Eveline, Nail Therapy Professional, skoncentrowana odżywka do paznokci, 8w1 (nowa wersja)

Pojemność 1 szt

8w1 Total Action, czyli najbardziej znana odżywka Eveline teraz bez formaldehydu!
Idealna dla osób borykających się z problemem paznokci zniszczonych, rozdwajających się, cienkich, miękkich, kruchych, łamliwych, matowych, a także o nierównej powierzchni. Nowa, ulepszona formuła sprawia, że efekty kuracji są widoczne po 10 dniach stosowania – płytka jest wzmocniona, zregenerowana i wygładzona.
Jak stosować? 1. dnia nakładamy preparat na paznokcie. 2. dnia nakładamy drugą warstwę. 3. dnia zmywamy odżywkę przy pomocy zmywacza Nail Therapy i powtarzamy kurację. Odżywkę stosujemy przez 2 tygodnie i przerywamy kurację na miesiąc.

Polecam!

Odżywka zapakowana w poręczny pojemnik, pędzelek jest dobry. Łatwo się nakłada - niestety dość długo schnie (albo ja jestem zbyt bardzo przyzwyczajona do utwardzania lakierów hybrydowych w lampie).

Moje paznokcie od zawsze były łamliwe, słabe - nigdy nie potrafiłam ich "wyhodować" . Dzięki tej odżywce widzę znaczną poprawę! Rosną silniejsze, nie łamią się już tak bardzo (ale nie, że wcale) . 2 paznokcie na 10 są połamane - dość dobry wynik ;) Ten produkt naprawdę działa, ja jestem usatysfakcjonowana.

Dużym minusem jest to, że bardzo szybko schodzi z paznokci - żadko kiedy zdążę po dobie położyć drugą warstwę,bo muszę zmyć resztki pierwszej i od nowa ją położyć.

U mnie sie sprawdzila

Wiem ze jest wiele przeciwniczek tego profuktu ale po zmianie skladu powinno byc ich mniej. Eveline wycofalo skladnik uczulajacy i zastopiko go innym naturalnym. Bardzo dobry krok. Nie zmienilo to jednak efektow za co wielki plus.
Odzywka dobrze regeneruje oaznokcie po hybrydzie. Juz po tygodniu widze ze sa mkcniejsze. Ladnie wyrownuje ich koloryt. Naprawde swietny produkt ktory pomogl mi odzyskac paznokcie po tym jak obgryzalam je gdy bylam mala. Polecam!

Zdecydowanie najlepsza odżywka

Stosowała odzywkę regularnie przez 3 lata, stanowiła podkład pod kolorowe lakiery oraz czasami była jedyną "ozdoba paznokcia". To profesjonalny produkt za 10 zł z efektem wow. Paznokcie są twarde, niełamliwe, szybko rosną, nie rozdwajają się, lakier dłużej utrzymuje się na paznokciu :)

Najlepsza jaką miałam

Jest to pierwsza odrzywka jaką w życiu stosowałam na paznokciach i najprawdopodobniej ostatnia. Efekt widzę już po kilku dniach stosowania, jakby z dnia na dzień płytka paznokcia robiła sie grubsza. Jedno opakowanie starcza mi na bardzo długo, jednak pod koniec trudno z jej aplikacją na paznokcie, ponieważ z czasem gęstnieje. Jeszcze żadna odrzywka nie zrobiła na moich paznokciach takiej rewolucji, jednak słysząc negatywne opinie o słabym składzie na jakiś czas od niej odeszłam, szukając czegoś o podobnym działaniu, a z lepszym składem. Moe poszukiwania nie powiodły sie i znowu jesteśmy razem.

Najlepsza odżywka do paznokci !

Super odżywka, po hybrydach moje paznokcie były jak kartka papieru plus się rozdwajały odkąd stosuję odżywkę w przerwach pomiędzy hybrydą paznokcie są w świetnej kondycji

Koniec ze slabymi paznokciami

Produkt spełnił w 100% moje oczekiwania. Dzięki niemu szybko zwalczyłam łamliwe, rozdwajające się i słabe paznokcie. Przy regularnym stosowaniu paznokcie stają się ładne, mocne i nawilżone.

Nie polecam

Po jakimś tygodniu widziałam poprawę, jeśli chodzi o moje paznokcie, ale po tym czasie zaczęły mnie piec i drażnic. Przestałam używać i dolegliwości ustaly

UŻYWAM I CHWALĘ!

jeśli chodzi o odżywki do paznokci to zdecydowanie firma eveline jest mistrzem
Odżywek używam od kilku lat, zazwyczaj po przerwie miedzy hybrydami.
Sam sposób nalozenia jest bardzo prosty, szybko schną, maja cienki fajny precyzyjny pędzelek który ułatwia aplikacje.
Odzywki sa w rozsądnej cenie a przy tym mega wydajne.
Zapach nie powala, raczej go nie lubię, ale po wyschnieciu odzywki znika
Odżywka jest Idealna dla paznokci zniszczonych, rozdwajających się, cienkich, miękkich, kruchych, łamliwych, matowych, a także o nierównej powierzchni. Po stosowaniu odżywki widać poprae kondcji paznokcia. jest zdecywowanie gładszy twardszy i błyszczący.

Lubię...

Stosowałam ten produkt, od kiedy tylko pojawił się na rynku (oczywiście chodzi o starszą wersję). I stara wersja produktu i nowa sprawdza się świetnie. Lakier - odżywka ma mleczny kolor, który z każdą kolejną warstwą zbliża się do białego. Nakładamy warstwa na warstwę, a po 3 malowaniu zmywamy całość. Paznokcie po zastosowaniu odżywki są gładkie, nie rozdwajają się, są wzmocnione, mają zdrowszy wygląd. Jak dla mnie to jest to najlepsza odżywka na rynku.

Pełna regeneracja

8w1 Total Action jak dla mnie idealne na rozdwajające się paznokcie. Po zdjętej hybrydzie moje pazurki wymagają odpowiedniej regeneracji odżywienia a ten produkt im to zapewnia. Moje paznokcie przestały się łamać, płytka jest znacznie wygładzona no i najważniejsze nie rozdwajają się moje paznokcie.

Używa produktu od: próbka

Polecam to cudo

Jestem nią zachwyca wrescie mam piękne i zadbane paznokcie mocne które się nie łamią polecam z całego serca boję paznokcie są piękne i odżywianone i mocne napewno będzie to hit

Świetne serum

Serum Pro Hybrid to idealne rozwiązanie dla kobiet noszących hybrydy, ogromnym plusem jest to, że serum można nakładać na hybrydy bez konieczności ich zmywania. Po zastosowaniu odżywki paznokcie są wzmocnione, nie łamią się, ich wygląd się poprawił. Serum jest wydajne, ma przyjemny, delikatny zapach i szybko wysycha.