M.A.C., Studio Finish Concealer SPF 35 (Korektor do twarzy w kremie)

M.A.C., Studio Finish Concealer SPF 35 (Korektor do twarzy w kremie)

Sprawdź ceny produktu

Intensywnie kryjący, skoncentrowany korektor w kremie. Pomimo intensywnego krycia jest bardzo lekki. Wodoodporny, bezzapachowy, niekomedogenny. Jest bardzo wydajny - niewielka ilość pozwala perfekcyjnie pokryć niedoskonałości. Polecany do krycia pieprzyków, znamion, cieni pod oczami. Wzbogacony o krzem oraz antyutleniacze (pochodne witamin A i E).
Dostępny w 15 odcieniach.

w kremie
kryjące

Wcale nie taki kryjący

Zakupiłam go bo naczytałam się opinii jaki to on nie jest kryjący. Na stronie Douglasa pisało, że krycie ma średnie i nie było to kłamstwo;) Myślałam, że będzie moim tańszym zamiennikiem Tarte Shape Tape ale ten bije Maca na głowe w kryciu.Plus za to że nie wysusza i ma SPF. Dobrze się trzyma. Coś tam kryje ale rewelacji nie spodziewałabym się po nim. Drugi raz go nie kupie.

Jest to zdecydowanie mój hit

Niespecjalnie przepadam za produktami MAC do makijażu twarzy, aczkolwiek ten korektor jest zdecydowanie moim ulubieńcem. Jest mega wydajny (przy codziennej aplikacji opakowania wystarcza na ponad rok), bardzo kryjący, nie pozostawia widocznych śladów na twarzy. Jest nieco drogi, ale uważam, że jest tego warty

Zbyt gęsty i szybko wysycha

Uwielbiam produkty M.A.C., ale tego korektora nie. Jest zbyt gęsty, bardzo plastikowy, na pewno nie czuję, żeby skóra pod nim oddychała, przy tym jest tłustawy. Szybko wysechł. Może zużyję jako bazę pod cienie.

absolutny ulubieniec

Mam ten produkt bez przerwy w swojej kosmetyczce od OŚMIU lat, zużyłam 4 albo 5 opakowań (a właściwie to żadnego nie zużyłam, tylko zgubiłam, bądź wyrzuciłam ze względu na koniec daty przydatności). Jest super wydajny, nie żałuję ani złotówki wydanej na niego, przez szeroką gamę kolorystyczną idealnie wtapia się w moją skórę, zakrywa pryszcze i inne niedoskonałości. Lepiej spisuje się latem ponieważ wtedy jego konsystencja jest łatwiejsza (prawdopodobnie substancje oleiste lekko się topią, lecz kosmetyk nawet w największych upałach zachowuje konsystencję stałą!) , i można pokusić się nawet o użycie bardzo niewielkiej ilości na powieki, lub pod oczy.
Bardzo polecam osobom które mają problemy z trądzikiem!

Bardzo dobry

Korektor bardzo dobry. Nie można powiedzieć, że jest niewidoczny na skórze. Jak dla mnie nie nadaje się pod oczy i nie wybierałam go z tą myślą. Mino lekkiej konsystencji, a świetnego krycie .Idealnei nadaje się na wypryski. Bardzo dobrze je zakrywa, współpracuje z podkładem i pudrem.Jest trwały.

Świetny

Korektor ma świetne krycie jest dosyć ciężki dlatego używam go do krycia niedoskonałości i rzadko jeśli zależy mi na pełnym przykryciu cieni.
Jego konsystencja jest kremowa, jest wydajny, bez zapachu. Korektor nie zapycha i nie wysusza skóry. Ma wysoki filtr SPF35. Jest MEGA trwały. Nie wchodzi w zmarszczki.Opakowanie mimo iż plastikowe to bardzo solidne, spadło mi kilka razy i nic się nie stało. Jak dla mnie nr 1. Niestety ma dość wysoką cenę i słabą dostępność.

Niezły korektor

Ten kosmetyk nie jest zły, nie jest też rewelacyjny. Nadaje się do stosowania na niedoskonałości, pod oczy jest za ciężki.
Bardzo fajny słoiczek , świetny na toaletkę i do kosmetyczki. Mam dobrze dobrany odcień- NC20. Wygodny w aplikacji, ja nakładam go zbitym pędzelkiem-kulką do cieni, potem wklepuję palcem. Ten sposób jest higieniczny, a warstwa korektora jest cieniutka, tak, że on sam jest niewidoczny, a krycie dobre.
Dlaczego nie daję pięciu gwiazdek? Z powodu trwałości. Delikatnie potrącony palcem, lub pod wpływem potu i sebum po prostu znika z twarzy. Dużo lepszy pod względem wytrzymałości jest na przykład Shiseido w sztyfcie.
Plus za filtr.

Fajny korektor

bardzo fajny kremowy korektor, który nakładam pod oczy, rozprowadza się jak marzenie, jest lekki, ładnie kryje, dosyć trwały, łatwo łączy się z podkładami, kremy bb cc, przypudrowany nie daje efektu ciastka, ładnie zakrywa przebarwienia i zmiany na skórze

Dobrze kryje, ale...

Mam mieszane uczucia co do tego korektora. Z jednej strony - krycie faktycznie ma bardzo dobre, ale pomimo iż utrwalam go pudrem - dość szybko, przynajmniej częściowo, znika z twarzy. Ponadto moim zdaniem jest za ciężki, żeby nakładać go pod oczy, sama stosuję go tylko do maskowania niedoskonałości, zbyt widocznych naczynek, itd. Opakowanie nie jest higieniczne. Co jakiś czas muszę najpierw przeczyścić powierzchnię korektora wacikiem, aby pozbyć się górnej, zabrudzonej warstwy produktu (a więc ostatecznie - jakaś część kosmetyku jest marnowana). Ponadto na wierzchniej warstwie robi się tłusty osad - kolejny powód, żeby tę część przeczyścić. Ale pomimo tych dość częstych poprawek w celu zachowania higieny - ten korektor jest nie do zdarcia. Fakt, że nie używam go codziennie, ale przez rok zużyłam może 1/5 opakowania. Wiem, że wg zaleceń producenta pewnie już dawno powinnam go wyrzucić, ale jak? skoro raptem tylko tyle go zeszło?
Ogólnie ten produkt mnie nie zachwycił, a po recenzjach i... cóż, cenie, spodziewałam się zachwytu.

Świetny!

Korektor zakupiłam w marcu tego roku i przy codziennym stosowaniu jeszcze się nie skończył więc jak dla mnie jest mega wydajny, przy tym iż nie potrzebuję mocnego krycia, moją zgrozą są cienie pod oczami i widoczne żyłki. Wracając do działania, produkt jest dobry, kryjący, jednak minusem jest, że najjaśniejszy korektor jest za jasny a ciemniejszy od niego odcien za ciemny więc mam problem z trafieniem koloru, jak zwykle w sumie :/ Nie roluje się, nie męczy skóry pod oczami, oczywiście gdy stosujemy krem pod oczy zanim go nałożymy. Niestety każda cera reaguje inaczej na ten sam kosmetyk, u mnie sprawdza się dobrze, jeśli macie możliwość kupienia go, polecam . Korekto wydaje mi się że jest mało widoczny po nałożeniu, jednak jeśli uprzednio dobrze nawilżymy cerę.

Porządny

Skusiłam się na ten korektor po przeczytaniu mnóstwa recenzji na jego temat.
... i dobrze zrobiłam.
Ten korektor jest świetny.
Kryje mega mocno. Wystarczy już odrobina i wszelkie defekty są zamaskowane.
Jest bardzo wydajny.
Niestety dla mnie opakowanie jest trochę niehigieniczne, ale jestem w stanie to mu wybaczyć.
To jeden z najlepszych korektorów jakie mam w swojej toaletce.
Jeśli szukam porządnego, intensywnego krycia to po niego sięgam i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
Jakość produktu jest bardzo wysoka.
Jest trwały, nie ściera się, nie przemieszcza na twarzy.
Stosuję go punktowo na jakieś pryszcze, przebarwienia, pęknięte naczynko i za każdym razem daje radę.

Najlepszy korektor jaki dotąd miałam

Świetny korektor, jego zakup był strzałem w dziesiątkę.
Mam cerę dosyć problematyczną, chociaż nie tak, jak miałam kiedy go kupowałam (ponad rok temu). Od tamtej pory spisuje się doskonale. Perfekcyjnie maskuje niedoskonałości, w dodatku w sposób dyskretny.
Opakowanie jest poręczne, produkt jest wydajny (używam codziennie od marca 2015, teraz jest koniec czerwca 2016, a końca opakowania nie widać, trochę go raptem ubyło- tego korektora, nie opakowania).
Cena, no cóż, do najtańszych nie należy, ale myślę, że kupiłabym go jeszcze raz, następny do przetestowania będzie słynny zamiennik tego Maca- korektor z Catrice.