Cerruti, 1881 EDT

Cerruti, 1881 EDT

Klasyczny, świeży i... zadziwiający. Zapach, który na wszystkich wokoło robi niesamowite wrażenie. Cerruti `1881` jest kobiecym zapachem, który swą delikatną naturę zawdzięcza woni fiołków, bergamotki i róży. Bazą zapachu jest drzewo sandałowe i piżmo. Stworzonym w 1995 roku. Polecany do codziennego stosowania.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, frezja, mimoza, fiołek
nuta serca: drzewko różane, kolendra, jaśmin, pelargonia, kwiaty pomarańczy
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo

Rekomendacja

25% jesień/zima 75% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

TAKI KLASYK:)

Mam znajome, które kochają ten zapach. Na mnie rozwija się nieciekawie, na pasku zdecydowanie lepiej pachnie. Lekki, troszkę słodki. Łączy w sobie nuty kwiatowe i one dominują przeplatające się z wanilią - to ona nadaje słodkiej nutki.
Nie będę winić moje pH za rozwój zapachu, nie o to tu chodzi, jednak dla mnie zapach jest dość posplity.

Zakochałam się

Dostałam go ponad rok temu w prezencie i odrazu się zakochałam ;)
Zapach nieziemski, trochę tajemniczy,poważny ale nadaje się dla osób młodych jak i starszych. Utrzymuje się cały dzień co jest ogromnym plusem,no i cena jest również na plus. W promocji można kupić 100ml za niecałe 100zł.
Można go dostać w internecie jak i w Rossmanie.
Bardzo go lubię, zawsze mam jego buteleczkę i do niego wracam.
Idealny na każdą pore dnia, roku i okazję.

O tak :)

Przecudny zapach! Jeden dostałam w prezencie, drugi flakon kupiłam sama :) w promocji :) Zapach piękny - słodkawy, troszkę ciężki, ale jednocześnie nie dusi i nie drażni. Idealny na wieczór, chociaż ja używałam go także w czasie dnia. Jeden z klasyków do których się wraca :)

Subtelność i elegancja

Bardzo polubiłam te perfumy. Są rzekomo z kategorii słodkiej, ale nie ma tu mowy o mdlącym zapachu. Są wręcz świeże, subtelne i eleganckie. Główne nuty zapachowe to esencja z kwiatu fiołka, kosaćca oraz jaśminu, które zostały połączone z nutą kory drzew i świeżych kwiatów pomarańczy. Zapach wg mnie sprawdzi się w ciągu dnia jak i wieczora. Jest bardzo wydajny i trwały, na ubraniach czuć je jeszcze następnego dnia. Opakowanie wygodne, dość eleganckie, ładnie prezentuje się na półce. Warto wypróbować.

Używa produktu od: próbka

To nie dla mnie

Zapach nie jest tragiczny, ale nie przypadł mi do gustu wcale a wcale. Taki niby świeży, mydlany ale ma jakąś nutę zapachową która się wybija i pachnie jakimś chwastem (tak mi się kojarzy).

Uwielbiam go

Dla mnie to zapach idealny - kwintesencja kobiecości, delikatności i szczęścia. Idealna, wielowymiarowa mieszanka nut kwiatowych, wyważona i pełna uroku. Nic mi w tym zapachu nie przeszkadza, każda nuta jest idealnie zgrana z kolejną, radosna i ciepła. Jest to jeden z moich ulubionych zapachów do którego zawsze wracam. Czuję się w nim bardzo kobieco, interesująco, seksownie ale nie wyzywająco czy wulgarnie. Jest lekki, ale wyrazisty, podbił moje serce. Ten zapach właśnie wybrałabym w dniu mojego ślubu. Potrafi oczarować i zainteresować, zwrócić uwagę. To słodkie, ale nie przesłodzone kwiaty, idealnie zrównoważone, nie duszące. Niczego bym nie zmieniła, ani jednej nuty. To zapach który na myśl przywodzi chłodnawy wiosenny wieczór spędzony z ukochaną osobą, czułość, zmysłowość, radość i miłość. Zawsze będę do niego wracać.

Fajne, świeże

Kupiłam je jakiś czas temu z myślą o wiośnie i lecie i był to strzał w dziesiątkę. Na codzień jestem mega fanką ciężkich mocnych zapachów, lubię bardzo kobiece i intensywne perfumy. Te mimo tego, że są bardzo świeże i lekkie przypadły mi do gustu bardzo mocno i polubiłam je od pierwszego użycia. Ich cena nie jest zbyt wygórowana, a jakość jest zadowalająca. Są bardzo trwałe i pięknie się zmieniają w ciągu dnia. Mają przepiękny flakoniku, który godnie prezentuje się na mojej toaletce.

Uwielbiam

Ta buteleczka wraz kilkoma innymi stoi u mnie na najwyższej półce dla mnie ten zapach to powrót do przeszłości gdyż jako nastolatka marzyłam aby je mieć co dzień znosiłam to że koleżanka je ma a ja nie.Zapach niesamowicie pudrowo-kwiatowy Cerruti to jeden z tych zapachów który się nie zapomina jest jak perełka.Nigdy mi się nie znudzi i pewnie jeszcze nie jedna butelka stanie na mej półce.A buteleczka też ładna nawiązująca do zapachu.Perfumy są dla mnie bardzo trwałe i kila godzin spokojnie wytrzymują .Cena bardzo przyjemna za tak dużą butelkę.

mam do niego wielki sentyment

Zacznijmy od tego, ze perfumy dostalam od narzeczonego w dniu urodzin razem z pierscionkiem zareczynowym ☺ dlatego bardzo milo mi sie kojarzy daze go ogromnym sentymentem.
Perfumy maja piekna polokragla buteleczke z matowego, rozowego szkla oraz blyszczaca zakretka.
Zapach przepiekny... Wyczuwalna nuta frezji, fiołka, jasminu.
Zarowno na codzien jak i ns wieczor, na kazda pore roku

Czasem tak a czasem nie

Ten perfum to klasyk wśród swojego gatunku zapachowego. Jest bardzo kontrowersyjny. Dostałam go w prezencie, dogadujemy się, jednak, nie zawsze co jest bardzo dziwne. Czasem się nim psikam i jestem bardzo zadowolona zapachu który uzyskuje a czasem mam go dosyć i marzę o tym by już zniknął. Jednakże perfum jest bardzo trwały. Jest taki intensywny kobiecy, ale nie słodki. Bardzo stanowczy. Odpowiada mi, jeżeli tylko trafimy na swój dzień. Stoi na półce i czeka na okazje :) Jest wydajny, z tego powodu, że jest bardzo intensywny więc nie trzeba dużo go używać. Flakonik mały i zgrabny.

Cerruti czuję wszędzie

Mydlany zapach. Dostawałam go często w prezencie. Częściej spryskiwałam nim włosy. Ma coś takiego mydlanego w sobie. Przez pierwsze pół godziny jest duszący, potem jest już nieco lepiej. Nigdy nie darzyłam Cerruti szczególną sympatią. Dziś już po niego nie sięgam. Często czuję go w otoczeniu. Ostatnio natknęłam się na Cerutti w salonie kosmetycznym. Bardzo popularny. Moja koleżanka, jak bierze kąpiel, to wcześniej spryskuje łazienkę Cerruti. Na plus trwałość zapachu. Zapach typowo na dzień i na cieplejszą porę roku.

Ładny, ale nie dla mnie

Spodobał mi się u koleżanki i postanowiłam sobie go kupić. Niestety po wyperfumowaniu się, ma coś w sobie ci mi bardzo nie odpowiada. Co jakiś czas do niego wracam, ale jakoś nie mogę się przekonać.