Sexy Curves Mascara (Tusz podkręcający rzęsy)

Sexy Curves Mascara (Tusz podkręcający rzęsy)

Maskara podkręcająca rzęsy do 70 % i pogrubiająca. szczoteczka o wyjątkowym kształcie z trzykrotnie większą ilością skrętów dla wywołania potrójnego efektu.

Świetny i niezastąpiony

Oczywiście to co dobre należy wycofać - coraz częściej twierdzę, że do domena Rimmela. No ale cóż, człowiek uczy się na błędach i mam jeszcze cichą nadzieję, że stworzą coś podobnego.

Plusy:
- Pięknie podkręca rzęsy
- Nie skleja ich w "kupę" i "grudkę"
- Wygląda naturalnie
- Dwa pociągnięcia wystarczą do uzyskania "motylkowych" rzęs
- Odrobinę je wydłuża
- Cena

Minusy:
- WYCOFANY!

Tusz wycofano już bardzo dawno i do tej pory nie znalazłam niczego lepszego. Na szczęście uratowałam szczoteczkę i używam jej do podkręcania swoich rzęs.
Produkt nadaje się do przwrócenia go do świata żywych, więc kto wie... ;)

Używam tego produktu od: Rok?
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1077286].usefull || 0 }}% pomocna.

jest bardzo ok :)

tusz zamówiłam niedawno przez internet, polecała mi go koleżanka. Niestety był tylko w kolorze ciemnego brązu i bałam się, że coś będzie nie tak (ponieważ mam ciemną karnacje i czarne włosy), ale tusz jest idealny, w ogóle nie widzę brązowego koloru :) jedna warstwa jest zadowalająca, ale przy dwóch moje rzęsy dotykają brwi! :) jest genialny, na pewno do niego wrócę, gdy się skończy :) polecam

Używam tego produktu od: około tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971629].usefull || 0 }}% pomocna.

kiedyś tak ale dziś już nie...

Swojego czasu ten tusz zawsze był ze mną,
ma ładne i poręczne opakowanie, fajną szczoteczkę, która dość dobrze rozdziela rzęsy, ale potrzeba kilku aplikacji tego produktu aby efekt był zadowalający...
Tusz też dosyć szybko wysycha
Zwykle kupowałam go w promocji bo uważam, że nie jest wart swojej stałej ceny....

Używam tego produktu od: ok 5 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 6 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960675].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja jak się przygotować

wieloletnia milosc

Mieszkam w Hiszpanii i tu jeszcze sie trafia w sprzedazy. Pierwszy raz kupilam go z...hm, 6 lat temu i wtedy zakochalam sie w nim. Mam dlugie, proste rzesy i to jest chyba jedyny tusz, przy ktorym nie musze uzywac zalotki. Podkreca, dodaje objetosci, jakis taki latwy i przyjemny w uzyciu... Obecnie w uzyciu mam inny tusz ale jak zobacze gdzies to fioletowe cudenko nie omieszkam przyniesc go znow do domku.

Używam tego produktu od: z przerwami 6 lat
Ilość zużytych opakowań: pewnie wiecej niz 5...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948735].usefull || 0 }}% pomocna.

tylko dobry

Miałam go ze 3 czy 4 lata temu. Nie pamiętam, żebym była nim szczególnie zachwycona - tusz jak tusz.

PLUSY:
- szczoteczka i opakowanie,
- trwały.

MINUSY:
- jakoś specjalnie nie podkręcał i nie wydłużał rzęs.

To taki tusz, który może, ale nie musi, być w mojej kosmetyczce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933127].usefull || 0 }}% pomocna.

Był super !

Ten tusz był moim nr 1, ale chyba niestety go wycofali. Jedynym minusem było to, że po dłuższym czasie na rzęsach kruszył się, ale to chyba każdy tak. Poza tym wszystko było ok.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[928268].usefull || 0 }}% pomocna.

fenomenalny

uwielbiam go, poczawszy od opakowania, skonczywszy na demakijazu. bardzo latwlo sie go naklada na rzesy, doskonale rozdziela kazdy wlosek, idealnie i fantastycznie podkreca kazda rzeske! kolor jest idealnie czarny, nie kruszy sie, nie rozmazuje. w dodatku jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od: 5 lat, na zmiane z innymi
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowan

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926198].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najgorszych tuszy,jakie miałam.

Myślałam,że tusz za taką cenę od Rimmela będzie dobry, ale okazał się beznadziejny.
Mam średniej długości rzęsy, ale nie potrzebuję wielu warstw, żeby zauważyć jakikolwiek efekt.
Ten tusz jednak w ogóle nie pogrubiał, nie wydłużał, nie dawał wyrazistego koloru,nie robił nic, nawet po kilku warstwach.

W zasadzie z plusów mogę wymienić tylko ładne opakowanie.

Kruszył się, osypywał, mimo, że na rzęsach nie widać w ogóle było efektów malowania.
Nie polecam.
Koszmarnie drogi jak na tak zły efekt.

Używam tego produktu od: parę lat tamu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[914955].usefull || 0 }}% pomocna.

b.dobry

Mam dosyć długie i gęste rzęsy, u mnie ten tusz sprawdził się dobrze. Podoba mi się szczoteczka, dobrze się nią maluje, nie skleja rzęs. Trochę podkręca. Nie kruszy się.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa skończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[909176].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie nie polecam

Oprócz ładnego opakowania nic dobrego w nim nie ma :(

Minusy:
-skleja rzęsy
-nie podkręca
-osypuje się
-bardzo szybko wysycha
-rozmazuje się
-za wysoka cena jak na taki kiepski efekt

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891514].usefull || 0 }}% pomocna.