Oriflame, Nature Body Care, Roll - On Deodorant Antiperspirant with Mango & Yoghurt (Kulkowy dezodorant antyperspiracyjny z mango i jogurtem)

Chroni przed nieprzyjemnym zapachem i zapewnia świeżość przez cały dzień. Do skóry wrażliwej.

Skład: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Propylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Steareth-21, Cyclohexasiloxane, Parfum, Allantoin Mangifera Indica, Yogurt, Phenoxyethanol.

Cena: 12,90zł / 50ml
/m/

Przyjemny i świeży

Bardzo przyjemny, orzeźwiający zapach. Sam produkt dobrze chroni, nie podrażnia depilowanej skóry i nie brudzi bluzek. Mógłby szybciej schnąć, ale to niewielka przeszkoda. Zaznaczyła, że nie wiem czy kupię ponownie bo za każdym razem mam inny antyperspirant i rzadko wracam do przetestowanego już wcześniej. Ten jest zadowalający więc jak będzie okazja to może kupię.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Egzotyczny ulubieniec

Miałam wersję mango z jogurtem oraz wersję zółtą orzech makademii i jakiś kwiat... nie jestem w stanie przybliżyć dokładniejszego składu :)
Uwielbiam zapach - nie gryzie się z perfumami a jednocześnie poprawia humor, jest ciekawy, egzotyczny, w sam raz na lato (szczególnie mango).
Schnie troszkę ale za to nie podrażnia skóry, nawet po depilacji. Ładnie się rozsmarowuje.
Nie narzekam na jego skuteczność - miałam go w 34 stopniowych upałach w Portugalii przy dłuuugich marszach i spisał się na medal. Nawet mój chłopak powiedział, że zapach mango i jogurtu kojarzy właśnie ze mną :)
Na pewno kupię ponownie!

Używam tego produktu od:1 roku

dobry

Miałam tą wersję, oraz wersję zieloną (chyba limonka i imbir). Pod względem zapachu ta wersja bardziej mi odpowiada.

Dezodorant całkiem dobry, baaardzo dobrze chroni przed poceniem się na cały dzień. Poręczne opakowanie, wygodna aplikacja. Kupiłam go bardzo tanio, dezodorant jest wydajny, mam go około roku, a używam ok. 2-3 razy w tygodniu.

Nie mogę go jednak używać codziennie, bo mocno przesusza moją skórę. Dlatego nie kupię go więcej, poszukam czegoś łagodnieszego, nawilżającego skórę. Dosyć długo też wysycha po nałożeniu, co szczególnie rano kiedy się człowiek spieszy jest denerwujące.

Używam tego produktu od: około roku

Ma śliczny zapach, z przyjemnością się używa, dobra konsystencja nic się nie wylewa i nie lepi, dobrze chroni, choć nie wiem jak by sobie poradził w upalne dni, nie brudzi ubrań, nie podrażnia, wydajny, ładne opakowanie, niska cena. Nie wiem czy kupię ponownie bo chcę wypróbować inne rodzaje.

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Jogurt

+ Obłędny zapach jakbym miała Zotta albo Danona na sobie
+ Nie podrażnia skóry po goleniu
+ Wydajna
+ Dobrze się wchłania
+ Gęsta konsystencja
+ Nie brudzi ubrań

- Z chronieniem w lato troszkę słabo, ale żaden roll-on chyba nie daje rady w 30 stopniowe upały jak się siedzi w biurze bez klimy;)

Ilość zużytych opakowań: w trackie 1

ok

Lubie go za zapach (naprawdę przyjemny), jest bardzo delikatny- nie podrażnia skóry po goleniu, nie brudzi ubrań i nie lepi się:) Co do wydajności to standardowo, nie znikał ani szybciej ani wolniej od innych.
W zasadzie dobrze chroni przed potem (w zimie) na lato jednak wolę Rexonę.

Niesamowity zapach!

Nie obiecywalam sobie zbyt wiele po tym dezodorancie, zwlaszcza, ze cena byla naprawde niska. Mam od wielu lat problem z wrazliwa skora pod pachami i nie moge uzywac dezodorantow z alkoholem. Ten nie ma, dlatego sie zdecydowalam. I jestem zadowolona, poniewaz:

- ma sliczny, owocowy zapach;
- nie podraznil mojej wrazliwej skory;
- nie pozostawia plam;
- jest dosc wydajny.

Mam jedynie pewne watpliwosci co do ochrony przed poceniem, tzn. chroni napewno, ale nie caly dzien, pod koniec dnia czuje sie juz troszke nieswiezo, ale mam tak prawie przy kazdym dezodoracie oprocz Vichy, dlatego nie jest to az tak wielki mankament. Polecam dla wrazliwcow, w promocji kosztuje naprawde grosze.

Używam tego produktu od: miesiac

Może być

Zapach na pewno jest cudowny.
Ale czy aż tak bardzo chroni przed poceniem? Tego nie jestem pewna...na pewno nie jest to 24 h pod koniec dnia troszkę czułam się nieświeżo.
Ale jeszcze nie trafiłam na taki, który by mnie w 100% zadowolił.
Ale myślę, że jest to jeden z lepszych i na pewno jeszcze nie raz będę go używać i z innych zapachów.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:ze 2

Ekstra..z 1 malutkim minusem:)

Kupiony w zestawie z żelem i balsamem.Nie mogłam go jednak z jakiś przyczyn dodać do listy KWC więc nie było jak wydać opinii.

Od razu powiem-> POLECAM WSZEM I WOBEC!!

Plusy
+zabójczo pachnie , mocno owocowo i w ogóle nie chemicznie.Zapach autentyczny i tak apetyczny że aż chciałoby się go wychłeptać
+co mnie mocniej zdziwiło od zapachu...Skuteczność. Myślałam że będzie on raczej kiepski i kupiłam zestaw szczerze powiedziawszy dla pozostałych 2 elementów a ten ROLL_ON to miał być zbędny dodatek ale o dziwo jak zaczełam go używać to nie chciałam skończyć!
Chroni idealnie przed poceniem się, brzydkim zapachem i plamami
+szybko się w chłania

1 malutki minus:
zanim dowiozłam go do domu już 1/4 nie było bo się najzwyczajniej w świecie wylał..Ta kulka chyba jest za mała w porównaniu do otworu.Ale to ma i swoją dobrą stronę.Wiem że na bank się nie zatnie! ;)

Używam tego produktu od: mniej więcej na przełomie grudnia i stycznia