Look, Cienie Duo Look

Look, Cienie Duo Look

Cienie w zestawach po dwa kolory, jeden ciemny drugi jasny. Dwa cienie to minimalny zestaw do wycieniowania powiek. Bezzapachowe. Występują w 12 zestawach kolorystycznych.

Cena: 6zł

Dobry, a za tę cenę - super

Taniutki, fajny cień. Mam wersję beż + brąz. Cień jest bardzo wydajny, mam go od wielu lat, już dawno stracił ważność ;), a nie mogę go zużyć. W bezu świeci dno pojemniczka, a brąz jest ledwo tknięty, mimo że maluję się nim bardzo często. Co prawda na "gołym" oku szybko blednie i zbija się w załamaniach powieki, ale łatwo można temu zaradzić - wystarczy odrobinka podkładu i pudru przed pomalowaniem powieki i trzyma się perfekcyjnie cały dzień ;). Nad jednym tylko boleję - nie mogę ich już nigdzie znaleźć :( A szkoda, bo to naprawdę fajny cień za śmnieszne pieniądze ;)

Używam tego produktu od: kilku lat

idealne do codziennego makijaż

naprawdę fajne cienie. W odniesieniu do ceny nawet bardzo fajne :) Dają bardzo subtelny i delikatny efekt, ładnie rozświetlają. Maja pudrową konsystencję, łatwo się nakładają zarówno palcem jak i aplikatorem. Nie są może jakieś supertrwałe, ale mnie to tak bardzo nie przeszkadza, bo nie stosuję ich do mocnego wieczorowego makijażu. Za to jasny cień często wykorzystuję jako bazę.

Używam tego produktu od:kilka lat

jak Ruby Rose

Właściwie jakość porównywalna do Ruby Rose.
- mały wybór kolorów, wszystkie perłowe :/
- trwałość nawet gorsza niż RR
- to samo z konsystencją- są twardsze niż RR i mniej intensywne na powiece.

Nie warto.

Używam tego produktu od: kilak lat
Ilość zużytych opakowań: jedno leży i się obija...

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

całkiem niezły

cień w mriarę dobry, nie osypuje sie na powiekach, dośc wytrwały tylko że ja za niego dałam 11 zł:/ a uważam są tańsze i równie dobre cienie!! ja miałam różowy z rozświetlaczem

Używam tego produktu od: 6 mieisęcy

Skąd takie złe oceny? :)

Ojjjj. Nie wiem skąd takie złe opinie ^^. Ja jestem posiadaczką cieni nr. 9 i jestem z nich bardzo zadowolona! Jestem młodą osóbką więc nie zwracam uwagi na to, czy cienie się trzymają długo ;). Jak trzeba to poprawię i koniec.
Plusy:
-odcienie i łączenie kolorów - super :)
-delikatne, łatwo się je nakłada
-nie są wyblakłe, jak pisały niektóre wizażanki
-cena :)
-opakowanie jest w porządku. nic się z nim nie stało, a mam je ojjj dlugo.

Ja polecam :).Używam tego produktu od: miesiąca

skąd takie marne oceny

ja go mam juz dwa lata i jestem bardzo zadowolona. To moje ulubione cienie w mojej kosmetyczce. Mam fantastyczny odcień fioletowy nr4. jaśniutki perłowy fiolecik jest super rozświetlaczem a przy pomocy tego ciemnego "modeluje" sobie powiekę, "wyciągam" oczko. I jestbardzo wydajny. Nie jest niestety zbyt trwały. 4 godziny to maks kiedy nie trzeba wprowadzać poprawek.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:cały czas jedno

Nie polecam

Hm... nie polecam ... Cienie sie sypią , żle sie je nakłada na powieki , nie są trwałe , kolory prawie niewidoczne na oczach.. musiałabym chyba dać kilku centymetrową warstwę żeby się coś odznaczało.!

Zdecydowanie Nie polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 lub 3

badziew

te cienie to totalna pomylka,dalabym 0 gdyby to bylo mozliwe.kolory jakies takie blade,na oczach efektu zero.dobrze ze kupilam go jak jeszcze bylam nastolatka-jakies 9 lat temu,choc cien do tej pory gdzies tam lezakuje

Makabra...

Godne pożałowania! Mam wersję niebieską, tę co na zdjęciu. Nie dają żadnego koloru! Choćbym dała grubą warstwę - w ogóle nie ma znaku, że się malowałam! Lubię delikatny makijaż ale to jest przesada :D Poza tym po jakichś trzech godzinach zbiera się w załamaniach powiek i to jest jedyny dowód, że cień został zaaplikowany :(
Ale aplikator ma fajny :D Nie daję za to gwiazdki, bo przecież nie dla aplikatora kupuje się cienie ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte się wala po chałupie :D próbowałam wcisnąć mamie ale się nie dała ;)

dobry +

fajne tanie cienie mam jeden zestaw i jestem zadowolona mam brazy i udaje mi sie nimi wykonac delikatny makijaz tzn brak makijazu ;) bardzo wydajne

nie takie złe

Kiedyś wersja brązowo - beżowa była moim ulubionym cieniem. Później przestałam malować się na brązowo i od tej pory tych cieni używam bardzo rzadko. Mimo to, z tego co pamiętam, byłam z nich dość zadowolona. Być może kupię jeszcze jakiś inny kolor, jeśli znajdę ciekawy :)

I to ma byc cien ??? :(

Tez kupilam je z gazeta :) i to ich jedyny plus :( Cienie sie osupuja :( i sa nietrwale. A trwalosc to dla mnie jedna z najwazniejszech cech kosmetykow do makijazu!!! Ogolem nie lubialm ich, do tego maja kiepskie opakowanie :( nawet aplikatora w nim nie ma! Skandal! Nigdy juz ich nie kupie! Te zuzylam przebierajac sie za Smurfa :D (mialam odcien niebieski), bo do niczego innego sie nie nadawaly!