Self Mousse Clarte

Self Mousse Clarte

Moim zdaniem rewelacja! Dokładnie usuwa makijaż, a jednocześnie nie podrażnia skóry (nic a nic!). Po jej użyciu skóra jest delikatna, różowa i rozświetlona.

I jak pięknie pachnie! Jedyna wada to cena - ponad 100,- zł (zgroza!), całe szczęście, że istnieją jeszcze sklepy wolnocłowe, gdzie nie ograbiają człowieka do ostatniego grosika.

nic specjalnego

Pianka po prostu dobra, a sądząc po cenie i marce należało oczekiwać rewelacji. Delikatna, dobrze sie pieni, nie podrażnia, dokładnie myje, ma ładne i wygodne opakowanie, przeciętny zapach. Twarz jest po jej użyciu oczyszczona, ale jakichś specjalnych efektów pielęgnacyjnych nie widzę. Brakuje jej jednak tego czegoś, co dawałoby szczególną przyjemność stosowania i kazało do niej wrócić. Ja czegoś takiego w tym produkcie nie znalazłam.

Znakomita

Polecam gorąco. Uwielbiam pianki do demakijażu, są delikatne, nie podrażniają skóry, świetnie usuwają makijaz i inne zanieczyszczenia a przy tym niezwykle wydajne! Ta zawiera niesamowitą ilość dobroczynnych składników, delikatnie złuszcza, cera jest pięknie odświeżona i rozświetlona. Dla mnie to ideał bo dokładnie oczyszcza a przy tym nawilża i nie ściąga skóry! Cena jest faktycznie wysoka, ale to bardzo wydajny produkt i starczy na długo.

Oceniam na 5.00

Sam zgłosiłam, a teraz oceniam : daję wielgachną piątkę :)