Kerastase, Nutritive, Nectar Thermique (Nektar termiczny do suchych włosów)

Kerastase, Nutritive, Nectar Thermique (Nektar termiczny do suchych włosów)

Nektar termiczny został stworzony by chronić włosy suche przed szkodliwym działaniem narzędzi do stylizacji. To drugi po Cemencie Termicznym produkt z serii termo-aktywnych, tym razem przeznaczony do pielęgnacji włosów suchych. Nektar termiczny pod wpływem ciepła uwalnia składniki aktywne chroniące włókno włosa przed uszkodzeniami. Po raz pierwszy w formule produktu Kérastase zawarto unikatowy ekstrakt z mleczka pszczelego, zwanego również `królewską galaretką`, którego bogactwo w węglowodany, proteiny i lipidy stanowi prawdziwy zastrzyk odżywczy dla włosów suchych. Do wyjątkowej technologii Nektaru Termicznego dodano także Ksylozę, która zapobiega wysuszaniu się włosów oraz Gluco-Sleek, składnik ułatwiający układanie i pracę szczotki. Doskonale dobrane nuty zapachowe Nektaru Termicznego: kwiatowe, drzewne i miodowe, rozchodzą się delikatnie podczas suszenia, nadając włosom lekki i słodki zapach.

Struktura
lekkie
100 – 250ml
termoochronne
w tubie

Jest świetny!

Używam nectaru 150 ml od lipca 2016 r. i już mi się kończy, ale na pewno kupię go po raz kolejny. To najlepszy preparat do włosów, jakiego dotąd używałam. Stosuję go przy każdym myciu, a włosy myję co drugi dzień. Nakładam go na całe włosy po umyciu, wysuszeniu ręcznikiem i suszę suszarką.
Zalety:
- nie ma problemu z rozczesaniem włosów (mam do ramion)
- włosy błyszczą
- są nawilżone
- nie rozdwajają się
- nie puszą
- lepiej się układają
- nectar nie obciąża włosów, nie sa przyklapnięte i nie przyspiesza ich przetłuszczania (ale ja mam włosy suche, więc nie wiem, jak wyglądają tłuste:), musiałabym ich chyba nie myć 2 tygodnie:)
- bardzo podoba mi się zapach
- ma kremową, lekką konsystencję, nie jest tłusty i oblepiający
- wygodne opakowanie, można wydobyć wszystko do końca, bez zabawy z rozcinaniem tubki
Włosy myję rano, a ponieważ jestem śpiochem, który, niestety, wcześnie wstaje do pracy, nie mam czasu na długie zabawy w łazience. Dzięki nectarowi nie muszę używać odżywki i czekać z nią kilka minut. Maski/odżywki używam tylko w weekendy, a włosy mimo to są w dobrej kondycji.
Już dawno moje włosy nie wyglądały tak zdrowo, a na przestrzeni ostatnich lat przetestowałam wiele preparatów; drogeryjnych, ale tez droższych, np. Alterny (też dobra, ale droższa od nectaru Kerastase i efekty słabsze).
Cena dość wysoka, ok. 100 zł, ale produkt jest bardzo wydajny i spełnia swoje zadanie, a jego używanie to przyjemność. Poza tym przy nim nie muszę używać za każdym razem odżywek/masek, a oszczędność czasu (i pieniędzy na inne preparaty) to też duży plus.

Dość dobry ale ...

Używam tego produktu od 2 lat i mam trochę mieszane odczucia Jest bardzo wydajny Mi jedno opakowanie starczyło na rok (używany co drugi dzień na końce) Ma ładny zapach , nie obciąża włosów Na początku stosowania widziałam różnicę Włosy były miękkie i gładkie Teraz po prawie skończonym drugim opakowaniu nie widzę już efektów Włosy się kruszą na końcach jak kiedyś Robię od niego przerwę na jakiś czas i poszukam innego produktu.

Bardzo dobry, ale nie wiem, czy rewelacyjny.

Kupiłam opakowanie 50ml, które właśnie mi się kończy a od zakupu mineło jakieś 8 miesięcy - wydajność jest więc rewelacyjna.
Produkt jest, lekki, śliski, wydajny, znakomicie nawilża i nabłyszcza włosy. Po jego użyciu są leciutkie, miękkie, delikatne, lśniące i bardzo gładkie i nie obciążone przy tym. Produkt absolutnie nie przyspiesza u mnie przetłuszczania (myję włosy max co 2 dni, czasem musze codziennie). Dzieki niemu zrezygnowałam z silikonowych olejków i zaczynam skłaniać się ku temu, że bardzo możliwie, że kremowa forma, jest dla mnie lepsza od olejkowej - przede wszystkim dlatego, że włosy sie tak nie strączkują a w kremie są często jeszcze skłądniki nawilżające a nie tylko natłuszczające i wygładzajace jak w olejkach.
Czemu zatem nie 5 gwiazdek?
Miałam cichą nadzieję, że będę dzięki niemu mogła czasem zapomnieć o odżywce do spłukiwania - zwłaszcza za taką cenę. Ale to niestety nie przejdzie - po umyciu włosów szamponem (zazwyczaj jakiś fryzjerski silikonowiec z SLS) i po nałozeniu tylko tego fluidu, włosy po wyschnięciu się plączą (z odzywką nie mam tego problemu) i trochę puszą. Nie pomaga nałożenie wiekszej ilości, nie pomaga dołożenie na sucho - odżywka musi być i już.

Postanowiłam na razie wypróbować tańsze jego odpowiedniki i jeśli nie znajdę nic lepszego, to pewnie podniosę ocenę.

Dekoloryzacja włosów

Super super super !

Naprawdę wart uwagi. Fajna konsystencja, zapach ok. Mała porcja wielkości orzecha laskowego wystarcza na całe włosy ( mam do ramion). Włosy po użyciu są elastyczne, błyszczące i nie przetłuszczają się.
Końcówki wyglądają na zdrowe

Same plusy :)

Wspaniały

Jest to moj pierwszy profesjonalny produkt do włosów, Dotąd używałam produktów drogeryjnych. Polecila mi go fryzjerka i choć wahałam się czy go kupić, bo cena jest faktycznie powalająca zrobilam to. Nie żałuję ani jednej złotówki. Mam włosy cienkie, bardzo zniszczone rozjaśnianiem i śmiało mogę polecić ten produkt do tego typu włosów. Nektar ma konsystencje kremu, wystarczy mala ilość i moje wlosy są odżywionie i ułożone. Nie muszę już używać pianki, bo sama odzywka wystarczy. Ba o niebo lepiej uklada wlosy!

Jest bardzo wydajny
Nie skleja włosów
Odzywia podczas suszenia i ukladania
Poza tym przeliczając - 1 butelka drogeryjnego pantene w sprayu 30 zł starczy na miesiąc. Ten krem ok. 100 zł i starczy na 3 miesiące (150 aplikacji). Tak naprawde nie jest drogi jeśli spojrzec na wydajnosc ;)
Wspaniały!

Używam tego produktu od: Kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

cudo

Po rozczarowaniu cementem termicznym mocno wahałam się czy sięgnąć po ten nektar. Ciekawość jednak zwyciężyła i dobrze, bo jestem zachwycona :)

Plusy:

* piękny zapach
* wydajność
* ułatwia rozczesywanie
* zmiękcza
* wygładza
* nawilża
* włosy się ładnie układają
* nie obciąża, wręcz dodaje objętości moim cienkim włosom

Minusów brak.

przeciętny i za drogi

Włosy mam długie, farbowane, cienkie, z tendencją do przetłuszczania. Muszę je myć codziennie, a co za tym idzie- suszyć suszarką. Dlatego muszę mieć jakiś preparat ochronny. Pomyślałam sobie, że za tę cenę, termoochrona i pielęgnacja być spektakularna. Otóż wcale nie. Być może ochrona jest, ale bez szału- końcówki czasem mam rozdwojone, a włosy od połowy długości jak były lekko przesuszone tak są i placzą się tak samo. Być może bez nektaru byłoby jeszcze gorzej, tego nie wiem. Zapach mi nie przeszkadza. Nie obciąża i nie przetłuszcza, to też plus. Kolejna gwiazdka za wydajność- przy codziennym użyciu starczył mi na ponad pół roku. Oczekiwałam jednak czegoś lepszego. Wracam do vita-ciment, przy nim efekt jest widoczny.

sprawdzony- skuteczny- wart polecenia

Nie wierzę w pełną ochronę przed wysoką temperaturą, ale ten preparat na prawdę się sprawdza: ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza, jest wydajny, ułatwia stylizację(włosy są bardziej "plastyczne"), chroni chyba najlepiej z preparatów jakie do tej pory używałam.
Jedyne co powstrzymuje mnie przed kolejnym zakupem jest cena.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

W cuda nie wierzę, ale wierzę w Kerastase!

Uwielbiam. Obecnie mam cały komplet (szampon Bain Satin 2, maskę Nutri-Termique i nektar). Pozostałe produkty są bardzo dobre, ale nektar jest rewelacyjny.

Mam bardzo suche włosy, grube i rozjaśnione (myję je 2 razy w tygodniu a mimo to wcale nie są tłuste tylko robią się jeszcze bardziej suche na końcach i długości). Modeluję je na szczotce po umyciu. Normalnie by się elektryzowały ale przy użyciu nektaru są miękkie i gładkie. Pozostają nawilżone na dłużej.
Nektar jet bardzo wydajny. Jest warty każdej złotówki. Współgra z róznymi seriami Kerastase (wcześniej używałam maski i szamponu z serii Resistance). Polecam szczególnie do grubych i porowatych włosów, tych na pewno nie obciąży a ładnie "dociąży", wygładzi.
Wcześniej miałam nektar termiczny Chroma (różowy) ale ten jest teraz lepszy do moich włosów. Natomiast Cement polecam do zniszczonych, łamliwych.
Aha, to nie jest produkt termoochronny. On jedynie aktywuje się pod wpłwem ciepła. Więc nie mylić go z produktami do prostowania.
W ogóle produkty Kerastase są skierowane do bardzo specyficznych potrzeb, gdy są dobrze dobrane działają cuda.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Mój ulubiony produkt termoochronny

Muszę przyznać, że początkowo szkoda mi było wydać tyle pieniędzy na kosmetyk do włosów - ale naprawdę warto! Jeśli chcecie mieć zdrowe, piękne włosy, lecz nie możecie zrezygnować z suszarki czy prostownicy, nektar termiczny może okazać się zbawienny.

Pięknie pachnie, jest bardzo wydajny. No i jego działanie - przede wszystkim, z góry mówię, że nie katuję moich włosów najwyższą temperaturą suszarki czy słabej jakości prostownicą - niemniej jednak, często prostuję włosy, a dzięki temu produktowi są one bardzo zdrowe, lśniące, zadbane. Końce nie kruszą się, nie łamią - nigdy nie zauważyłam u siebie nawet rozdwojonej końcówki. Po zastosowaniu tego produktu włosy są zabezpieczone, pięknie pachną, są sypkie i bardzo się błyszczą.

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Niestety nie :(

Jeden z największych zawodów kosmetycznych jaki mnie spotkał przy tylu pozywtywnych komentarzach na wizażu. Możliwe, że to serum nadaje się do włosów zdrowych, które są traktowane prostownicą tylko od czasu do czasu.
Moje włosy są w średnim stanie (lata prostowania) i przesuszone (lekko rozjaśnione pasemka), a także jak to się zdarza przy wlosach blond - cienkie.
Od początku roku wzięłam się za regenerację włosów u prostuję tylko od święta (już 8 miesięcy), więc ich kondycja się bardzo poprawiła. Zdecydowałam się na nektar aby ochronić moje już trochę zregenerowane włosy przed stylizacją.

Zacznijmy od plusów:

- zapach
- brak obciążenia

i to by było na tyle.

Minusy:

- nektar nakładam na rozczesane mokre włosy.
Po nałożeniu nektaru włosy niemiłosiernie się plączą, robią się wręcz supły
- włosy dają wrażenie gumowatych, rozciągniętych
- absolutnie nie chroni przed łamaniem włosów - wręcz powiedziałabym że wzmaga! Włosy wyprostowane bez nektaru wyglądają o wiele zdrowiej i nie kruszą się. Z nektarem znów pojawiają się na ich końcach białe punkty, co oznacza że się lekko połamały
- włosom brak blasku. 100 razy lepiej wyglądają moje włosy bez wysuszenia i bez stylizacji, niż wyprostowane po tym nektarze.
- włosy się puszą i już po niedługim czasie od wyprostowania odstają od głowy małe kłaczki które nie wyglądają zbyt estetycznie
- cena, ogromna za ten nic nie robiący z moimi włosami produkt!

Jestem zdecydowanie zwolenniczką sprayu ochronnego Tony&Guy.

Oddam ten produkt koleżance - może jej będzie służyć, bo żal to drogie cholerstwo wyrzucać.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Jestem za

Wg mnie bardzo dobry produkt. Przy ciągłej pracy suszarki, prostownicy, włosy chcąc nie chcąc okrutnie się niszczą. Trzeba czymś je wspomóc, ochronić. Ten właśnie nektar bardzo pomaga. Włosy bardzo dobrze się układają, łatwiej je ujarzmić, uzyskują zdecydowanie zdrowszy wygląd. Do tego przyjemny zapach, który utrzymuje się na włosach przez dłużysz czas. Nie obciąża włosów, są sypkie, delikatne, lśniące.
Gwiazdkę odejmuję oczywiście za wysoką cenę.
Bez względu na to i tak uważam, że efekty warte są tej kwoty.

Ilość zużytych opakowań: chyba ok 4 szt