Catrice, Rock Couture Extreme Volume 24h Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Catrice, Rock Couture Extreme Volume 24h Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Maskara o ultra- czarnej formule i elastycznej szczoteczce pozwala uzyskać fascynujące pogrubienie, zapewnia piękne podkręcenie i wyjątkowe wydłużenie. Efekt natychmiastowego pogrubienia jest widoczny już od pierwszej aplikacji.

Efekt
pogrubiające, wydłużające, podkręcające
Szczoteczka
silikonowa
niewodoodporne

Niezły

Tusz dobrze pogrubia rzęsy, nieco je wydłuża. Efekt można budować. Nie zauważyłam większego podkręcenia, ale też go nie potrzebuje. Szczoteczka jest dosyć wygodna, ze względu na krótkie syntetyczne wypustki łatwo jest rozdzielić rzęsy i się nie pobrudzić.
Mój jedyny problem to fakt, że bardzo ciężko go zmyć. Opakowanie twierdzi, że tusz jest wodoodporny, ale zdarzyło się, że się rozmazywał przy łzawieniu oczu...

Zakochana od pierwszego użycia

Tusz niesamowity, prędzej z tych pogrubiających niż wydłużających. Mimo to świetnie zapewnia oba aspekty. Wygodna szczoteczka, nie trzeba spędzić dużo czasu aby osiągnąć dobry efekt. W formule gęsty, jak dla mnie na plus. Nie osypuje się wytrzymuje na powiekach długo. Bez zalotki mega podkręca rzęsy i efekt ten pozostaje na długo.

Rockowy to on nie jest

Tusz ma przede wszystkim dużą szczoteczkę z plastkikowym włosiem i jeśli ktoś takowych nie lubi to od razu może porzucić myśli o kupnie. Mnie tą szczoteczką nie maluje się najlepiej, ale nie ma jakieś tragedii. Ogólnie tusz przeciętniak, bo pogrubia i wydłuża, można nim budować stopień nasilenia makjażu oka, ale mnie osobiście rozmazał się pod oczami i szczerze mówiąc jakieś mega spektakularnego efektu nie ma. Jest okej i to tyle. Opakowanie estetyczne, ma fajne wypustki.

Super!

Na ten moment mój ulubiony tusz :) Idealnie rozprowadza się na rzęsach, nie skleja ich, stwarza ładny wachlarz :) Moje lekko jeszcze wydłuża i podkręca :) Nadaje intensywną czerń. Rzęsy są bardziej widoczne, oko wygląda perfekcyjnie.
Póki co nie zmienię go na inny :) I będę go polecać każdej osobie, która chce mieć ładne rzęsy.