Himalaya Herbals, Clarina, Anti Acne Cream (Krem usuwający trądzik i wypryski)

Himalaya Herbals, Clarina, Anti Acne Cream (Krem usuwający trądzik i wypryski)

Wykazuje działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze. Łagodzi podrażnienia i wspomaga regenerację skóry. Wzbogacony ekstraktami roślinnymi krem do pielęgnacji cery trądzikowej i skłonnej do niedoskonałości.

5/5 pomaga zwalczyć trądzik podczas gdy dermatolog nie umiał mi pomóc! Genialna :)

Mam ogromną poprawę skóry i chcę się podzielić :)

W 12.2017 odstawiłam pigulki i trądzik wrócił.
Przez czas brania pigulek mialam piekna czystą cerę. Przed pigulkami,, tj 9 lat wczesniej mialam bardzo duzo trądziku na twarzy.

03.2018 wrocilam do pigulek ale niestety... tradzik wciaz był.

Chodziłam do dermatologów, dostawałam tetrarysal ten antybiotyk, bolał mnie brzuch po nich, dostalam epiduo - zel i po 3 dniach uczulenie bylo tak duze ze dermatolog kazal odstawic: skora czerwona, piecząca, sucha, luszcząca sie -2 tyg zajelo mi doprowadzanie jej do nawilzenia.

Kupowalam masci z apteki, pilam bratka - zero efektow.

Az.. połączenie tych sposobów pomogło!!!
80% trądziku zniknęło, i teraz mam po prostu 2-3 pryszcze na twarzy i poprawia sie stale:

1) myję skórę tym mydełkiem ( ok 10 zł):
[B]Mydło zielone ajurwedyjskie ziołowe 125g[/B]

2) [B]Himalaya Herbals, Clarina, Anti Acne Cream[/B] (Krem usuwający trądzik i wypryski)

UWAGA: stosowałam nieregulanie i zero efektu, byłam zła bo opinie ma super ... myślę bubel. Ale trądzik mi się tak nasilił, duże wystające krosty i mniejsze i zmobilizowałam się i 2 x dziennie, codziennie zaczęłam używać.
EFEKT WOW po 2 tygodniach: buzia wyjaśniała, mam parę pryszczy tylko, 2-3, ale skóra wygląda dobrze, jest naprwadę ogromna poprawa! :)

Polecam, może komuś moja historia pomoże :)
No i jak zjem dużo słodkiego, np całe opakowanie ptasiego mleczka albo całą czekoladę to na drugi dzień mam nowych kolegów na twarzy. W tym nie pomogło ale muszę ograniczyć słodycze:)

fantastyczny na wszelkie niedoskonałości

Krem jest gęsty, szarawy, ma charakterystyczny zapach (może się wydać nieprzyjemny).
Mam cerę normalną/mieszaną, stosuję go na pojedyncze wypryski jakie pojawiają się zazwyczaj przed wystąpieniem miesiączki.
Nakładany punktowo świetnie radzi sobie z każdą rosnącą bądź już rozwiniętą krostką (nałożony w odpowiednim momencie zapobiega pojawieniu się rozwijających się pod skórą, bolesnych wyprysków).
Przy punktowym nałożeniu grubszej warstwy niewchłonięta część zasycha (trzymam ją tak długo na ile mogę sobie pozwolić), raz na miesiąc rozsmarowuję go w dłoniach i prewencyjnie wklepuję w twarz - cieńsza warstwa szybko się wchłania.
Jest tani jak na tak wydajne opakowanie (punktowo nakładany kilka razy dziennie w okresie zaburzeń hormonalnych).
Opakowanie poręczne, małe, szczelne, pojemne.