M.A.C., Studio Finish Concealer SPF 35 (Korektor do twarzy w kremie)

M.A.C., Studio Finish Concealer SPF 35 (Korektor do twarzy w kremie)

Cena już od 79,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywnie kryjący, skoncentrowany korektor w kremie. Pomimo intensywnego krycia jest bardzo lekki. Wodoodporny, bezzapachowy, niekomedogenny. Jest bardzo wydajny - niewielka ilość pozwala perfekcyjnie pokryć niedoskonałości. Polecany do krycia pieprzyków, znamion, cieni pod oczami. Wzbogacony o krzem oraz antyutleniacze (pochodne witamin A i E).
Dostępny w 15 odcieniach.

w kremie
kryjące

Niezły korektor

Ten kosmetyk nie jest zły, nie jest też rewelacyjny. Nadaje się do stosowania na niedoskonałości, pod oczy jest za ciężki.
Bardzo fajny słoiczek , świetny na toaletkę i do kosmetyczki. Mam dobrze dobrany odcień- NC20. Wygodny w aplikacji, ja nakładam go zbitym pędzelkiem-kulką do cieni, potem wklepuję palcem. Ten sposób jest higieniczny, a warstwa korektora jest cieniutka, tak, że on sam jest niewidoczny, a krycie dobre.
Dlaczego nie daję pięciu gwiazdek? Z powodu trwałości. Delikatnie potrącony palcem, lub pod wpływem potu i sebum po prostu znika z twarzy. Dużo lepszy pod względem wytrzymałości jest na przykład Shiseido w sztyfcie.
Plus za filtr.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1455047].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny korektor

bardzo fajny kremowy korektor, który nakładam pod oczy, rozprowadza się jak marzenie, jest lekki, ładnie kryje, dosyć trwały, łatwo łączy się z podkładami, kremy bb cc, przypudrowany nie daje efektu ciastka, ładnie zakrywa przebarwienia i zmiany na skórze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433166].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze kryje, ale...

Mam mieszane uczucia co do tego korektora. Z jednej strony - krycie faktycznie ma bardzo dobre, ale pomimo iż utrwalam go pudrem - dość szybko, przynajmniej częściowo, znika z twarzy. Ponadto moim zdaniem jest za ciężki, żeby nakładać go pod oczy, sama stosuję go tylko do maskowania niedoskonałości, zbyt widocznych naczynek, itd. Opakowanie nie jest higieniczne. Co jakiś czas muszę najpierw przeczyścić powierzchnię korektora wacikiem, aby pozbyć się górnej, zabrudzonej warstwy produktu (a więc ostatecznie - jakaś część kosmetyku jest marnowana). Ponadto na wierzchniej warstwie robi się tłusty osad - kolejny powód, żeby tę część przeczyścić. Ale pomimo tych dość częstych poprawek w celu zachowania higieny - ten korektor jest nie do zdarcia. Fakt, że nie używam go codziennie, ale przez rok zużyłam może 1/5 opakowania. Wiem, że wg zaleceń producenta pewnie już dawno powinnam go wyrzucić, ale jak? skoro raptem tylko tyle go zeszło?
Ogólnie ten produkt mnie nie zachwycił, a po recenzjach i... cóż, cenie, spodziewałam się zachwytu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376697].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - szminki

Świetny!

Korektor zakupiłam w marcu tego roku i przy codziennym stosowaniu jeszcze się nie skończył więc jak dla mnie jest mega wydajny, przy tym iż nie potrzebuję mocnego krycia, moją zgrozą są cienie pod oczami i widoczne żyłki. Wracając do działania, produkt jest dobry, kryjący, jednak minusem jest, że najjaśniejszy korektor jest za jasny a ciemniejszy od niego odcien za ciemny więc mam problem z trafieniem koloru, jak zwykle w sumie :/ Nie roluje się, nie męczy skóry pod oczami, oczywiście gdy stosujemy krem pod oczy zanim go nałożymy. Niestety każda cera reaguje inaczej na ten sam kosmetyk, u mnie sprawdza się dobrze, jeśli macie możliwość kupienia go, polecam . Korekto wydaje mi się że jest mało widoczny po nałożeniu, jednak jeśli uprzednio dobrze nawilżymy cerę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1320881].usefull || 0 }}% pomocna.

Porządny

Skusiłam się na ten korektor po przeczytaniu mnóstwa recenzji na jego temat.
... i dobrze zrobiłam.
Ten korektor jest świetny.
Kryje mega mocno. Wystarczy już odrobina i wszelkie defekty są zamaskowane.
Jest bardzo wydajny.
Niestety dla mnie opakowanie jest trochę niehigieniczne, ale jestem w stanie to mu wybaczyć.
To jeden z najlepszych korektorów jakie mam w swojej toaletce.
Jeśli szukam porządnego, intensywnego krycia to po niego sięgam i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
Jakość produktu jest bardzo wysoka.
Jest trwały, nie ściera się, nie przemieszcza na twarzy.
Stosuję go punktowo na jakieś pryszcze, przebarwienia, pęknięte naczynko i za każdym razem daje radę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1308911].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy korektor jaki dotąd miałam

Świetny korektor, jego zakup był strzałem w dziesiątkę.
Mam cerę dosyć problematyczną, chociaż nie tak, jak miałam kiedy go kupowałam (ponad rok temu). Od tamtej pory spisuje się doskonale. Perfekcyjnie maskuje niedoskonałości, w dodatku w sposób dyskretny.
Opakowanie jest poręczne, produkt jest wydajny (używam codziennie od marca 2015, teraz jest koniec czerwca 2016, a końca opakowania nie widać, trochę go raptem ubyło- tego korektora, nie opakowania).
Cena, no cóż, do najtańszych nie należy, ale myślę, że kupiłabym go jeszcze raz, następny do przetestowania będzie słynny zamiennik tego Maca- korektor z Catrice.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221091].usefull || 0 }}% pomocna.

7g magii

Kupiłam spontanicznie i się zakochałam. Odcień NC20 sprawdza się u mnie pod oczami z takim samym powodzeniem jak na niedoskonałościach, utrwalony pudrem praktycznie niezniszczalny, bardzo dobrze kryje, ogromnym plusem jest wydajność; używam go 3msc nie oszczędzając a ubytek jest praktycznie niezauważalny, ma super, prawie woskową konsystencję i wygodne, estetyczne opakowanie. Ciężko nałożyć go jednak czymkolwiek innym niż palcem przez co jest mało higieniczny.

Używam tego produktu od: 3msc
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1125041].usefull || 0 }}% pomocna.

Mały wybawca... ;)

Korektor ma dobry skład, jest dość drogi, ale wydaje mi się, że warty swojej ceny. Używam go do zatuszowania moich licznych przebarwień potrądzikowych. Generalnie spisuje się dobrze, chociaż dużo mi go ubywa po 1 aplikacji. Ale to już zależy od tego, ile ktoś potrzebuje. ;)

+ duża gama kolorów (różowe i żółte tony w różnych odcieniach)
+ skład (!!!)
+ wygląda naturalnie
+/- najjaśniejszy odcień (NC15) wciąż jest dla mnie trochę za ciemny :(
+/- cena
+/- wydajność
- może po jakimś czasie trochę spłynąć...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1100486].usefull || 0 }}% pomocna.

niby niezły

korektor sam w sobie niby nie jest zły, był to mój pierwszy produkt marki MAC i wszystko było wporządku dopóki nie odkryłam kamuflażu z Catrice za kilkakrotnie niższą cenę i okazało się że Catrice ma nieco lepsze krycie, a konsystencja bardziej mi odpowiada. Nie kupię go pewnie tylko dlatego, że znalazłam tańszy odpowiednik i uważam że nie warto przepłacać za identyczny produkt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1073996].usefull || 0 }}% pomocna.

świetnie kryje ale trwałość przeciętna

Miałam dwa opakowania tego korektora, byłam z niego raczej zadowolona ale ze względu na wysoką cenę szukam zamiennika, podobno korektor kryjący -kamuflaż z Catrice może nim być, zamierzam go kupić.

-KRYCIE jest bardzo dobre, zakryje przebarwienia, wypryski
na opakowaniu jest napisane by nie używać go pod oczy,
uważam, że pod oczy jest zbyt treściwy

-mam pewne zastrzeżenia co do jego TRWAŁOŚCI, z pewnością nie wytrzyma całego dnia, najwyżej kilka godzin, po tym czasie zawsze wymagał poprawek w miejscach wyprysków, myślę że za taką cenę można oczekiwać więcej

-ze względy na brak aplikatora trudno go używać poza domem chyba, że mamy ze sobą gąbeczkę albo możemy umyć ręce przed aplikacją

-nie zauważyłam by wysuszał, regularnie dbam o nawilżenie skóry

-KONSYSTENCJA bardzo gęsta, zbita jednak nie ma problemu z jego nałożeniem, pod wpływem ciepła rąk staje się bardziej plastyczny
w celu jego aplikacji kupiłam w Mac gąbką do tego przeznaczoną, też się sprawdza ale była dość droga (ponad 30 zł),
później używałam Miracle Complexion Sponge Real Techniques i super się nią nakładało ten korektor, stapiał się z cerą

-jest bardzo WYDAJNY, pierwsze opakowanie wystarczyło mi na pół roku codziennego używania ale nakładałam go niemal na pół twarzy, później gdy stan cery się polepszył i potrzebowałam mniejszej ilości korektor wystarczył mi na rok

-nie miałam problemu z doborem odcienia a mam bardzo jasną cerę w żółtych tonach

-można zużyć go do końca, nie ma problemu z wydobyciem z opakowania

-bez zapachu

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1049311].usefull || 0 }}% pomocna.