Cerruti, 1881 EDT

Cerruti, 1881 EDT

Klasyczny, świeży i... zadziwiający. Zapach, który na wszystkich wokoło robi niesamowite wrażenie. Cerruti `1881` jest kobiecym zapachem, który swą delikatną naturę zawdzięcza woni fiołków, bergamotki i róży. Bazą zapachu jest drzewo sandałowe i piżmo. Stworzonym w 1995 roku. Polecany do codziennego stosowania.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, frezja, mimoza, fiołek
nuta serca: drzewko różane, kolendra, jaśmin, pelargonia, kwiaty pomarańczy
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo

Cena: ok. 250zł / 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Okropny zapach ale trwały

Okropny, męczący zapach.Na szczęście testowałam tylko próbkę i wiem, że tych perfum nigdy nie kupię.Zapach jest ciężki, mocno kwiatowy, pudrowy, mydlany, ziołowy.Czuję ziołowe nuty zmieszane z kwiatowymi i mydlanymi nutami.Jedynym plusem jest jego trwałość, na mojej skórze nie do zdarcia po kilku testach.Po prostu nie mój zapach.

ulubione

Kika lat temu tata kupił mamie właśnie te perfumy , które bardzo mi się spodobały. Długo chciałam je kupić ale jakoś nie mogłam się zebrać, jednak parę miesięcy temu w końcu się zdecydowałam i nie żałuję. Zapach idealny dla mnie , utrzymuje się długo. Moje ubrania są nim 'przesiąknięte'-jak po kilku dniach wyjmuje np sweterek z szafy to dalej czuć perfumy . Będę wracać do niego na pewno !

Warte uwagi

Zaczne od tego ze 20 lat temu Cerutti 1881 byl moim marzeniem, I tak jest nadal, bedac wczoraj w galerii przez przypadek trafilam na tester tego cuda... I musialam miec 100ml Cerutti, pachna pieknie slodko kwiatowo, typowy zapach na wiosne I lato, sa bardzo trwale, inne niz wszystkie modne teraz perfumy, zachwycaja otoczenie, pierwszego dnia zebralam bardzo duzo komplementow na temat tego zapach, moja nastoletnia corka jest nimi zachwycona. Perfumy sa bardzo godne uwagi, polecam bo warto :)

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Wykorzystała: kilka próbek

nie jestem fanką Cerruti

Mi ten zapach się nie podoba.
Nie zaskoczył mnie ani nie zauroczył.
To nie jest zły zapach, dużo kwiecia rozmaitego, ale do mnie nie przemawia.

Nie drażni, nie zachwyca.
Flakonik ładny. Trwałość dobra.

Kwiatowy ogród z drzewną nutką

Będąc w Sephorze przypadkowo psiknęłam na nadgarstek i kupiłam flakonik. Zapach tej wody jest ciepły i kwiatowo- pudrowy. Miks kwiatów z ciepłym drzewnym wykończeniem. Zapach lekki, ale wyrazisty. Niesamowocie trwały.

Wspomnień czar

Cerruti 1881-to zapach nietuzinkowy. Od pierwszego niuchnięcia zwalił mnie z nóg kwiatową lawiną, która przeraziła mnie intensywnością,pudrowością i lekkim świdrowaniem nozdrzy. Nie mogłam uwierzyć,że TO COŚ budziło kiedyś we mnie miłe wspomnienia, przez które bez wahania zamowiłam flakon 50ml.
Ale, ale,ale! Jemu trzeba dać czas! Po kwiatowej fali uderzeniowej, zapach przygasa, cichnie. Rozwija się w bardziej słodkie, cieplejsze nuty, które to właśnie przed laty wodziły mnie za nos.
Cerruti to klasyczny kwiatowiec. W nadmiarze migrenogenny, drażniący dla otoczenia. Trzeba się z nim odchodzić ostrożnie, o czym często zapominają jego dumne właścicielki. Na minus dałabym również jego popularność. Pracuję z klientami/tkami, z ręką na sercu mogę powiedzieć,że co piąta osoba używa właśnie tych perfum i to w nadmiarze.
Ja lubię go blisko ciała. Pryskam nim kark, nadgarstki, zagłębienie pomiędzy piersiami. Nie wyobrażam sobie by takie ilości kwiatów i tańcowały wkoło mnie nieujarzmione.
Kocham je za trwałość, kobiecość, uniwersalny charakter.

Jest ok

Zapach trwały, bardzo kwiatowy, odrobine mydlany, lekko duszący. Nie każdemu sie spodoba. Na plus trwałość - praktycznie od rana do wieczora. Zapach bardziej na wiosnę i lato.

Lekki i świeży.

Ten zapach to hit. Jest lekki i świeży ale przy tym trwały (na włosach utrzymywał się nawet po umyciu!).
Jednak przede wszystkim jest intrygujący. To jest ten zapach, który zaciekawi na tyle, że zapytasz koleżanki, co właściwie tak pachnie? ;)
Na pewno odpowiedni na letnie, długie wieczory na plaży, ale mimo wszystko to zapach dzienny. Do pracy idealny! Nie jest chamski, ale subtelny.

Zaskoczona zapachem

Jestem bardzo zaskoczona, a tym samym zauroczona tym ciekawym zapachem. Wprowadził mnie w niesamowity świat, czegoś co nazwałabym ulotnością, a jednocześnie zapamiętaniem i zapadnięciem się w tych nutach zapachowych. Na pewno będę wracała do nich...

Używa produktu od: próbka

Piękny...

Zapach piękny, kwiatowy, bogaty. Jeden z tych zapachów, który przypadł mi do gustu. Zapach zmysłowy i kobiecy.Polecam
plusy:
-nie drażni
-piękny
-kwiatowy
-długo się utrzymuje
-cena

trochę nijaki

Opisuję jednorazowe zetknięcie się tej wody toaletowej z moja skóra.
Rozczarowanie trochę. Mydlany, kremowy. Tak najłatwiej to opisać. Trochę nijaki, trochę coś tam czuć, specjalnie żadnej nuty nie rozróżniłam.
Trwałość dobra, słabnąca, po 3 godzinach malutko czuć, ale w sumie cały dzień, około 9 godzin. Może był kiedyś inny, a wiadomo, że perfumy przechodzą reformulację...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie temu
Ilość zużytych opakowań: jednorazowo

Śmierć w męczarniach

Cerruti 1881. Od lat cieszący się wśród wielu kobiet niesłabnącą popularnością. Kompozycja o bogatym składzie, oparta głównie o nuty kwiatowe, obiecuje zabrać swą wybrankę do pachnącej Toskanii, krainy zapachowej szczęśliwości.
O Bogowie! Gdybym nie znała tego pachnidła, gotowa byłabym uwierzyć w te banialuki. Gdy tymczasem Cerruti 1881 miast zafundować mi wypad do upragnionych Włoch, wysłał mnie co najwyżej na warszawski lewy brzeg, Półwysep Apeniński wciąż pozostawiając podróżom palcem po mapie.
To woń przepoconego ciała, uwięzionego w upalny dzień w nylonowej konfekcji modnej dwie dekady temu. Zapach duszny, nieświeży, przywodzący na myśl letnie impresje z komunikacji miejskiej, jakie chyba każdy mieszczuch ma na swoim koncie i na samo wspomnienie których, ma w żołądku kłąb. Pozamykane na mur beton okna, przy odrobinie szczęścia ledwie uchylone miniaturowe lufciki wpuszczające do środka jedynie falujące z gorąca powietrze. Na każdym przystanku ciężkie sapnięcie silnika i przy otwarciu drzwi buchnięcie do środka lepkiej mieszaniny spalin i woni parującego asfaltu, mięknącego pod ciężarem wypchanego po sufit Ikarusa. A w środku, człowiek na człowieku. Stłoczeni, jak śledzie w konserwie. Woń rozgrzanego ludzkiego ciała, poliestrowa kiecka z Bałuckiego, przywierająca do spoconych ud i nieświeży oddech \'wczorajszego\' typa, bezczelnie miziający odsłonięty kark paniusi, ze spływającym z gorąca makijażem.
Koszmar, miejmy nadzieję minionego lata.
Jedyne, co zasługuje w tym miejscu na pochwałę, to trwałość. EDT trzymające się skóry przez bite 7 godzin to godne uznania i powód do radości. Tylko dla kogo...
Stosowanie tego potwora, zwłaszcza wówczas, gdy słupki rtęci pędzą w górę, powinno być karane publiczną chłostą lub zakuciem w dyby. Rzecz jasna na otwartej przestrzeni. Najlepiej z dala od wszelkich domostw...

Używam tego produktu od: Testy
Ilość zużytych opakowań: ...