Magic Curl Mascara (tusz wydłużająco-podkręcający)

Magic Curl Mascara (tusz wydłużająco-podkręcający)

Tusz wydłużająco-podkręcający. Pięknie podkręśla rzęsy, rozczesuje i nie skleja. Trzyma się idealnie i nie obsypuje. Ma gładką, wilgotną konsytencję. Nie podrażnia, jest bezzapachowy, łatwo się zmywa preparatami do demakijażu nie narażając oczu na niepotrzebne tarcie. Zgrabna-stożkowata, niezbyt gęsta szczoteczka ułatwia malowanie krótszych rzęs. Sprzedawany w szczelnym foliowym opakowaniu.

Skład: Aqua, Tribehenin, Polyvinyl Acetate, PVP/Eicosene Copolymer, Potassium Cetyl Phosphate, PEG-40 Stearate, PVP/VA Copolymer, Sorbitan Stearate, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Vegetable Oil, Acacia Senegal [=afrikkalainen kumiakaasia], Cetearyl Alcohol, Sorbitol, Propylene Glycol, Mannitol, Panthenol [=B5-vitamiini], Candelilla Cera, Dimethicone, Oryza Sativa [=riisi], Polyglyceryl-6 Distearate, Hydroxyethylcellulose, Mica, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Propylparaben, Ascorbyl Palmitate [=C-vitamiini], Lecithin, Tocopherol [=E-vitamiini], Citric Acid. [+/- May contain: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77742, CI 77007, CI 77163, CI 75470, CI 77288, CI 77289, CI 77510, CI 19140, CI 42090]

Za suchy ....

A więc dostałam ten tusz pod choinke od siostry jednak szybko stwierdziłam że nie jest dla mnie. Owszem fajnie wydłuża i podkręca rzęsy jednak jak dla mnie jest zbyt suchy i tworzy grudki... Efekt jest zbyt naturalny a ja za takim nie przepadam...Obecnie tusz ten grzeje miejsce w kosmetyczce mojej siostry której go oddałam :D Ona jest zadowolona.

wysechł po miesiącu:(

Ktoś gdzieś pisał, że tusze kupowane na Allegro to podróby, hmm.. całkiem możliwe. Bo ten tusz kupiłam właśnie na Allegro i porównując go do tego, który użwałam kilka lat temu to jest dosyć spora różnica.
Obecny tusz nie podkręca rzęs, wydłuża trochę (po miesiącu przestaje), rozdziela rzęsy, plusem jest to, że się nie rozmazuje. Z początku tusz był świeży i podkreślał rzęsy, nie jakoś sczególnie ale robił to. Po miesiącu zaczął się osypywać, stał się grudkowaty, gęsty i suchy:( Teraz jest niemal identyczny jak Panoramic Loreala- efekt "końcowy" taki sam... namaziane rzęsy jaką gęstą mazią... niestety to nie ma nic wspólnego z ładnie wytuszowanymi rzęsami:(
Ten sam tusz sprzed kilku lat, kupiony w perfumerii był o niebo lepszy- przede wszystkim podkreślał rzęsy, ale niestety, rozmazywał się:( Ale podkręcał je i nie wysychał po miesiącu:(:(

Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy
ilość zużytych opakowań: kończę drugie

nie polecam

Osypuje się i to już po krótkim czasie :(, po kilku dniach zrobił się bardzo gęsty a efektu podkręcania ;) nie mogę się jakoś dopatrzeć do dzisiaj!

Manicure - mat i błysk

super!!!

Bardzo miło mnie zaskoczył ten produkt!
Tusz super wydajny, dwa pociągnięcia i mam niebywałe rzęsy, super podkręcone, do tego świetnie się trzyma...nie kruszy przede wszystkim, nie podrażnia mi oczu i nie rozmazuje jak przypadkowo zapomnę i zacznę coś "grzebać" przy oku:)
Ogólnie jak dla mnie, ekstra!!!

nie polecam

"Tusz wydłużająco-podkręcający. Pięknie podkręśla rzęsy, rozczesuje i nie skleja. Trzyma się idealnie i nie obsypuje. Ma gładką, wilgotną konsytencję" Jeżeli chodzi o podkręcanie i wydłużanie ok, obsypuje się po pierwszej godzinie i nie bardzo da się go używać.

NIE KUPUJ!!!!!!!!!!!!!!!!

LADNIE PODKRECA.LADNIE WYDLUZA.NIE PODRAZNIA NAWET B.WRAZLIWYCH OCZKUFF. TYLKO ZE PO GODZINIE WYGLADALA SIE JAK MIS PANDA-TUSZ NIE DOSC ZE PO PROSTU W REKORDOWYM TEMPIE SIE KRUSZY TO JESZCZE SPLYWA SOBIE NA POLICZKI PRAWIE.JESLI KTOS SIE MALUJE NA POL GODZINKI-TUSZ REWELACJA.ALE DLA KJOGOS KTO CHCE W NIM POBYC POL DNIA I NIE WYGLADAC-PRZYSIEGAM-PRZERAZAJACO...COZ,ODRADZAM!!!!!!!!

Absurd :(

Przez jakiś niecały miesiąc intensywnego( czytaj "dzień w dzień" :D ) użytkowania tusz spisuje się całkiem nieżle: wyraziście wydłuża, podkręca także zadowalająco, rzęski są estetycznie, a jednak mocno( to lubię :D ) wyeksponowane, nie kseruje się, nie kruszy, trzyma w prawie niezmienionym stanie dzień cały.Cóż jednak z tego, skoro po upływie ww. czasu użytkowania sytuacja zmienia się diametralnie :( . Produkt stopniowo traci swoje- jakże cenne ;) - właściwości: zaczyna się osypywać, nie jest już tak trwały, a wreszcie- o zgrozo!- tworzy z rzęsek "przecudnej urody" "owadzie nóżki" :(Dalej już jest jeszcze gorzej: powstała w opakowaniu tłusta "maż" uniemożliwia nawet jakiekolwiek użycie, nie wspominając nawet o skutecznym i zadowalającym pomalowaniu rzęsek :(Nie wiem czym podyktowane są zachodzące w tak ekspresowym tempie zmiany, ale nie sądzę, iż powinna to być norma. Kupowanie co miesiąc tuszu za ponad 50 złociszy, to spora przesada. W związku z tym produktu nie polecam( no chyba, iż ktoś spać po nocach nie może zastanawiając się na co wydać nadmiar kaski :D ).Ode mnie: jedna * za zbyt sporo obiecujący efekt, nazwijmy go, początkowy ;) , a druga * za świetny pomysł opakowania produktu w fabrycznie zalakowaną folię, co pozwala być na 100 % pewnym, iż nikt przed nami owegoż nie "testował" :D

Fuj :Q

Właśnie mi się skończył. To znaczy nie zupełnie, trochę jeszcze zostało, ale i tak wyrzuciłam. Co do podkręcania-ok, nawet widać efekt. Ale dopiero jak się namczyłam z tym glutem, który się robił po nałożeniu. Szczoteczka owszem ładna, ale tuszu nabiera tonę. Dobrze, że pojemność duża (12ml), bo inaczej skończyłby się w tydzień. No i ten kołnierzyk, który powiniem zbierać nadmiar... Po miesiącu, za każdym razem, jak go używałam, zostawał mi w nakrętce! Na głowie stawałam, żeby tego nie było (wycierałam to itd), a i tak co rano miałam przeboje z umazanymi rękami i wszystkim wokół. Ogólnie- spodziewałam się czegoś lepszego.I jeszcze jedno- po pewnym czasie zaczyna się bardzo osypywać, a jak ktoś nosi soczewki, to potrafi to wyprowadzić z równowagi...

bez zarzutu

No no no ... prawdę mówiąc, to od lat podkreślam kontur oka tylko konturówką. Ale skusiłam się na nowe podwójne cienie Pupy, w których zgodnie z modą jesień'2002 mamy sporo ciemnobrązowego koloru w odcieniu całkiem już zwiędłego liścia. Nawet nieźle to wygląda na powiece, ale bez tuszu .. ani rusz. Więc nabyłam tusz Isadory i jestem mile zaskoczona. Przede wszystkim, zapewnia efekt w pełni kontrolowany - jedna warstwa tylko zaznaczy rzęsy gdzie trzeba, druga .. oj, nie wiedziałam że mam takie dłuugie!<BR>Tusz ma zalety dokładnie takie, jak opisano w zgłoszeniu. Dodam, że się nie osypuje, przy nakładaniu drugiej warstwy nie zbryla. Potrafi jednak zostawić ślad na dolnej powiece (zdarza mi się, że przecieram odruchowo oczy zmęczone, a nawet łzawiące od gapienia się w ekran komputera).Mam wersję wodoodporną; faktycznie wytrzymuje deszczyk, ale płakać nie radzę ;-) .Na koniec - co bardzo ważne dla mnie - naprawdę nie podrażnia.