Blend - a - med, 3D White Whitening Therapy, Toothpaste Enamel Care (Pasta do zębów usuwająca przebarwienia powierzchniowe `Ochrona szkliwa`)

Kolekcja Blend-a-med 3D White Whitening Therapy zawiera formułę Active Mineral Complex. Zastosowana formuła ochrony szkliwa pięknie wybiela, usuwając przebarwienia powierzchniowe, i pielęgnuje zęby, wzmacniając szkliwo.

Wzmacnia i chroni szkliwo
Pasta do zębów bezpieczna dla szkliwa
Smak mięty pieprzowej.

Świetny produkt w przystępnej cenie

Generalnie - rzadko zdarza mi się kupować drogeryjne pasty do zębów ze względu na fluor no i raczej jestem fanką past o naturalnym składzie. Tą pastę otrzymałam w miniaturce jako gratis do zamówienia. Zabrałam ją ze sobą w podróż ze względu na rozmiar i...zaskoczyła mnie. Pasta świetnie się pieni, rośnie w ustach - lubię to. Poza tym bardzo dobrze myje zęby pozostawiając je gładkimi i błyszczącymi. Produkt ma przyjemny świeży smak, który długo utrzymuje się w ustach.Ponadto pasta jest bardzo wydajna i cena adekwatna jest do jakości. Co do usuwania przebarwień - mój TŻ, który ma z tym spory problem twierdzi, że pasta stosowana z elektryczną szczoteczką daje fajny efekt, choć spodziewał się nieco więcej.

Szału nie ma

Nigdy nie mam jakiś konkretnych oczekiwań jeśli chodzi o testowanie produktów typu pasat do zębów. Ta jest jak praktycznie każda inna dostępna na rynku. Miłe uczucie czystości i świeżości jednak nic więcej. Nie zauważyłam żadnych zmian jeśli chodzi o wybielanie i usuwanie przebarwień.

Dobra

Pierwszym wrażeniem było intensywne uczucie świeżości, które utrzymuje się długi czas. Zęby wydają się bielsze i jednocześnie nie pojawiła się nadwrażliwość zębów, która często występuje podczas stosowania past wybielających.

Bardzo dobra pasta

Pozostawia uczucie świeżości na długo, zęby są bardzo dobrze wyczyszczone. Zdecydowanie lepszy rezultat niż przy innych pastach, ponieważ ta była bardziej ''szorstka'', myślę że przy dłuższym stosowaniu zęby byłby bielsze.

Nowy wymiar wybielania

Miałam okazję ostatnio przetestować tę pastę. Znaczącym minusem jest mało gęsta konsystencja, przez co pasta wylewa się z tubki przy jej otwarciu. Poza tym mam pozytywne odczucia. Wspaniały smak i zapach mnie urzekły, a długotrwała świeżość po użyciu towarzyszyła mi przez wiele godzin. Po 2 tygodniach zauważyłam widoczny efekt wybielania, a uśmiech wydaje się być jaśniejszy ;) Mam też wrażenie, że moje zęby stały się mocniejsze. Śmiało więc mogę polecić innym tę pastę, ponieważ sama po nią jeszcze sięgnę.

Bardzo dobra pasta!

Miałam wielką przyjemność testowania pasty od Wizaż. Bardzo fajnie się pieni, jest delikatna. Używana regularnie daje delikatny efekt wybielania. znakomicie usuwa przebarwienia po owocach oraz po kawie. Pozostawia uczucie odświeżenia i czystości.

Bardzo miłe zaskoczenie

Nie sądziłam, że tak dobrze usunie osad, przebarwienia z kawy i herbaty. Już myślalam, że konieczne będzie piaskowanie zębów.
Co do uczucia świeżości to nie jest to jakaś ekstremalna mięta, ale jest po niej świeży oddech. Pasta ma rzadszą konsystencję dla mnie było to na plus bo jestem właścicielką aparatu ortodontycznego i lepiej czyściło mi się przestrzenie między zamkami.
Spokojnie można ją stosować przy aparacie, nic się z nim nie działo. A wiadomo, że osad szybciej się osadza przy aparacie. Więc ta pasta jest idealna dla zadrutowanych :)

Jeżeli chcesz mieć białe zęby to biegnij do sklepu!

Pasta ma inną konaystencje od pozostałych moich last. Czuć w niej miliony drobinek, które dokładnie czyszczą moje zęby. Po tygodniu zauważyłam pierwsze efekty wybielania zębów ;)

Ochrona i wybielanie

Bardzo dobra pasta do zębów. Opakowanie świetne, przyjemne w dotyku. Smak i zapach pasty nie są za mocne co jest na plus. Konsystencja jedynie mogłaby być bardziej zwarta ale jest to drobiazg. Będę kontynuować używanie i liczę na piękny uśmiech.

Zdecydowane TAK

Opakowanie estetyczne i poręczne. Pasta ma rzadszą konsystencję od standardowych past. Zawiera delikatne drobinki dzięki czemu bardzo dobrze czyści nasze zęby. Zostawia przyjemny posmak i uczucie świerzości w ustach. Czy wybiela? To pasta do zębów więc nie oczekujmy spektakularnego wybielenia na już... Po pewnym czasie stosowania można zauważyć różnicę, że zęby są bielsze.
Polubiłam tą pastę. Jestem bardzo zaskoczona granulkami które zawiera bo dzięki nim czuję, że moje zęby są idealnie wyczyszczone.

Średniak

Nie spełniła niestety moich oczekiwań przez bardzo słaby efekt wybielenia czy rozjasnienia zębów. Byłam sceptyczna do tego typu produktów i niestety nadal taka pozostaje...
Owszem pasta dobrze oczyszcza powierzchowne naloty i odświeża, zostawia efekt "sliskich" zębów, ktory bardzo lubię, jest przyjemna w smaku i zapachu oraz drobnoziarnistej konsystencji, ale niestety najważniejszego je działania nie zauważyłam, a bardzo szkoda.

Niestety nie dla mnie

Pasta ma 75 ml pojemności, opakowanie jest funkcjonalne i estetyczne. Zaletą jest przyjemny, miętowy posmak pasty i utrzymujące się uczucie świeżości. Niestety nie zauważyłam rozjaśnienia czy usunięcia przebarwień ani też rozjaśnienia barwy szkliwa. Dodatkowym minusem jest rzadka konsystencja, przez co pasta po odkręceniu "ciągnie się", wypływa. Będę szukać dalej idealnej dla siebie pasty :)

+ Estetyczne opakowanie
+ Zapach i miętowy posmak
+ Uczucie świeżości

- Rzadka konsystencja zmniejszająca wydajność
- brak efektu obiecanego przez producenta