Nożyczki do skórek wygięte

Nożyczki do skórek wygięte

Pojemność 1 szt

Nożyczki ze stali nierdzewnej do użytku profesjonalnego
i domowego. Precyzyjnie naostrzone, dobrze wyprofilowane, wygięte ostrza - dokładnie wycinają drobne skórki w trudno dostępnych miejscach. Stabilne ostrza. Poręczne, dzięki dużym, wygodnym uchwytom.

Niezła alternatywa

Pomysł z nożyczkami do wycinania skórek jest fajny. Najbardziej przydaje mi się w podróżach, no i w domu gdy się śpieszę. Mąż wreszcie zaczął dbać o wygląd paznokci dzięki tym nożyczkom, wcześniej nawet nie chciał o tym słyszeć. Zabieg obcinania skórek jest bezpieczny, szybki i łatwy, a przy tym dokładny. Nożyczki są ostre i dobrze wyprofilowane. Cena przystępna. Są na tyle trwałe, że mam nadzieję, iż będą długo służyły.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Rewelacja! Świetnie wykonane

Moja mama kupiła te nożyczki i mamy je już z 1,5 roku, nadal są świetne, w ogóle nie zardzewiały ani się nie stępiły. Są świetne do wycinania skórek, ponadto wycinanie skórek jest precyzyjne i bezpieczne przy użyciu tych nożyczek. Na prawdę warto je kupić, właśnie jak ktoś nie potrafi wycinać skórek i boi się okaleczenia lub czegoś w tym stylu. Przy pomocy tych nozyczek skórki zostaną wycięte precyzyjnie i bezpiecznie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 nożyczki :)

taaak

Bardzo fajne nożyczki, można je użyć wszechstronnie, ja używam ke także do obcinania nitek, gdy cos szyję :) A jeśli chodzi o używanie w celu poprawienia urody, to są to nożyczki, które długo pozostają ostre, wygodnie się je trzyma, nie odciskują się paluszki.Bardzo jestem z nich zadowolona.