Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

YSM, Cream Foundation (Podkład równoważący do młodej skóry)

YSM, Cream Foundation (Podkład równoważący do młodej skóry)

Matujący, długotrwały podkład do twarzy przeznaczony do młodej skóry. Nadaje jej świeży, młodzieńczy wygląd. Do każdego typu cery.

Bardzo fajny

Bardzo lekki i raczej mało kryjący, ale mi akurat nie zależy na kryciu. Nie jest drogi i dobrze sie rozumie z moją cerą. Nie wysusza ani nie przetłuszcza. Ideolo

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549431].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubieniec

Odkąd na niego natrafiłam, nie zmieniam na żaden inny! Bardzo ładnie współpracuje z moją mieszaną cerą - z jednej strony przetłuszczającą się, z drugiej strony skłonną do przesuszania.

+ nadaje równomierny koloryt cerze, bez efektu maski (przy wykorzystaniu techniki wklepywania podkładu pędzlem)
+ delikatny
+ nie wysusza, nie zapycha
+ dość wytrzymały
+ wydajny
+duży wybór odcieni

- dla niektórych krycie może być nie dość dobre (ja od tego mam korektor)
- cena (jak dla mnie nadal jednak opłacalne ze względu na wydajność)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476741].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłe zaskoczenie

Szukałam fajnego, lekkiego podkładu matującego o średnim kryciu do używania na co dzień w przystępnej cenie,bo nie zawsze mam ochotę i możliwośc wydania 150zł na podkład. W ogóle się nie zawiodłam!

PLUSY
+dla mnie chyba najważniejsze- piękna żółta tonacja, ja używam kolorów 40 i 49
+faktycznie matuje i nadaje piękne satynowe wykończenie
+trwały
+CENA

MINUSY
-krycie określiłabym raczej jako lekkie, więc nie polecam osobom, które mają wiele niedoskonałości do ukrycia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446476].usefull || 0 }}% pomocna.
Inglot swatche sypkie cienie

Nie

Szukałam jakiegoś tańszego zamiennika do mojego ulubionego wtedy HD Perfect Coverup i polecony został mi ten podkład.
Przez pierwsze dwa miesiące był całkiem w porządku, jednak po jakimś czasie jakby zmieniła się jego konsystencja i zaczął też się ważyć, co wcześniej mi się nie zdarzyło. Zaczął włazić w najmniejsze załamania skóry i podkreślał rozszerzone pory w strefie T.
Nie podoba mi się fakt, że podkład jest w tubce, to chyba najgorsze możliwe opakowanie. HDPC udało mi się zużyć do końca, a tego to nawet nie chcę kończyć.
Kolejnym minusem jest fakt, że na mniejszych stoiskach brakuje odcieni, które są idealne dla naprawdę jasnych karnacji, mają tylko kilka, które są teoretycznie najczęściej kupowane (hmm, jakoś niezbyt widuję u siebie osoby o bardzo ciemnym kolorze skóry).
Po jakimś czasie od przerzucenia się na podkład w pudrze dałam mu raz jeszcze szansę, ale tylko bardziej się rozczarowałam. Nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304266].usefull || 0 }}% pomocna.

naturalne matowe wykończenie bez efektu maski

Długo nie mogłam dobrać dla siebie odpowiedniego podkładu, Jednak gdy zobaczyłam ten produkt u przyjaciółki od razu mi się spodobał. Podkład daje matowy, naturalny i długotrwały efekt bez efektu maski a przy tym jest bardzo wydajny i w przyzwoitej cenie. Używam go w zestawie z rożslwietlającym pudrem Inglot HD i jestm bardzo zadowolona :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1295751].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt bardzo dobrej jakości, wydajny, a do tego tani.

+Ma idealną konsystencję
+odcień 39 (wrócił do sklepów) pasuje do mojej bardzo jasnej cery, gama jest szeroka więc nikt nie powinien mieć problemu z dopasowaniem
+równomiernie kryje i matuje, ale nie tworzy nieprzyjemnej warstwy na twarzy
+bezzapachowy
+ w miarę dobrze się utrzymuje (przynajmniej kilka godzin, po całym dniu już jest różnie)
+kiedy się kończy w opakowaniu nie marnuje się tyle, ile w szklanych buteleczkach
za cenę 30 zł można mieć bardzo dobry podkład.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272761].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki, przyjemny podkład

Nie mam wielkich problemów z cerą, czasem jakaś "niespodzianka" się pojawi, a na policzkach zimą lubi pojawić się rumieniec. Szukałam podkładu lekkiego, zastanawiałam się nad kremem BB, ale wygrał ten produkt.

Plusy
+ odcień
+ nie wysusza
+ matowi, pudrowo wykańcza
+ opakowanie
+ zapach
+ dostępność
+ cena

Minusy
- nie kryje niedoskonałości
- przy nierównomiernym nałożeniu lubi tworzyć plamy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178428].usefull || 0 }}% pomocna.

Masakra!

Zawiodłam się na firmie inglot i to już nie po raz pierwszy... więcej tam chyba już nic nie kupię...

plusy:
-ładnie dobrany kolor
-cena nie jest jakaś wygórowana...
-dobrze kryje
i... to by chyba było na tyle...

minusy:
-tworzy efekt maski
-jest bardzo widoczny na twarzy
-bardzo ciężko go równomiernie nałożyć... tworzy smugi, placki... próbowałam z kremem, bez kremu, z bazą pod podkład, bez bazy... nic nie działa...
-łatwo się ściera

Dobrze, że nie kosztował majątku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170011].usefull || 0 }}% pomocna.

zawiodłam się.

Wady tego produktu to:
- słabe krycie,
- jest nietrwały, łatwo się ściera,
- bardzo niewydajny.

Zalety:
-ładne, pudrowe wykończenie

Więcej tego produktu nie kupię, niestety nie spełnił moich oczekiwań, szczególnie jeśli chodzi o krycie, które jest bardzo słabe ( nie poradził sobie ani z zaczerwienieniem, ani z "pajączkami", nie wspominając o innych niedoskonałościach) oraz trwałość.
Bliżej mu do kremu BB niż podkładu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1167086].usefull || 0 }}% pomocna.

Satysfakcjonujący produkt

Mam bardzo problematyczną cerę z licznymi zaskórnikami, wypryskami i przebarwieniami. Zdecydowałam się na ten podkład gdyż szukałam czegoś co będzie lekkie, nie będzie zapychało porów i będzie dobrze matowało cerę i dokładnie to dostałam. Krycie określiłabym jako średnie, zwłaszcza po kilku godzinach ale nie spodziewałam się super krycia bo to nie ten typ podkładu. Ogólnie uważam, że opis produktu producenta jest zgodny z rzeczywistością.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158026].usefull || 0 }}% pomocna.