Hean, Express Brow Gel 2 in 1 (Żelowy stylizator brwi)

Hean, Express Brow Gel 2 in 1 (Żelowy stylizator brwi)

Żelowy stylizator do brwi w postaci maskary. Naturalnie przyciemnia, nadając subtelny kolor. Pokrywa również siwe włoski. Rozczesuje oraz koryguje kształt i ubytki. Zapewnia wyrazistą oprawę oczu. Poręczna szczoteczka oraz kremowo- żelowa formuła zapewniają sprawną i przyjemną aplikację. Nie skleja i utrzymuje się wiele godzin. Produkt w swoim składzie posiada d-panthenol, który nabłyszcza, pielęgnuje oraz wzmacnia włoski. Kosmetyk dostępny w 3 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie idealny odcień.
- 01 Ash - popielaty,
- 02 Smokey Brown - brązowy,
- 03 Graphite/Black - grafitowy.

Beznadziejna szczoteczka

Żel dostałam do testów od firmy Hean przeszło rok temu i przez ten czas użyłam go zaledwie kilka razy - a to dlatego, że ma beznadziejną, nieporęczną szczoteczkę, która jest zwyczajnie za duża aby precyzyjnie aplikować produkt na brwi. Za każdym razem, mimo dużego skupienia i precyzji, wyjeżdżałam poza brwi i niszczylam sobie wcześniej zrobiony makijaż. Dodatkowo na szczoteczkę nabiera się bardzo dużo produktu, więc włoski brwiowe mocno oblepiają się produktem i konieczne jest wyczesywanie go czystą szoteczką lub grzebykiem.
Dla lepszego zobrazowania - szczoteczki tej wielkości wykorzystywane są w tuszach do rzęs.
Ten defekt skutecznie zniechęcił mnie do używania stylizatora, a szkoda - bo sama zawartość wydaje się być bardzo w porządku. Żel ma ładny, chłodny kolor, trzyma brwi w ryzach i sprawia, że wydają się gęstsze.

Firmo Hean, pomyślcie nad zmianą aplikatora!

Przeciętny

Kupiłam ten produkt na promocji w Hebe. Wybrałam kolor nr 2, czyli Smokey Brown, gdyż inne moim zdaniem nie nadają się do niczego. Produkt ma delikatny kolor, który podkreśla kolor brwi. Niestety nie zauważyłam, aby produkt nabłyszczał brwi tak jak sugeruje producent. Jest delikatny tylko do ujarzmienia brwi. Jeśli ktoś liczy na coś więcej niech nie spodziewa się cudów.