale warto. Wadą jest w moim przypadku szczoteczka, czesto zdarzało mi się ubrudzić nią powiekę. Ten tusz jest chyba wycofany, ale i tak bym go więcej nie kupiła, cały czas szukam ideału. Miałam czarny.

Bardzo pozytywne zaskoczenie:)

Tusz ten dostałam w prezencie od osoby z rodziny, która związana jest z Oriflame. Sama nastawiona jestem raczej sceptycznie do kosmetyków katalogowych i nie przepadam nawet za taką formą sprzedaży.
Nie obiecywałam sobie zbyt wiele po tym tuszu jednak bardzo pozytywnie mnie on zaskoczył-bardzo go polubiłam i kto wie czy nie kupię go po skończeniu opakowania (a zdarza mi się to niezwykle rzadko-raczej szukam coraz to nowych kosmetyków z nadzieją na natrafienie na prawdziwy KWC)

+bardzo dobra konsystencja tuszu
+rewelacyjnie rozdziela rzęsy, nie skleja, ładnie podkreśla
+mocny,głęboki czarny kolor
+wydłuża, pogrubia, nawet trochę podkręca
+bardzo trwały, nie osypuje się, nie kruszy, nie rozmazuje
+wygodna, precyzyjna szczoteczka, którą można porządnie wymodelować rzęsy i dociera nawet do kącików oczu
+łatwy demakijaż dwufazą (dowolną-ostatnio Garnier)
+możliwość dokładania kolejnych warstw tuszu i tym samym stopniowania efektu
+dobra żywotność tuszu-męczę go już drugi miesiąc a on nie wysycha

-regularna katalogowa cena
-forma sprzedaży-katalogowa
-nieciekawe opakowanie

Ogólnie tusz jest bardzo dobry, serdecznie go polecam.
Malowanie się nim to prawdziwa przyjemność.

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie (jeszcze sporo przede mną)

REWELACJA

Jezeli macie takie rzesy jak ja czyli: nie ciekawe, dlugie ale nie podkrecone i cienkie to POLECAM!!!

Uzywalam wielu wielu tuszy i wydawalam majatek i bez skutku

Ten tusz pieknie podkrecil i wydluzyl moje rzesy.
Na poczatku moze jest zbyt mokry ale potem rewelacja .
Kazdy pytal czym mam wytuszowane moje nie sforne rzesy.

Jezeli wiec chodzi o mnie to mnie nie zawiodl!

Ilość zużytych opakowań: chyba z 8 szt

Super!!!

Witam kupiłam go od konsultantki oriflame. Tusz jest świetny bardzo wydajny i super podkręca, wydłuża i pogrubia rzęsy :) do końca dnia utrzymuje i nie kruszy. Godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: 2, duże

miłość od drugiego spojrzenia

Mam bardzo długie ale cienkie rzęsy więc teoretycznie powinien byc to tusz dla mnie ***> w nazwie ma POGRUBIAJACY a pogrubienie marne .

Ale nie jest zły , zwłaszcza za taka cenę .
Ma sporo plusów tylko pogrubienie marne .

Ale do rzeczy tusz ma ładny odcień czerni - intensywny i lśniacy , bardzo porzadną klasyczną szczoteczkę która równo bez grudek i "owadzich nóżek" rozprowadza tusz .
Piękne opakowanie ma znaczenie dla gadżeciary takiej jak ja ;-)
Sam tusz ma rzadką konsystencję i można sie nim szybko umalować .Tylko dość opornie się zmywa - ale jest bardzo trwały absolutnie się nie osypuje i nie straszne mu letnie deszcze :-)

Dla mnie ma dwie wady - mało pogrubia i dość długo schnie co w przypadku moich rzęs jest wadą dość poważną bo tylko mrugnę okiem i już mam odbite rzęsy pod brwiami .Używam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Edytuję recenzję bo tusz okazał się REWELACYJNY - przede wszystkim zgęstniał i zaczął cudownie pogrubiać rzęsy , a poza tym jest niesamowicie wydajny .

Jednym słowem - pokochałam go na nowo

jeden z lepszych

Co prawda bardziej moje rzęsy potrzebują wydłużenia i podkręcenia, ale i tak uwielbiają ten tusz :) Najważniejsze- nie robi grudek, nie zlepia! I naprawdę bardzo ładnie pogrubia rzęsy. Jak się człowiek trochę postara to jeszcze da się podkręcić i efekt jest rewelacyjny. Duża szczoteczka trochę przeraża i łatwo można się pobrudzić, ale to wszystko to kwestia wprawy. Polecam ale w promocji- bynajmniej ja nie kupiłabym go w cenie regularnej.

Używam tego produktu od: stycznia 2011

najlepszy jaki do tej pory miałam :)

Kupiła ten tusz moja mama, wypróbowałam go raz i jestem zachwycona! (moja kochana mamusia podarowała mi go). Teraz nie mogę się bez niego obejść, jest po prostu genialny! Naturalnie mam ładne dość rzęsy, a to za sprawą olejku rycynowego :) Wracając do tuszu, idealnie pokrywa wszystkie włoski. Pogrubia i wydłuża rzęsy, wyglądają na prawdę ponętnie ;) Pięknie rozdziela rzęsy i nie pozostawia grudek. No normalnie nie mogę się na te moje rzęsy teraz napatrzeć. Polecam ten produkt!

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: narazie w trakcie pierwszego, ale na pewno na jednym się nie skończy ;)

dobry

Najlepszy tusz pogrubiający, jakiego używałam. Nadaje rzęsom głęboki, czarny kolor. Niestety duża szczoteczka sporo utrudnia, szczególnie dla osób niezbyt sprawnych manualnie :) Łatwo można pobrudzić powiekę. Ale za to nie robi grudek i nie trzeba rozczesywać rzęs. Polecam, ale tylko w promocji.

tak tak to jest to

rewelacyjny tusz, dzieki nieco oleistej strukturze super sie rozprowadza pzez co sie nie kruszy,nie rozmazuje, nie podraznia oczu, wycenila bym go na ok 60 zl:) jedynym minusem jest to ze trudno jest go zmyc zwyklym mleczkiem, ja polecam płyn do demakijazu oriflame 3 w 1 rewelacja!

Używam tego produktu od:3 lat