Dax Cosmetics, Cera Wrażliwa, Krem wygładzająco-odżywczy

Dax Cosmetics, Cera Wrażliwa, Krem wygładzająco-odżywczy

Krem wygładzająco-odżywczy na bazie oleju z nasion bawełny i maceratu z siemienia lnianego. Wzbogacony witaminami E, F, B5 i masłem shea. Wzmacnia ochronny płaszcz lipidowy, przywraca i utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia, łagodzi podrażnienia, odpowiednio natłuszcza. Sprawia, że skóra nabiera zdrowego kolorytu, staje się elastyczna i gładka. Polecany na noc do wszystkich rodzajów cery wrażliwej, bez ograniczń wieku. Bezzapachowy. Nie zawiera barwników.

Cena: 9,30 zł / 50 ml

polecam na chwilę

Używałam go juz dawno. Na początku go uwielbiałam moja skóra chłonęła go jak gąbka i corano wyglądała cudownie :D ale trwało to tylko rok.:( Potem po prostu przestał działać albo moja skóra przestała na niego reagować. Zapach i konsystencja ok, tylko pudełeczko mogłoby byc lepsze :)

przeciętny

Kremik całkiem zwyczajny, ma neutralny, jakby apteczny zapach, milutką konsystencję - ładnie się rozprowadza, pozostawia lekki film na twarzy, ale to nie przeszkadza, bo to w końcu krem na noc. Choć wieczorem skóra istotnie była wygładzona, to niestety rano już nie zauważyłam szczególnych efektów odżywczych. Fajny, ale raczej przeciętny kremik.

Dobry

Faktycznie podobny do kremu na dzień z tej serii.Nie pachnie.Dobrze się rozsmarowuje i wchłania, aczkolwiek na twarzy pozostaje leciutki film, ale mnie on nie przeszkadza.Koi wszelkie podrażnienia, dobrze nawilża i łagodzi.Rano moja buzia wygląda dobrze.

Manicure - geometryczny french

zwykły

Podobny do tego na dzień, choć po nim nie swędziała mnie skóra. Rzeczywiście nie pachnie. Dobrze się rozprowadza i wchłania, choć zostawia tłustą warstwę, którą trzeba wsmarować po pewnym czasie. Buzia sie po nim świeci, lekko nawet po wsmarowaniu tej warstwy. Lekko nawilża i natłuszcza. Nie zapycha porów. Rano twarz jest gładka, przyjemna w dotyku i już się nie świeci. Dobry kremik, ale bez rewelacji, raczej dla bezproblemowej cery.

jestem zadowolona

Rzeczywiście tylko na noc, ponieważ ten kremik pozostawia lekką tłustą warstewkę. Rzeczywiście wygładza skórę(tak samo jak nawilżająco-wygładzający z tej samej serii) Pomimo, iż pozostawia tłusty film jestem z niego dość zadowolona. Szczególnych efektów odżywienia skóry jednak nie widzę. Jest bardzo delikatny, nie uczulał mnie.Ot taki średni krem na noc ;)....