Joanna, Sweet Fantasy, Ekspresowa odżywka do włosów 'Wanilia'

Joanna, Sweet Fantasy, Ekspresowa odżywka do włosów 'Wanilia'

Ekspresowa odżywka o waniliowym zapachu doskonale zadba o włosy i uczyni rytuał ich pielęgnacji nadzwyczaj przyjemnym. Preparat poprawia kondycję włosów i sprawia, że stają się jedwabiście gładkie i lśniące.
Sweet Fantasy to idealne połączenie zabiegu pielęgnacji ze słodką ucztą dla zmysłów.

fajny zapach i nic poza tym

Kupiłam tą odżywkę ze względu na zapach i cenę.I tylko za to dałam gwiazdkę.Produkt ani mi nie zniszczył włosów ani mi ich nie poprawił.Wcześniej nakładałam odżywkę na całą długość włosów,ale na drugi dzień musiałam je znów myć bo były już nieświeże.Teraz nakładam ją tylko na końcówki.Zużyję resztkę która mi została bo szkoda mi ją wyrzucić,ale już jej więcej nie kupię

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

NIE!!!

Dziewczyny nie kupujcie tego produktu.

Staram się nie wyrzucać kosmetyków ale ten wylądował w koszu.

Najgorsza odżywka jakiej używałam. Nie robi nic odżywczego. Oblepia włosy, sprawia, że robią się szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. Zapach nie przypomina wanili!

Używam tego produktu od: próbowałam użyć kilka razy
Ilość zużytych opakowań: wyrzuciłam 3/4 produktu do kosza

Nie

KOSMETYK: Odżywka ma dobrą ani nie za gęstą ani nie za rzadką konsystencję. Niezbyt dobrze rozprowadza się po włosach, plącząc je już podczas nakładania. Ma ładny zapach i (niestety) jest wydajna.

DZIAŁANIE: Po użyciu włosy są posklejane, nie chcą się rozczesywać, strasznie się kołtunią. Ja nie wiem, jak ten kosmetyk można było nazwać odżywką. Naprawdę, koszmar.

OPAKOWANIE: Tubka z miękkiego plastiku. Da się wydobyć kosmetyk niemalże do końca. Ja nie dałam rady dobić nawet do połowy.

CENA: Niska. Ale nie adekwatna do ilości wyrwanych włosów.

INNE UWAGI: Brak

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania 150 ml

tylko zapach

Odżywka nie poprawia kondycji włosów, nie robi z nimi nic dobrego ani nic złego. Nie zauważyłam niestety ani wygładzenia , ani lepszego rozczesywania . Ale mimo to używam bo zapach ma zniewalający i utrzymuje sie na włosach cały dzień. Może dla włosów normalnych, niezniszczonych coś da, ale na moje siano nie działa w ogóle .

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

taki sobie

hmm, w sumie nie czuje żadnej różnicy w jego działaniu.co mnie podkusiło to zapach super.ale co się dzieje dalej , po dłuższym wąchaniu tego kosmetyku zaczyna być nieznośny.dlatego zadko uzywam odzywki raz na jakiś czas i napewno na długo mi starczy.moze inne zapachy są lepsze.wogóle mam zamiar kupić z tej serii krem do rąk i przetestować,ale to juz z pewnością kokosowy wybiorę

Używam tego produktu od:lipca

nie polecam

poprostu producenci robią z nas sposób na zarabianie ja juz próbuje tych odzywek ale co jedna to gorsza !!!!!!!!!!!!!!
helllloooołłłł mamy 21 wiek a nie ma jeszcze dobrej odżywki do włosów
ta odzywka śmierdzi alkoholem straszna
nie polecam
włosy sa po niej śmierdzące i sie nie rozczesują

Używam tego produktu od:2 miechów
Ilość zużytych opakowań:1 sztuka

Absolutnie nie

Okropieństwo!
Włosy są po niej wysuszone, matowe, klejące się (spłukałam dokładnie), po prostu brzydkie.
Użyłam razem z szamponem wanilia. Nie polecam!
Jedyny, acz marny plus, to ładny zapach...

Używam tego produktu od:nie używam

NIE polecam

Ha! chyba juz wystarczająco długo jej używam i odpowiednio dokładnie ją opiszę, by nie skasowano mi recenzji.
Odżywka najgorsza z możliwych - skusiłam się bo ładnie pachniała z tubki.
Niestety - na włosach wanilia zmienia się w zapach zgniłych jabłek i spleśniałej, wilgotnej piwnicy.
Używałam z kilkoma szamponami - podejrzewając jakąś dziwną reakcję chemiczną.
Bez zmian - zgniłek ohydek straszył, a piwniczny zapach zostawał na włosach długo po spłukaniu odżywki.
Przedziwny doprawdy to twór kosmetycznego laboratorium Joanny...
Tyle o zapachu, a o działaniu:
odżywka nie zrobiła z włosami NIC - nie odżywiła, nie nawilżyła, nie wygładziła, nawet nie pomogła przy rozczesywaniu...
Bardzo lejąca, wodnista konsystencja sprawiła, że odżywka na szczęście szybko się skończyła.
ŻADNA, powtarzam ŻADNA obietnica producenta się nie spełniła - ani waniliowy zapach, ani odżywienie, ani blask.
Bubel jakich mało, pieniądze (niewielkie na szczęście) wyrzucone w błoto.

I żeby nie było, że tylko absurdalnie drogi Fekkai czy inny Kerastase mnie zadowala...
W podobnej cenie, lub niewiele wyższej (1-2 zł) można kupic coś, co będzie działac i nie zmieni naszych włosów w podgniłą stertę siana.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

jedna gwizdka

Skusiło mnie ładne opakowanie i pozytywne oceny produktów Joanny. Oraz uzależnienie organoleptyczne od waniliowego masła Ziaja ;) Zawiodłam się.
Jeśli komuś spodoba się zapach w opakowaniu, to zdecydowanie rozczaruje się, gdy nałoży odżywkę na włosy. Maź waniliowo-chemiczna poza nadawaniu włosom TEGO "zapachu" nie robi nic. Nie nawilża, nie odżywia, nie ułatwia rozczesywania i do tego wszystkiego, gdy myślisz, że to piekło się nigdy nie skończy (bom sknera i nie wyrzucam z zasady)... rzeczywiście nie kończy się przez długi czas... kończy się. A ty wzdychasz z uśmiechem: Nigdy więcej :D

Używam tego produktu od: za długo