Fluid nawilżający z melaniną i filtrami UV

Fluid nawilżający z melaniną i filtrami UV

Nawilżający fluid o lekkiej konsystencji. Zawiera pigmenty nadające cerze ładny koloryt i naturalny wygląd. Wygładza, koryguje przebarwienia i drobne niedoskonałości cery. Wzbogacony melaniną, d-pantenolem, witaminą E oraz filtrami UVA i UVB pielęgnuje i chroni skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Polecany do kazdej cery, bez ograniczeń wieku, do całorocznego stosowania. Dostępny w czterech odcieniach.

omijać z daleka

Łoo matko!! Ten produkt woła o pomstę do nieba! Całe szczęście, że nie wydałam na niego ani grosza, był dodawany do kremu Chińskie Zioła Dax Cosmetics. Dostał mi się kolor naturalny. Powiem tak: najgorszy podkład mojego życia, a wypróbowałam ich już sporo. Ten 'naturalny' kolor jest POMARAŃCZOWY na twarzy. Nie wiedziałam, czy to ze mną jest coś nie tak, ale po paru próbach okazało się, że to z nim coś nie tak. Po wyciśnięciu z tubki kolor wydaje się niezły, ale po nałożeniu na twarz ukazuje się skądinąd sam w sobie ładny kolor pomarańczowy. Brr, koszmar! Dodam, że na mojej bladej cerze efekt był szczególnie piorunujący. Nie odważyłam się pokazać nawet domownikom tak 'upiększona', szybko go zmyłam z poczuciem ulgi. Po 1 użyciu wyrzuciłam, nie chciałam narażać żadnej znajomej na taki efekt. Mało tego, konsystencja to po prostu smalec. Ciężko się rozprowadzał i powodował brzydkie świecenie się twarzy. Nie, nikomu nie polecam. Pocieszające jest to, że to cudo nic mnie nie kosztowało.

dziwaczny

tak trudno go nałożyć, że nadaje się tylko dla weteranów ;), ale z kolei po nałożeniu wygląda tak, że zadowoli tylko początkujących. więc ogólnie rzecz biorąc jest kompletnie bez sensu.nie nadaje sie dla nikogo.jedyne co mi się podobało, to kolor-03.rzeczywiście był naturalny i nie różowawy.ale ogólnie podkład do kitu.

Średni

Kupiłam go za namową pani w drogerii i trochę się zawiodłam, bo w jej ocenie miał on być cudownym podkładem, ktory to nie tylko nawilża ale i świetnie matuje. W rzeczywistości niezbyt dobrze matuje, nie kryje drobnych wyprysków i przebarwień, wałkuje sie na jakimkolwiek położonym wcześniej kremie. W sumie jednak nie był taki zły bo zużyłam całe opakowanie, ale więcej go nie kupię.

Konturowanie Smashbox

nieprzyzwoity

Nie używam tego typu kosmetyków ale zaryzykowałam z próbkami, na moją twarz pokrytą kremem nawilżającym ten fluid zupełnie się nie nadaje gdyż roluje się wraz z kremem. Na twarz bez kremu jest nawet niezły, lecz pod oczami tworzy okropne zmarszczki gdy się uśmiechnę, a na powiekach zbiera się - czyli wysusza. Plus za równe pokrywanie i nietworzenie plam podczas aplikacji - ale poza drzwi mieszkania nie zaryzykowałabym wyjścia z tym czymś na twarzy.

hmmm......

Tak czytam sobie te niezbyt pochlebne opinie na temat tego podkladu i stwierdzam, ze jestem nieco zaskoczona, gdyz spodziewalam sie raczej bardziej pozytywnych ocen. Uzylam przez ostatnie kilka dni 2 probki i powiem, ze mnie on odpowiada. Fakt, konsystencja jest dosc tlusta, jednak na mojej twarzy sie on nie swiecil. Poza tym bardzo odpowiadal mi kolorek (03) wygladal naturalnie, nie ciemnial, nie zrobil sie "marchewkowy". Mimo to uwazam, ze faktycznie nadaje sie do cery zadbanej, malo wymagajacej gdyz slabo kryje wieksze niedoskonalosci, ale ogolnie mnie odpowiada. A czy kupie ten kosmetyk? Poki co, chyba nie:)))znam lepsze:)))

ma tez zalety... ;)

Na pewno cudem ten podklad nie jest, ale jakos da sie przezyc :) Bardzo fajnie pachnie, kolorek 03 nawet mi odpowiadal, nie zauwazylam zeby w miare uplywu czasu stal sie ciemniejszy. Niestety slabiutko kryje, jest faktycznie za tlusty i niezbyt trwaly. Na pewno nie kupie normalnego opakowania (mialam probke), ale nie zaluje ze raz posmarowalam nim buzke :)

tragedia!!!

Uzylam tego podkladu (o ile mozna to tak nazwac) tylko raz i juz wiecej nie mam zamiaru. Odcien, który mial byc "naturalny" zmienia kolory niczym szczoteczka Jordan - na poczatku wyglada calkiem przyzwoicie, pierwsze zmiany mozna zauwazyc juz po ok. jednej godzinie a z kazda nastepna ciemnieje coraz bardziej i jakby pomaranczowieje...Dodatkowo wcale nie matuje, nie kryje nawet drobnych niedoskonalosci i niemilosiernie wlazi w pory. Szczerze odradzam. Ilość zużytych opakowań: na szczescie próbka.

Nie, dla mnie to nie to

użyłam z próbki i nigdy bym tego podkładu nie kupiła. Ma gęstą konsystencję i troszkę trudno go rozsmarować równomiernie, poza tym wchodzi w pory i widać go nieznacznie na skórze, gdyż nie stapia się z nią. Kolorek miałam ładny 03-naturalny, taki beżowy.Fluid trzymał się na twarzy prawie cały dzionek ale ogólnie efekt nie spodobał mi się. O nawilżaniu czy wysuszeniu nie mogę nic napisać, bo użyłam go tylko raz, więc daje 2*.

Nie da sie rozprowadzic

Tego kosmetyku nie da sie rozprowadzic.Mozna poczekac az odparuje z niego woda i wtedy mozna taka ciape rozetrzec po twarzy. Daje wtedy intensywny blask i po kilku godzinach cere panienki, ktora biega w dresie i naduzywa solarium - strasznie ciemnieje i strasznie sie blyszczy.Ilość zużytych opakowań: o jedno za duzo

dla niewymagajacych:)

Uzylam 2 probki i juz raczej dam sobie spokoj...w pierwszej chwili odcien naturalny nawet mi sie spodobal ale pozniej moje zadowolenie minelo gdyz zrobil sie ciemniejszy...niestety podklad trudno sie rozprowadza i ma dosyc gesta konsystencje,zapch dziwny,nieciekawy...bez pudru do poprawek sie nie obejdzie

obrzydlistwo

Ja też miałam na szczęście tylko próbkę. Gęsty, kremowy. Rozprowadza się fatalnie, wałkuje się, tworzy smugi... Kolor naturalny wydawał się jasny i dobry nawet dla mojej bardzo jasnej cery, ale po nałożeniu strasznie ściemniał i nabrał takiego pomarańczowego koloru. Tworzy na twarzy maskę. Zmyłam go czym prędzej. Dobrze, że nie kupiłam całej tubki.

smalec, kit -ochyda !!

Najlepszy przykład na to jak nie powinien wyglądać podkład.Nie widziałm jeszcze tak strasznie beznadziejnego podkładu!Tego czegoś w ogóle nie da się rozprowadzić na twarzy, zwija sie wałkuje, roluje, zupełnie jak kit :(Ładny koloryt i naturalny wygląd wg producenta? te sztuczne pomarańczowawe kolorki? Koryguje niedoskonałości cery i wygładza? Śmieszne! lepiej w ogóle nie mieć na twarzy podkładu niż TO.Tłuste toto jak smalec. Niech Dax lepiej zostanie przy produkcji kremików, bo z kolorówką tragicznie :(Nie polecam nikomu !...