Studio Finish Concealer SPF 35 (Korektor do twarzy w kremie)

Studio Finish Concealer SPF 35

Cena już od 79,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywnie kryjący, skoncentrowany korektor w kremie. Pomimo intensywnego krycia jest bardzo lekki. Wodoodporny, bezzapachowy, niekomedogenny. Jest bardzo wydajny - niewielka ilość pozwala perfekcyjnie pokryć niedoskonałości. Polecany do krycia pieprzyków, znamion, cieni pod oczami. Wzbogacony o krzem oraz antyutleniacze (pochodne witamin A i E).
Dostępny w 15 odcieniach.

w kremie
kryjące

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 41

Najlepszy korektor jaki dotąd miałam

Świetny korektor, jego zakup był strzałem w dziesiątkę.
Mam cerę dosyć problematyczną, chociaż nie tak, jak miałam kiedy go kupowałam (ponad rok temu). Od tamtej pory spisuje się doskonale. Perfekcyjnie maskuje niedoskonałości, w dodatku w sposób dyskretny.
Opakowanie jest poręczne, produkt jest wydajny (używam codziennie od marca 2015, teraz jest koniec czerwca 2016, a końca opakowania nie widać, trochę go raptem ubyło- tego korektora, nie opakowania).
Cena, no cóż, do najtańszych nie należy, ale myślę, że kupiłabym go jeszcze raz, następny do przetestowania będzie słynny zamiennik tego Maca- korektor z Catrice.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221091].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

7g magii

Kupiłam spontanicznie i się zakochałam. Odcień NC20 sprawdza się u mnie pod oczami z takim samym powodzeniem jak na niedoskonałościach, utrwalony pudrem praktycznie niezniszczalny, bardzo dobrze kryje, ogromnym plusem jest wydajność; używam go 3msc nie oszczędzając a ubytek jest praktycznie niezauważalny, ma super, prawie woskową konsystencję i wygodne, estetyczne opakowanie. Ciężko nałożyć go jednak czymkolwiek innym niż palcem przez co jest mało higieniczny.

Używam tego produktu od: 3msc
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1125041].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Mały wybawca... ;)

Korektor ma dobry skład, jest dość drogi, ale wydaje mi się, że warty swojej ceny. Używam go do zatuszowania moich licznych przebarwień potrądzikowych. Generalnie spisuje się dobrze, chociaż dużo mi go ubywa po 1 aplikacji. Ale to już zależy od tego, ile ktoś potrzebuje. ;)

+ duża gama kolorów (różowe i żółte tony w różnych odcieniach)
+ skład (!!!)
+ wygląda naturalnie
+/- najjaśniejszy odcień (NC15) wciąż jest dla mnie trochę za ciemny :(
+/- cena
+/- wydajność
- może po jakimś czasie trochę spłynąć...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1100486].usefull || 0 }}% pomocna.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Napisanych recenzji: 20

niby niezły

korektor sam w sobie niby nie jest zły, był to mój pierwszy produkt marki MAC i wszystko było wporządku dopóki nie odkryłam kamuflażu z Catrice za kilkakrotnie niższą cenę i okazało się że Catrice ma nieco lepsze krycie, a konsystencja bardziej mi odpowiada. Nie kupię go pewnie tylko dlatego, że znalazłam tańszy odpowiednik i uważam że nie warto przepłacać za identyczny produkt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1073996].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 318

świetnie kryje ale trwałość przeciętna

Miałam dwa opakowania tego korektora, byłam z niego raczej zadowolona ale ze względu na wysoką cenę szukam zamiennika, podobno korektor kryjący -kamuflaż z Catrice może nim być, zamierzam go kupić.

-KRYCIE jest bardzo dobre, zakryje przebarwienia, wypryski
na opakowaniu jest napisane by nie używać go pod oczy,
uważam, że pod oczy jest zbyt treściwy

-mam pewne zastrzeżenia co do jego TRWAŁOŚCI, z pewnością nie wytrzyma całego dnia, najwyżej kilka godzin, po tym czasie zawsze wymagał poprawek w miejscach wyprysków, myślę że za taką cenę można oczekiwać więcej

-ze względy na brak aplikatora trudno go używać poza domem chyba, że mamy ze sobą gąbeczkę albo możemy umyć ręce przed aplikacją

-nie zauważyłam by wysuszał, regularnie dbam o nawilżenie skóry

-KONSYSTENCJA bardzo gęsta, zbita jednak nie ma problemu z jego nałożeniem, pod wpływem ciepła rąk staje się bardziej plastyczny
w celu jego aplikacji kupiłam w Mac gąbką do tego przeznaczoną, też się sprawdza ale była dość droga (ponad 30 zł),
później używałam Miracle Complexion Sponge Real Techniques i super się nią nakładało ten korektor, stapiał się z cerą

-jest bardzo WYDAJNY, pierwsze opakowanie wystarczyło mi na pół roku codziennego używania ale nakładałam go niemal na pół twarzy, później gdy stan cery się polepszył i potrzebowałam mniejszej ilości korektor wystarczył mi na rok

-nie miałam problemu z doborem odcienia a mam bardzo jasną cerę w żółtych tonach

-można zużyć go do końca, nie ma problemu z wydobyciem z opakowania

-bez zapachu

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1049311].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 47

Dobry i wydajny !

Dobry i bardzo wydajny kosmetyk z długą datą ważności od otwarcia.
Ładnie kryje niedoskonałości i bliznę po szyciu (tu sprawdza się niemal idealnie).
Nakładam w okolice oczu po wcześniejszym nawilżeniu i wygląda bardzo dobrze, nie podkreśla zmarszczek, niekiedy jedynie suche skórki (ale to chyba każdy).
Ładne, solidne i praktyczne opakowanie. Produkt zdatny do użycia do ostatniego grama.
Używam go niekiedy na większe obszary i ładnie się rozsmarowuje i łączy z podkładami.
Polecam bo jest wydajny i wszechstronny.

Minus to obsługa w sklepie (mam na myśli Galerię Krakowską) i nie wiem czy to specyfika miasta ale kupowałam ponownie produkt w zeszłym miesiącu i takiego podejścia do klienta nie widziałam nigdzie i nigdy ! Pani wyłoniła się z nikąd z nastawieniem jakbym jej wogóle w sklepie przeszkodziła, nie doradziła nic a zastanawiałam się nad zakupem innych produktów również, w końcu moje zakupy skończyły się jak najszybciej oby tylko móc wyjść stamtąd.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023727].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 72

Dobry

Korektor bardzo dobrze kryje, jest kremowy, dobrze maskuje niedoskonałości. Duża gama kolorów pozwala na dobranie idealnego odcienia. Nadaje się również pod oczy.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018311].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

pieniądze wyrzucone w błoto

Niestety jestem bardzo zawiedziona. Kupilam pod wpływem pozytywnych recenzji i okazało się, że jest to bubel.
Co z tego że korektor ma naprawde silne krycie, jeśli ściera się niemiłosiernie szybko!! Utrwalony pudrem wytrzymuje max 3-4 godz, bez utrwalenia- kilkanaście minut.
ścierając się zostawia na twarzy ciastowatą konstystencję ;/
kamuflaż z catrice 5 razy tańszy bije go na glowę...
skusiłam się na ten korektor mimo dość wysokiej ceny i bardzo tego żałuję

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016546].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 145

Napisanych recenzji: 431

Niestety nie

Lubię firmę Mac, a tu niestety się zawiodłam. Korektor kupiłam tylko w celu ukrywania okazjonalnie jakiś pojedynczych niespodzianek. Mimo, że mam jasną cerę mam odcień NC 15 i nieco na jasno się odznacza ale da się przeżyć. Więc NC 15 dla mojej jasnej cery jest ciut za jasny.

Moim największym zarzutem jest to, że niezależnie na jaki podkład go dam i w miejsce gdy chcę coś ukryć to trzyma się dosyć krótko, a gdy znika na około pojawia się zciastowana, pudrowa warstwa. Tak więc u mnie:
-kryje na krótki czas
-nieładnie i nierównomiernie znika osadzając się na pudrowo.
-ocno przesusza miejsca na które zostaje punktowo położony.

Zdecydowałam się na ten koretkor, bo z opisu wydawał się idealny do moich potrzeb ale nie sprawdza się, więc dodatkowo, fakt iż jest on w niewygodnym opakowanie, gdzie aplikcja jets upierdliwa działa na niekorzyść.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011469].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 63

to już klasyk

+naprawdę spora pojemnośc
+b.silne krycie
+pięknie stapia się ze skórą
+długo się utrzymuje
+mieszam z bazą rozświetlającą Yves Rocher i nakładam jako podkład- dzieją się cuda!

u cer suchych konieczny będzie krem nawilżający, ponieważ kosmetyk sam w sobie nie ma właściwości pielęgnacyjnych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977628].usefull || 0 }}% pomocna.