Avene, PhysioLift, Serum Lissant Repulpant [Smoothing Plumping Serum] (Serum wygładzająco-wypełniające zmarszczki)

Serum przeciwstarzeniowe pomaga wygładzić zmarszczki - poprawiając wygląd skóry, dzięki unikalnemu połączeniu opatentowanych wzajemnie uzupełniających się składników: Ascofiline nieprzeciwstawiony składnik pomagający odbudować strukturę skóry, Mono-oligomery kwasu hialuronowego, który intensywnie stymuluje syntezę naturalnego kwasu hialuronowego, aby wypełnić bruzdy i widocznie ujędrnić skórę. Pre-tokoferyl, poprzez działanie antyoksydacyjne, chroni skórę i zachowuje blask.

z pompką, w butelce
emulsja
<50ml
serum

Avene, PhysioLift, Serum

Jestem w stu procentach zadowolona z serum. Moja skóra jest idealnie nawilzona, poprawił się koloryt skóry. Dodatkowo zauważyłam iż moje zmarszczki są mniej widoczne.

Serum wygładzająco-wypełniające zmarszczki Avene

Serum jest najlepszym produktem jaki mógł mi się trafić w moje ręce. Wygładza zmarszczki, poprawia stan skóry, moja skóra zrobiła się teraz bardziej spłycona i rozświetlona. Czuje się młodziej. Polecam każdej kobiecie która zobaczyła u siebie pierwsze oznaki zmarszczek.

Używa produktu od: próbka

Super efekt natychmiast po użyciu

Skóra chłonęła serum PhysioLift firmy Avene chciwie. Po użyciu była piękna, jędrna i wypoczęta. Doskonały efekt zauważyłam już po pierwszym użyciu. Jestem bardzo mile zaskoczona i bardzo zadowolona.

Serum Lissant Repulpant

Serum zamknięte w butelce z dozownikiem. Ma niezwykle lekką konsystencję.
Zapach jest bardzo delikatny,prawie niewyczuwalny.
Błyskawicznie się wchłania i nie zostawia tłustego filmu.
Jest bardzo wydajne wystarczy niewielka ilość na pokrycie całej twarzy.
Przy regularnym stosowaniu skóra staję się napięta,
rozświetlona i rozpromieniona.
W dotyku skóra jest wygładzona i aksamitna.
Serum ma wiele zastosowań można stosować go pod make up jak również samodzielnie przed zastosowaniem kremu na noc. Cera bardziej promienna, zmarszczki delikatnie wygładzone.

Skuteczne SERUM :-)

Serum bardzo dobrze się sprawdza na mojej skórze. Bardzo dobrze ją nawilżył przez co skóra wygląda młodziej. Szybko się wchłania. Skóra wydaje się po jego użyciu bardziej jędrna.

Avene, PhysioLift,

Efekty zauważyłam już po pierwszym użyciu. Skóra stała się bardziej odżywiona. Serum również wygładza zmarszczki. Opakowanie jest bardzo wydajne a aplikacja serum jest bardzo prosta. Serum nadaje się również pod makijaż. Produkt spełnił moje oczekiwania w 100%.

Bez rewelacji

Serum bardzo fajnie nawilża - nie potrzebowałam już nakładać kremu. Stosowałam głównie na noc bo rolował się na nim podkład. Skóra jest ładnie nawilżona, wypoczęta, pełna blasku. Reasumując - przyjemny kosmetyk ????

Świetne serum do codziennego stosowania

Plusy:
- Serum idealnie nawilża skórę
- Drobne zmarszczki mimiczne zostały wygładzone.
- Lekka konsystencja.
- Nie podrażnia.
- Serum jest niesamowicie wydajne.
- Serum świetnie sprawdza się pod makijażem.
- Opakowanie jest bardzo eleganckie.
- Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że cera wygląda na młodszą.

Efektów negatywnych nie zauważyłam

Bardzo dobry produkt

Plusy
-dobrze sie wchłania
-widocznie poprawia jędrność skóry oraz nawilża
-skóra ładnie po nim wygląda
-ładnie pachnie
-jest wydajny

Minusy
-cena

Zadowolona

Bardzo dobry kosmetyk. Serum idealnie odżywia i nawilża skórę. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając po sobie tłustego filmu, nie zatyka porów. Moja skóra wyraźnie odzyskała blask, jest doskonale nawilżona i zauważyłam spłycenie niektórych zmarszczek. Jestem bardzo zadowolona z serum i szczerze polecam każdemu.

serum avene

serum ma fajne opakowanie z pompka i lekka konsystencje dalikatnie ujedrnia i wygładza minimalnie zmarszczki pozatym troche długo sie wchłania minusem jak dla mnie jest zapach który nie za bardzo mi odpowiada

Wygładzenie zmarszczek gwarantowane- Polecam!

Serum ujędrnia, wygładza zmarszczki. Już po pierwszym użyciu widać, że skóra jest dobrze nawilżona. Moje zmarszczki w dużym stopniu wypełniły się, dlatego na pewno jeszcze nie raz sięgnę po ten produkt. Dużym plusem jest również fakt, że nie uczula oraz nie podrażnia. Wygodne opakowanie ułatwia użycie. Polecam!

Na poprawę jędrności cery

Serum ma wygodne opakowanie z pompką , bardzo fajnie się je dozuje. Konsystencja jest nie za gęsta , bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Wchłania się trochę czasu. Cera po zastosowaniu jest promienna i rozswietlona, a to za sprawą perłowych drobinek. Nawilża skórę na długo. Jest idealne do stosowania na noc. Po tygodniu regularnego stosowania widać i czuć efekty. Zmarszczki są wygładzone , skóra naprężona i jędrniejsza. Efekt ten utrzymuje się cały czas , nie zanika po umyciu twarzy. Ma bardzo przyjemny zapach, nie podrażnia skóry.