Cerruti, 1881 EDT

Cerruti, 1881 EDT

Klasyczny, świeży i... zadziwiający. Zapach, który na wszystkich wokoło robi niesamowite wrażenie. Cerruti `1881` jest kobiecym zapachem, który swą delikatną naturę zawdzięcza woni fiołków, bergamotki i róży. Bazą zapachu jest drzewo sandałowe i piżmo. Stworzonym w 1995 roku. Polecany do codziennego stosowania.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, frezja, mimoza, fiołek
nuta serca: drzewko różane, kolendra, jaśmin, pelargonia, kwiaty pomarańczy
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo

Cena: ok. 250zł / 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Mocny

Zapach jest bardzo kobiecy. Na zawsze będzie w mojej pamięci, gdyż kiedyś nosiła go moja mama :)
Jest mocny i niekoniecznie spodoba się młodym dziewczętom (choć mi nawet wtedy się podobał).
Prawdą jest, że trzeba z nim uważać, gdyż jest bardzo mocny, ciągnie się i można przyprawić kogoś,albo siebie o ból głowy.
Mimo wszystko polecam go, bo zapach jest nietuznikowy

Lubię na lato.

Przed laty zaintrygował mnie ten zapach na znajomej z branży. Zapytałam co to - odpowiedziała, że Cerruti 1881.
Od tamtej pory chciałm je mieć. I kupiłam jakiś czas temu, całą ogromną 100-kę.
Czasem się lubimy, a czasem nie.
Noszę go zazwyczaj latem, od późnego popołudnia aż po noc.
Gdybym użyła go rano juz po południu zaczął by mnie nudzić.
Zapach piekielnie trwały, mocno kwiatowy. Ciągnie za sobą długi ogon. Nie można z nim przesadzać, bo przyprawi nas i otoczenie o migrenę.
Polecam na letnie randki do zwiewnych sukienek. Będzie się podobać. :)

Okropny zapach ale trwały

Okropny, męczący zapach.Na szczęście testowałam tylko próbkę i wiem, że tych perfum nigdy nie kupię.Zapach jest ciężki, mocno kwiatowy, pudrowy, mydlany, ziołowy.Czuję ziołowe nuty zmieszane z kwiatowymi i mydlanymi nutami.Jedynym plusem jest jego trwałość, na mojej skórze nie do zdarcia po kilku testach.Po prostu nie mój zapach.

TOP 10 damskich perfum

ulubione

Kika lat temu tata kupił mamie właśnie te perfumy , które bardzo mi się spodobały. Długo chciałam je kupić ale jakoś nie mogłam się zebrać, jednak parę miesięcy temu w końcu się zdecydowałam i nie żałuję. Zapach idealny dla mnie , utrzymuje się długo. Moje ubrania są nim 'przesiąknięte'-jak po kilku dniach wyjmuje np sweterek z szafy to dalej czuć perfumy . Będę wracać do niego na pewno !

Warte uwagi

Zaczne od tego ze 20 lat temu Cerutti 1881 byl moim marzeniem, I tak jest nadal, bedac wczoraj w galerii przez przypadek trafilam na tester tego cuda... I musialam miec 100ml Cerutti, pachna pieknie slodko kwiatowo, typowy zapach na wiosne I lato, sa bardzo trwale, inne niz wszystkie modne teraz perfumy, zachwycaja otoczenie, pierwszego dnia zebralam bardzo duzo komplementow na temat tego zapach, moja nastoletnia corka jest nimi zachwycona. Perfumy sa bardzo godne uwagi, polecam bo warto :)

Wykorzystała: kilka próbek

nie jestem fanką Cerruti

Mi ten zapach się nie podoba.
Nie zaskoczył mnie ani nie zauroczył.
To nie jest zły zapach, dużo kwiecia rozmaitego, ale do mnie nie przemawia.

Nie drażni, nie zachwyca.
Flakonik ładny. Trwałość dobra.

Kwiatowy ogród z drzewną nutką

Będąc w Sephorze przypadkowo psiknęłam na nadgarstek i kupiłam flakonik. Zapach tej wody jest ciepły i kwiatowo- pudrowy. Miks kwiatów z ciepłym drzewnym wykończeniem. Zapach lekki, ale wyrazisty. Niesamowocie trwały.

Wspomnień czar

Cerruti 1881-to zapach nietuzinkowy. Od pierwszego niuchnięcia zwalił mnie z nóg kwiatową lawiną, która przeraziła mnie intensywnością,pudrowością i lekkim świdrowaniem nozdrzy. Nie mogłam uwierzyć,że TO COŚ budziło kiedyś we mnie miłe wspomnienia, przez które bez wahania zamowiłam flakon 50ml.
Ale, ale,ale! Jemu trzeba dać czas! Po kwiatowej fali uderzeniowej, zapach przygasa, cichnie. Rozwija się w bardziej słodkie, cieplejsze nuty, które to właśnie przed laty wodziły mnie za nos.
Cerruti to klasyczny kwiatowiec. W nadmiarze migrenogenny, drażniący dla otoczenia. Trzeba się z nim odchodzić ostrożnie, o czym często zapominają jego dumne właścicielki. Na minus dałabym również jego popularność. Pracuję z klientami/tkami, z ręką na sercu mogę powiedzieć,że co piąta osoba używa właśnie tych perfum i to w nadmiarze.
Ja lubię go blisko ciała. Pryskam nim kark, nadgarstki, zagłębienie pomiędzy piersiami. Nie wyobrażam sobie by takie ilości kwiatów i tańcowały wkoło mnie nieujarzmione.
Kocham je za trwałość, kobiecość, uniwersalny charakter.

Jest ok

Zapach trwały, bardzo kwiatowy, odrobine mydlany, lekko duszący. Nie każdemu sie spodoba. Na plus trwałość - praktycznie od rana do wieczora. Zapach bardziej na wiosnę i lato.

Lekki i świeży.

Ten zapach to hit. Jest lekki i świeży ale przy tym trwały (na włosach utrzymywał się nawet po umyciu!).
Jednak przede wszystkim jest intrygujący. To jest ten zapach, który zaciekawi na tyle, że zapytasz koleżanki, co właściwie tak pachnie? ;)
Na pewno odpowiedni na letnie, długie wieczory na plaży, ale mimo wszystko to zapach dzienny. Do pracy idealny! Nie jest chamski, ale subtelny.

Zaskoczona zapachem

Jestem bardzo zaskoczona, a tym samym zauroczona tym ciekawym zapachem. Wprowadził mnie w niesamowity świat, czegoś co nazwałabym ulotnością, a jednocześnie zapamiętaniem i zapadnięciem się w tych nutach zapachowych. Na pewno będę wracała do nich...

Używa produktu od: próbka

Piękny...

Zapach piękny, kwiatowy, bogaty. Jeden z tych zapachów, który przypadł mi do gustu. Zapach zmysłowy i kobiecy.Polecam
plusy:
-nie drażni
-piękny
-kwiatowy
-długo się utrzymuje
-cena