Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

YSM, Cream Foundation (Podkład równoważący do młodej skóry)

YSM, Cream Foundation (Podkład równoważący do młodej skóry)

Cena już od 40,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Matujący, długotrwały podkład do twarzy przeznaczony do młodej skóry. Nadaje jej świeży, młodzieńczy wygląd. Do każdego typu cery.

Ulubieniec

Odkąd na niego natrafiłam, nie zmieniam na żaden inny! Bardzo ładnie współpracuje z moją mieszaną cerą - z jednej strony przetłuszczającą się, z drugiej strony skłonną do przesuszania.

+ nadaje równomierny koloryt cerze, bez efektu maski (przy wykorzystaniu techniki wklepywania podkładu pędzlem)
+ delikatny
+ nie wysusza, nie zapycha
+ dość wytrzymały
+ wydajny
+duży wybór odcieni

- dla niektórych krycie może być nie dość dobre (ja od tego mam korektor)
- cena (jak dla mnie nadal jednak opłacalne ze względu na wydajność)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476741].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłe zaskoczenie

Szukałam fajnego, lekkiego podkładu matującego o średnim kryciu do używania na co dzień w przystępnej cenie,bo nie zawsze mam ochotę i możliwośc wydania 150zł na podkład. W ogóle się nie zawiodłam!

PLUSY
+dla mnie chyba najważniejsze- piękna żółta tonacja, ja używam kolorów 40 i 49
+faktycznie matuje i nadaje piękne satynowe wykończenie
+trwały
+CENA

MINUSY
-krycie określiłabym raczej jako lekkie, więc nie polecam osobom, które mają wiele niedoskonałości do ukrycia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446476].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

Szukałam jakiegoś tańszego zamiennika do mojego ulubionego wtedy HD Perfect Coverup i polecony został mi ten podkład.
Przez pierwsze dwa miesiące był całkiem w porządku, jednak po jakimś czasie jakby zmieniła się jego konsystencja i zaczął też się ważyć, co wcześniej mi się nie zdarzyło. Zaczął włazić w najmniejsze załamania skóry i podkreślał rozszerzone pory w strefie T.
Nie podoba mi się fakt, że podkład jest w tubce, to chyba najgorsze możliwe opakowanie. HDPC udało mi się zużyć do końca, a tego to nawet nie chcę kończyć.
Kolejnym minusem jest fakt, że na mniejszych stoiskach brakuje odcieni, które są idealne dla naprawdę jasnych karnacji, mają tylko kilka, które są teoretycznie najczęściej kupowane (hmm, jakoś niezbyt widuję u siebie osoby o bardzo ciemnym kolorze skóry).
Po jakimś czasie od przerzucenia się na podkład w pudrze dałam mu raz jeszcze szansę, ale tylko bardziej się rozczarowałam. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304266].usefull || 0 }}% pomocna.

Inglot swatche sypkie cienie

naturalne matowe wykończenie bez efektu maski

Długo nie mogłam dobrać dla siebie odpowiedniego podkładu, Jednak gdy zobaczyłam ten produkt u przyjaciółki od razu mi się spodobał. Podkład daje matowy, naturalny i długotrwały efekt bez efektu maski a przy tym jest bardzo wydajny i w przyzwoitej cenie. Używam go w zestawie z rożslwietlającym pudrem Inglot HD i jestm bardzo zadowolona :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1295751].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt bardzo dobrej jakości, wydajny, a do tego tani.

+Ma idealną konsystencję
+odcień 39 (wrócił do sklepów) pasuje do mojej bardzo jasnej cery, gama jest szeroka więc nikt nie powinien mieć problemu z dopasowaniem
+równomiernie kryje i matuje, ale nie tworzy nieprzyjemnej warstwy na twarzy
+bezzapachowy
+ w miarę dobrze się utrzymuje (przynajmniej kilka godzin, po całym dniu już jest różnie)
+kiedy się kończy w opakowaniu nie marnuje się tyle, ile w szklanych buteleczkach
za cenę 30 zł można mieć bardzo dobry podkład.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272761].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki, przyjemny podkład

Nie mam wielkich problemów z cerą, czasem jakaś "niespodzianka" się pojawi, a na policzkach zimą lubi pojawić się rumieniec. Szukałam podkładu lekkiego, zastanawiałam się nad kremem BB, ale wygrał ten produkt.

Plusy
+ odcień
+ nie wysusza
+ matowi, pudrowo wykańcza
+ opakowanie
+ zapach
+ dostępność
+ cena

Minusy
- nie kryje niedoskonałości
- przy nierównomiernym nałożeniu lubi tworzyć plamy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178428].usefull || 0 }}% pomocna.

Masakra!

Zawiodłam się na firmie inglot i to już nie po raz pierwszy... więcej tam chyba już nic nie kupię...

plusy:
-ładnie dobrany kolor
-cena nie jest jakaś wygórowana...
-dobrze kryje
i... to by chyba było na tyle...

minusy:
-tworzy efekt maski
-jest bardzo widoczny na twarzy
-bardzo ciężko go równomiernie nałożyć... tworzy smugi, placki... próbowałam z kremem, bez kremu, z bazą pod podkład, bez bazy... nic nie działa...
-łatwo się ściera

Dobrze, że nie kosztował majątku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170011].usefull || 0 }}% pomocna.

zawiodłam się.

Wady tego produktu to:
- słabe krycie,
- jest nietrwały, łatwo się ściera,
- bardzo niewydajny.

Zalety:
-ładne, pudrowe wykończenie

Więcej tego produktu nie kupię, niestety nie spełnił moich oczekiwań, szczególnie jeśli chodzi o krycie, które jest bardzo słabe ( nie poradził sobie ani z zaczerwienieniem, ani z "pajączkami", nie wspominając o innych niedoskonałościach) oraz trwałość.
Bliżej mu do kremu BB niż podkładu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1167086].usefull || 0 }}% pomocna.

Satysfakcjonujący produkt

Mam bardzo problematyczną cerę z licznymi zaskórnikami, wypryskami i przebarwieniami. Zdecydowałam się na ten podkład gdyż szukałam czegoś co będzie lekkie, nie będzie zapychało porów i będzie dobrze matowało cerę i dokładnie to dostałam. Krycie określiłabym jako średnie, zwłaszcza po kilku godzinach ale nie spodziewałam się super krycia bo to nie ten typ podkładu. Ogólnie uważam, że opis produktu producenta jest zgodny z rzeczywistością.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158026].usefull || 0 }}% pomocna.

jest dobry

Bardzo dobry podkład. Dobrze matuje, w miarę długo utrzymuje się na skórze, w ciągu dnia wymaga poprawek ale który podkład nie wymaga. Jestem z niego zadowolona, bo przede wszystkim matuje ale nie robi maski. Jedyny problem to to, ze kupiłam go w za jasnym kolorze i muszę używać go z ciemniejszym pudrem ale to już mój błąd. Cena jest także bardzo dobra (zapłaciłam za niego 32 zł). Jak najbardziej kupię go jeszcze raz. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042052].usefull || 0 }}% pomocna.