Clearface, Natural Mat Make-Up

Clearface, Natural Mat Make-Up

Lekki, delikatny fluid przeznaczony do świecącej, zanieczyszczonej cery lub cery mieszanej. Lekka, antybakteryjna formuła niezawodnie pokrywa niedoskonałości skóry bez zatykania porów. Zwalcza pryszcze i zapobiega powstawaniu nowych. Utrzymuje równowagę nawilżenia skóry. Naturalnie matowi i utrzymuje równowagę nawilżenia.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Propylene Glycol, Distarch Phosphate, Diisosteraroyl Polyglyceryl-3 Dimer Diinoleate, Isododecane, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isohexadecane, Caprylyl Methicone, Dimethicone/Vinylmethylsiloxysilicate Crosspolymer, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, Magnesium Sulfate, Silica Dimethyl Silylate, Phenethyl Alcohol, Taraktogenos Kurzii Seed Oil, Potassium Lauroyl Wheat Amino Acids, Leptospermum Scoparium Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Palm Glycerides, Magnolia Grandiflora Bark Extract, Stearoxy Dimethicone, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Polyglyceryl-3 Beeswax, Cera Alba, Stearic Acid, Sorbitan Oleate, Capryloyl Glycine, Dimethicone, Pentaerythrityl Adipate/Caprate/Caprylate/Heptanoate, Phenoxyethanol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Parfum. [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891] (17.07.2009)

Cena: ok. 20zł / 30ml

/bw/

Gdyby mniej się ścierał...

Jestem z lepszych podkładów. Nie zapycha porów, nie powoduje trądziku. Mimo, że jest gęsty i wydaje się bardzo cięzki to taki nie jest. Jest wydajny. Super kryje. Niestety nie trzyma długo. Po kilku godzinach zaczyna się ścierać. Gdyby trzymał się dłużej na pewno byłby moim nr 1!

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012627].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Produkt zakupilam w ciekawości na allegro w cenie 6 zł za tubkę :), za 20 na pewno bym się nie skusiła. Podkład ma przyjemną konsystencję, nie tworzy smug, dobrze kryje, długo się utrzymuje, starcza na bardzo długo. W cenie 6 zł bardzo polecam :). Na na pewno kupię ponownie tylko na chwilę od niego odpocznę i wypróbuję coś nowego ;)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997854].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię go

Kupiłam go w ciemno przez internet za grosze.Posiadam odcień 70 Vanilia , który świetnie się spisuje przy mojej cerze. Posiada rzadka konsystencję, ale nie leje się z tubki jak BB Rimmela. Ma przyjemny zapach. Nakładam go zawsze pędzlem. Podkład nie tworzy smug, świetnie wtapia się w cerę, wyrównuje jej koloryt. Nie tworzy efektu maski. Tuszuje drobne niedokonaności i ładnie matuje cerę. Skóra jest gładka, a podkład nie podkreśla suchych skórek. Na bazie wytrzymuje cały dzień bez żadnych poprawek, nawet w strefie T. Bardzo dobrze się rozprowadza, nie zapycha. Jedyny minus dla mnie to taki, że mógłby zmniejszać widoczność rozszerzonych porów. Produkt wydajny, z chęcią do niego wrócę ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991907].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

uuu kiepsko

Podkłąd, a może krem bardzo wodnisty krem.
Pobawię się teraz w Marudę Smurfa :)
Cierpię wodnistych podkładów, tego nie da się normanie używać by się nim nie zaciapać, zawsze gdzieś się wylał.
Gdzie on zwalcza pryszcze, ja wiem że papier wszystko przyjmię ale proszę was, ta woda coś zwalczy? Chyba nie
Po nim się świeciłam, nie nadaje się do stosowania codziennego, chciałąm coś na lato z filtrem lekkiego nie zatykającego pory, fakt nei zatyka, ale proszę Was to może się nadawać ale do cery młodej bardzo młodej, która pierwszy raz używa podkładów!
A ten skład żałuje że nie przeczytałąm wcześniej, litości !

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE

Ale żeby nie było że wciąż nie, jeste też plu:
- nie zatyka porów,
- cena (zakupiłam na allegro za około 6 zł)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967760].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Produkt spełnia swoje zadanie, chodź jest delikatny lekki to kryję dobrze i trzyma się na mojej twarzy cały dzień (używam dodatkowo pudru z Manhattan).

+lekki
+nie zapycha, nie powoduje zaskórników oraz nie pojawiają się nowe wypryski
+matuje
+tani
+przyjemny zapach
+antybakteryjny
+długo się utrzymuje

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960935].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywny

Uważam,że jest to fluid godny polecenia(mam nową wersje) . Ma super konsystencje jaką lubie jest lejący ,lekki ,nie zatyka porów ,matuje bardzo dobrze. Kolory są niby ciemne ale po nałożeniu całkiem to inaczej wygląda. Bardzo lubie ten fluid ale bardzo średnio kryje. Ostatnio trudno znaleźć je w sklepach..

Używam tego produktu od: 3 mies

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958168].usefull || 0 }}% pomocna.

zawsze do niego wracam

Mimo, że ma ciut za ciemny (jak dla mnie) odcień, zawsze do niego wrócę. Patrząc jedynie na skład, na pewno by się go nie kupiło, jednak wbrew pozorom, jest świetny.
Plusy:
- lekki
- dość dobrze kryje
- nie tworzy efektu maski
- stapia się ze skórą
- nie ciemnieje
- tani

Minusy:
- bardzo mało odcieni (dwa)
- jasny jest odrobinę zbyt ciemny

Używam tego produktu od: 4 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[895995].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój KWC

Najlepszy jaki do tej pory stosowałam. Teraz jest w innym opakowaniu.
+nie zatyka porów
+łatwo się rozsmarowuje
+trwały
+bardzo wydajny
+nie tworzy maski, tylko łączy się ze skórą

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[830585].usefull || 0 }}% pomocna.

MOZE BYC

PLUSY:
-NISKA CENA 9,99 W PEPCO
-FAJNA KONSYSTENCJA MUSU
-DOSC DOBRZE KRYJE
-NIE ZMIENIA KOLORU

MINUSY:
-NIEZBYT PRZYJEMNY ZAPACH
-MALO WYDAJNY

Używam tego produktu od: MISIACA

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[817216].usefull || 0 }}% pomocna.

super na upały !

\\\\na lato super !!!!! Drugi rok szukałam podkładu na lato,próbowałam wszystkiego double wear,lancome, max factor,albo za ciężkie albo zapychały ( na jesien /zime powracam oczywiście do colorstaya)
az w końcu znalazłam !
mam nieiwlkie blizny,przebarwienia,lekki tradizk różowaty,poj wypryski ,skóre bardzo wrazliwa ogółem,używam podkładu2 miesiąc i najwazniejsyzm jest to,że nie krzywdzi wcale mojej cery pół gwiazdki odjęłam za krotki czas trzymania w pełni na buzi,ale mimo scierania twarz i tak wygląda jakby nie miała pudru czy maski na twarzy
Podkład jest rewelacyjny taki lekki,wspaniała konsystencja musu/kremu w ogole go nie czuc przysypany lekko pudrem naprawdę wygląda spoko do ok 4-5 h co na taka cene i na lato jest bardzo dużo
Nie powoduje zapychania,uczule,n itd. skora wygląda zdrowiej,nie kryje mega dobrze,ale koloryt jest wyrównany zaczerwienia pryzkryte,kolor beige jest dla mnie idealny w ogole go nie widać

Zalety:
cena
konsystencja
nie zapycha
nie uczula
nie podkresla skorek
slicznie wygląda na twarzy ujednolica kolor
dość wydajny

Wady:
długo nie wytryzmuje na twarzy ok 4-5 h + lekki puder
zapach
dostepnosc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[809523].usefull || 0 }}% pomocna.