Eveline, Nail Therapy Professional, skoncentrowana odżywka do paznokci, 8w1 (nowa wersja)

Pojemność 1 szt

8w1 Total Action, czyli najbardziej znana odżywka Eveline teraz bez formaldehydu!
Idealna dla osób borykających się z problemem paznokci zniszczonych, rozdwajających się, cienkich, miękkich, kruchych, łamliwych, matowych, a także o nierównej powierzchni. Nowa, ulepszona formuła sprawia, że efekty kuracji są widoczne po 10 dniach stosowania – płytka jest wzmocniona, zregenerowana i wygładzona.
Jak stosować? 1. dnia nakładamy preparat na paznokcie. 2. dnia nakładamy drugą warstwę. 3. dnia zmywamy odżywkę przy pomocy zmywacza Nail Therapy i powtarzamy kurację. Odżywkę stosujemy przez 2 tygodnie i przerywamy kurację na miesiąc.

NIE

Ostatnio zniknęła ze sklepów stara wersja z formaldehydem więc byłam zmuszona kupić tą z nadzieją, że mimo wszystko nadal będzie działać jak poprzednia wersja kultowej odżywki. Niestety się zawiodłam. Odżywka po 2 dniach znika z paznokci, po myciu włosów pęka, odłazi i nieestetycznie się łuszczy. Poprzednia wersja po tygodniu nie wyglądała tak źle jak ta po 2 dniach. Paznokcie jak się rozdwajały tak się rozdwajają, więc wychodzi na to że na mnie nie działa. A problemy z rozdwajaniem pojawiły się jak postanowiłam przetestować zieloną wersję tą z naturalnym formaldehydem. Teraz już nie wiem czym naprawić te paznokcie.

fajna nowosc!!

Jak tylko zobaczylam, ze Eveline ""wypuścilo"" popularna odzywke w zmienionym skladzie to od razu wiedzialam, ze bede ją testowac :) Ta starsza wersja byla ok, ale balam sie podraznien i szybko z niej zrezygnowalam. Tutaj nie mialam zadnych obaw o uczulenie, wiec przeprowadzilam pełną kuracje zgodnie z zaleceniami producenta. Efekt? Zdrowe, twarde, mocne paznokcie bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Polecam, cena niska, dobra wydajnosc :)

działa

Odżywka skuteczna, paznokcie po niej są mocniejsze, nie rozdwajają się i bez większych problemów udało mi się je zapuścić, także poleca. Nie jest droga, wszędzie można ją dostać – pamiętajcie, żeby używać jej zgodnie z zaleceniami.

skuteczna

Bardzo dobra i niedroga odżywka, która działa cuda, naprawdę. Moje paznokcie po domowych eksperymentach z zakładaniem tipsów, manicure hybrydowym były w nie najlepszej kondycji, ta odżywka im pomogła.

polecam

Jedna z moich ulubionych odżywek, którą stosuję od lat, ta nowa wersja jest tak samo skuteczna jak poprzednia, także uff. Super, że firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom klienta i zrezygnowała ze stosowania formaldehydu w odżywkach.

rewelacja

Fajna. Kiedys sprobowalam wersji z formaldehydem, ale nie wiem czy ten skladnik mnie uczula czy moze nieodpowiednio nakladalam odzywke... ale musialam szybko z niej zrezygnowac, bo dostalam uczulenia. Zalowalam, bo moje koleznaki chwalily ją sobie.. Dlatego chetnie przetestowalam ją w odswiezonej wersji, z lzejszym skladem. I polecam. Bez podraznien, uczulen, a paznokcie wzmocnily sie i to calkiem szybko.

skuteczna

Idealny produkt do regeneracji paznokci po manicure hybrydowym, który niestety trochę niszczy paznokcie, szczególnie jak do ściągnięcia lakieru używa się aceton, a nie frezarki. Bardzo dobra odżywka, która naprawdę regeneruje płytkę paznokci i to w bardzo krótkim czasie.

polecam

Przez złe ściąganie lakieru hybrydowego moje paznokcie były w opłakanym stanie, ta odżywka mi pomogła, bardzo skuteczny i stosunkowo niedrogi produkt, także mogę polecić, jak macie podobny problem. Teraz zaopatrzyłam się w frezarkę, także mam nadzieję, że nie zrobię sobie jeszcze większej krzywdy.

Nowy sklad

Nowsza lżejsza wersja- strzal w dziesiatke. Zdecydowanie polecam tym, ktorzy 'nie trawią' formaldehydu :) Ale mimo wszystko zachecam do stosowania sie do zalecen producenta, zeby uzyskac jak najlepsze efekty. Po dwoch tygodniach paznokcie mam mocne, twarde, nie krusza się ani nie łamią. Za jakis czas powracam do kuracji !

ok

Odżywka skuteczna i przystępna cenowo. Zachęcam do jej wypróbowania, bo jest naprawdę dobra, spokojne w trzy tygodnie można zregenerować paznokcie. Oprócz tego, że działa to ładnie wygląda na paznokciach.

odswiezony sklad- super :)

POLECAM. Mam porównanie, bo wczesniej stosowałam 'mocniejszą' wersje z formaldehydem. Musze przyznac, ze mam dosc delikatne paznokcie i wtedy ta odzywka okazala sie zbyt intensywna dla mnie. Od niedawna w drogeriach jest nowa wersja- z wyciagiem z pistacia lentiscus- i dla mnie to jest idealne rozwiazanie. Paznokcie szybko sie wzmocnily, maja zdrowszy wyglad, a ja w ogole nie odczuwam zadnych podraznien czy uczulen.

bardzo dobry

Jest skuteczna i to mnie przekonuje. Odżywka naprawdę działa, ja po tygodniu stosowania zauważyłam znaczą poprawę kondycji paznokci, naprawdę duże zaskoczenie. Wcześniej nie używałam odżywek tej firmy, ale jak usłyszałam, że w składzie nie mają już formaldehydu to się skusiłam. Polecam warto.