Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner (Odżywka nawilżająca)

Odżywka silnie nawilżająca o zapachu kokosowym do włosów przesuszonych i zniszczonych. Sprawia że włosy stają się nawodnione, sprężyste i odzyskują swój naturalny kształt.

Wykorzystała: kilka próbek

Średnia

Odżywka ma bardzo przyjemny, typowo kokosowy zapach. W działaniu jest średnia. Troche ułatwia rozczesywanie, ale nie odżywia i nie wygładza ich za bardzo. Ma gęstą konsystencję. Cena nie jest najgorsza, ale z dostępnością teraz już gorzej. Opakowanie średnio wygodne bo ma za małą dziurkę i trzeba się namęczyć, żeby cokolwiek poleciało. Może sprawdzi się u osób, które nie mają suchych włosów a chcą tylko ułatwić sobie rozczesywanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329046].usefull || 0 }}% pomocna.

Dlaczego ją wycofali? :\'(

Ideał. Pierwsze co rzuca się w oczy a raczej nos to zapach -pyszny karaibski kokos, utrzymuje się cały dzień. Włosy łatwo się rozczesują ale najważniejszy efekt to wygladzenie ich struktury. Są miękkie i lejące. Obecnie został mi tylko szampon z tej serii i tak kupiony w USA. Ubolewam nad dostępnością produktu -wycofany z Rossmana, nie wiadomo w którym sklepie liczyć na zapomniane resztki zapasów.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[898701].usefull || 0 }}% pomocna.

Wracam do niej co jakiś czas

Jest to produkt z mojej serii- na pewno wrócę za jakiś czas ponownie. Odżywka ta idealnie się aplikuje i pięknie rozprowadza po włosach. Ma bardzo poręczne opakowanie- odżywka stoi cały czas tak, że spływa na dół. Włosy po niej są miękkie, łatwo się je rozczesuje, włosy się nie puszą. Zapach ma delikatny. Jest bardzo wydajna. Cena jest również bardzo przystępna- nie ma się do czego przyczepić.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[892005].usefull || 0 }}% pomocna.
Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Hawajski zapach !

Chyba najlepsza z clarioli ,jednak to też żadne cudo;p
Skład bardzo chemiczny,praktycznie zero dobroczynnych składników.Kupiłam po raz drugi,gdyż pamiętam jak dawno dawno temu odżywka wyprostowała mi włosy ;o był to absolutny cud. Niestety coś wydaje mi się,że to był efekt jednorazowy który już nigdy nie powróci... Odżywka może jednak pochwalić się cudownym wakacyjnym zapachem kokosów!! Utrzymuje się naprawdę długoo :D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[878181].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię ją

Dobra, tania odżywka drogeryjna. Sprawia, że moje włosy są błyszczące, nawilżone i miękkie, są sypkie i lekkie, ale nie puszą się. Pomaga w rozczesywaniu czupryny. Niestety jej zapachu nie wyczuwam. Często można ją kupić w korzystnych promocjach. Z przyjemnością co jakiś czas do niej wracam.

Używam tego produktu od: z przerwami od roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[853562].usefull || 0 }}% pomocna.

Super;)

Świetna odżywka za grosze;) Nie sądziłam że będę tak zachwycona produktem za parę funtów.A jestem :) Co ją wyróżnia na tle innych odżywek to przede wszystkim wspaniały zapach! Bardzo tropikalny,kokosowy,w czasie brania prysznicu przenosi mnie gdzieś na odległe tropikalne wyspy.Wspaniałe uczucie.Zapach na całe szczęście utrzymuje się na włosach po zmyciu.Okropnie spodobał mi się jej nietypowy błękitny odcień!Jest bardzo kremowa:) Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów i dodaje im nieco objętości:) Nie puszą się przy tym.Są całkiem miłe w dotyku,miękkie i lśniące :) Opakowanie starcza mi na dobry miesiąc codziennego stosowania,a wcale sobie jej nie żałuje:)Właśnie przymierzam się do zakupu jej po raz kolejny.Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[834633].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiona!

Jest to moja ulubiona odżywka do włosów ze spłukiwaniem. Kupowałam ją zawsze z szamponem z tej samej serii. Po umyciu włosy łatwo dało się rozczesać, były przyjemne w dotyku, zapach utrzymywał się cały dzień. Jest to jedyna odżywka po której zapach tak długo się utrzymywał.
Bardzo wydajna, nie droga, o pięknym zapachu.
Niestety teraz nie umiem jej nigdzie znaleźć, a szkoda... ;c
Polecam, warto ją chociaż wypróbować.

Używam tego produktu od: Od ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[831370].usefull || 0 }}% pomocna.

Chemiczne nawilżenie

Odżywka dość znana, dostępna w wielu drogeriach i marketach, niedroga...
Kupiłam w UK, tu produkty Herbal Essences są bardzo popularne.
Ma ładne opakowanie, błekitny kolor, gęstą konsystencję, przyjemny, egzotyczny zapach (ale niestety chemiczny)
Działanie- no cóż, włosy są po niej piękne, jedwabiste, błyszczące, łatwo się rozczesują, wystarczy nałożyć niewielką ilość dosłownie na kilka sekund, ale...
no właśnie, odżywka nie ma nic wspólnego z nawilżaniem i naturą- skład jest bardzo chemiczny, tytułowe ekstrakty są na szarym końcu, daleko za zapachem.
"nawilżenie" jest tylko doraźne.
Mimo wszystko oceniam na 3 i pół gwiazdki, ja już tej odżywki nie kupię, ponieważ ostatnio zwracam uwagę na skład a ten jest w tym przypadku baaardzo nieciekawy.
Jednak nie żałuję zakupu, mam dużą butlę która starczy mi na długo, od czasu do czasu po nia sięgnę, gdyż moje włosy lubią się plątać, łamać podczas czesania a taki "silikonowiec" pomaga je rozczesać, nadaje ładny wygląd.
Podsumowując- warto kupić raz, trzymać w zapasach i używać w razie potrzeby- jest szczególnie przydatna gdy spieszymy się a chcemy by włosy wyglądały pięknie.
Dodatkowy plus to długo utrzymujący się na włosach zapach, mimo że nieco chemiczny to jednak słodki i przyjemny :)

Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[819684].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiona

Bardzo dobra odżywka, niestety ostatnio do dostania tylko przez internet.
Gęsta, wydajna, pozostawia włosy gładkie i z połyskiem, jak każdą odżywkę nie używam u nasady włosów, więc mi ich nie przetłuszcza.
Lubię ją szczególnie za to,że włosy się po niej tak nie elektryzują .

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4-6

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[801567].usefull || 0 }}% pomocna.

idealna na co dzień .

Odżywka jest bardzo dobra do używania na co dzień , kiedy brakuje czasu na dłuższe trzymanie kosmetyków na włosach . Wygładza włosy , dość dobrze nawilża i sprawia , że są miękkie oraz błyszczące . Jest to jedna z moich ulubionych odżywek . W dodatku pięknie pachnie .

Używam tego produktu od: sześciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[801544].usefull || 0 }}% pomocna.