Astor, Volume Artist Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz w musie)

Astor, Volume Artist Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz w musie)

Modelujący, wodoodporny tusz w musie. Buduje objętość, rzeźbi długość i podkręca. Posiada elastyczna szczoteczkę.

Cena: 30zł / 7ml

/m/

Szajs na miarę chinczyków

Daję pół gwiazdki, bo nie można nie dać żadnej.
Nic nie warty tusz.
Skleja rzęsy, trzeba czekać tysiąc pięćset sto dziewięćset lat, aż wyschnie, brudzi jak najgorszy kocmołuch, szczoteczka to jakieś jaja - silikonowy badziew, którym można się połaskotać w powiekę, ale na pewnie nie precyzyjnie pomalować rzęsy. Nie wytrzymał kontaktu z wodą.

Nie dostrzegłam żadnych plusów. Tusz Astor to był błąd życia.
Kupiłam w promocji. Na szczęście. Gdybym kupiła w regularnej cenie, zapewne zapłakałabym się na śmierć z żalu.

Używam tego produktu od: używałam pół roku

Dramat na kółkach!

Jakiś czas temu kupiłam ten tusz. Zaciekawiła mnie fajna szczoteczka. Mała, zgrabna, dotrze do najmniejszej rzęsy.
No... i na tym koniec komplementów.

Zalety:
- ładne opakowanie... no co, mnie się podoba ;)
- fajna szczoteczka

Wady:
- skleja rzęsy
- nic nie wydłuża
- średnio wodoodporny
- cena nieadekwatna do jakości

Ogólnie porażka. Co mnie podkusiło kupić to badziewie...
Ja mam liche rzęsy. Krótkie i cienkie.
Co zrobił tusz? Nic. Kompletnie nic.
Nawet bym powiedziała, że bez tuszu oko wyglądało lepiej.
Rzęsy krótkie, proste i posklejane. Ot, taki wygląd oka.
Jedyna zaleta to ta szczoteczka. I tyle.
Pieniądze w błoto wyrzucone.

Gwiazdka za opakowanie i szczoteczkę. I za nic więcej.

za gęsty

Tusz byłby nawet w porządku, gdyby nie ta gęsta konsystencja, którą trudną się rozprowadza; Przez to kosmetyk jest trudny i wymagający w użyciu; trzeba się bardzo napracować, by uzyskać efekt nieposklejanych rzęs; aplikacja nie jest tak wygodna i naturalna jak w przypadku chociażby Rimmela;

Tusz mocno zasycha i trudno go zmyć, więc rzeczywiście spełnia obietnicę producenta, co do wodoodporności. Jednak mimo tego obciąża bardzo intensywnie rzęsy, skleja je i zasycha zbyt szybko, przez co niemalże niemożliwe staje się zrobienie jakiś poprawek w ciągu dnia. Mnie osobiście ten tusz utrudnił życie ;-) nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Ten tusz nie nadaje się do niczego

Nie wiem co mnie podkusiło żeby go kupić bez przeczytania wcześniej opinii, chyba jakaś promocja i ładne opakowanie. Ten tusz jest łagodnie mówiąc okropny. Ta konsystencja musu jest tak rzadka że wystarczy mrugnąć i ma się gotowy efekt pandy, tusz odbija się dosłownie dookoła oka. Poza tym skleja rzęsy i wcale ich nie rozczesuje. Wydałam na niego około 30zł, zmarnowane pieniądze bo tusz nadaje się tylko do kosza.

Używam tego produktu od: Kupiłam około pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: użyłam tylko raz i teraz tusz leży w szafce

Porażka

Tusz dostałam w prezencie, co bardzo mnie ucieszyło, gdyż słyszałam dobre opinie na temat maskar Astora.

Niestety tym tuszem zawiodłam się na całej linii i zdecydowanie odradzam jego zakup. Szkoda pieniędzy.

Minusy:
- okropnie skleja rząsy
- pozstawia grudki
- bardzo ciężko go rozczesać później grzebykiem
- długo schnie i odbija się na powiekach
- przy zmywaniu mam jakieś dziwne brokatowe drobinki
- ciężko się zmywa i jednocześnie szybko rozmazuje
- nie jest wodoodporny
- rzęsy są po nim okropnie sztywne

Plus:
+ głęboki kolor
+ rzęsy są wydłużone
+ jak się uda ładnie rozczesać rzęsy to prezentuje się nawet efektownie

Daję jedną gwiazdkę za ta znikomą, ale zawsze ilość plusów. Tuszu tego używam tylko do smoky eye lub jak nie mam innego pod ręką. Leży więc awaryjnie na półeczce.

Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

przeciętny

Zawsze musze poprawiać go swoją szczoteczką i grzebyczkiem. Nie rozumiem, skąd taka cena? Za co? Nie jest to może koszmar z ulicy Superosklejanych i Superpogrudkowanych Rzęs, ale mimo wszystko...

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: 7ml

bardzo skleja rzęsy

Jestem zła bo kupiłam bez żadnej promocji, po prostu potrzebowałam wodoodpornego tuszu i skusiło mnie ładne opakowanie...
Tyle razy obiecywałam sobie, że wcześniej sprawdzę recenzje, ale coś w tak przyciągającym wzrok, błyszczącym opakowaniu nie mogło być złe. A jednak było :)
Jak widać nie tylko ja dałam się złapać jak sroka na błyskotki :)

Tusz bardzo, bardzo skleja rzęsy, robią się takie patykowate i niesamowicie proste, jak druciki (a nawet smutno opadnięte druciki). Muszę poświęcić dużo czasu by je rozczesać.
Kolor bardzo czarny, tusz dość mocno pogrubia, ale co z tego skoro: patrz wyżej.
Może i wodoodporny ale pod koniec dnia się kruszy.
Nie polecam, to nie był dobry zakup. Miałam o wiele lepsze wodoodporne tusze w podobnej cenie.

nie polecam

Najgorszy tusz jaki miałam.
minusy:
-skleja rzęsy
- długo schnie
- szybko się osypuje
- cena jak na taki produkt zbyt wysoka
- nie jest wodoodporny
plusy:
- jak dla mnie ma ładny zapach
użyłam go tylko kilka razy ale musze się go pozbyć jak najszybciej bo go raczej nie użyje ani razu więcej. Był to mój pierwszy tusz do rzęs wybrałąm go za namową pani w rossmanie ale następnym razem będę szłą przygotowana na zakupy.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

niestety nie.

dostałam go w prezencie. mimo, że lubię kosmetyki tej firmy temu tuszowi mówię stanowcze NIE.
- skleja rzęsy.
- pozostawia \'grudki\'.
- nie rozczesuje rzęs.
- nie wydłuża.
- rzęsy co prawda są trochę pogrubione, ale jest to efekt bardzo sztuczny.
- kruszy się.
- uczula. :(
- szczoteczka.

+ ładne opakowanie

Używam tego produktu od: nie pamiętam, dawno ;p
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe.

Porażka

Wręcz uwielbiam tusz Astora Look Out, myślałam że z innymi tuszami tej firmy będzie podobnie. Niestety bardzo, bardzo się rozczarowałam.
Jedyny plus tego tuszu, to że faktycznie jest wodoodporny. I może jeszcze opakowanie jest całkiem ładne.
Szczoteczka jest beznadziejna, źle się nią maluje rzęsy, tusz je skleja. Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego wydłużenia czy podkręcenia rzęs.
Odradzam.

tragedia!

Może, żeby było pozytywnie, zacznę od plusów, a konkretnie jednego plusa - faktycznie jest wodoodporny, choć to po części był też minus, bo czasem aż męczyłam się ze zmyciem go.

A teraz szereg pozostałych "cudowności"
- skleja okropnie rzęsy
- schnie baaardzo długo
- rzęsy są po nim króciutkie
- jak dobrze nałożymy, czasem zdarzy się, że mamy nieźle pogrubione rzęsy, ale raczej przez sklejenie
- szybko zaczął schnąć w opakowaniu, mimo że nie używałam go długo

Używam tego produktu od: dawno temu i nieprawda
Ilość zużytych opakowań: z 1/3 zużyłam, na więcej nie miałam nerwów

nie polecam!

Rozczarowałam się, bo zawsze tusze, które kupowałam z tej firmy były naprawdę dobre. Skleja rzęsy, strasznie brudzi i długo schnie . Nie podkręca ale za to ładnie wydłuża rzęsy i to chyba jedyny plus.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie