Cera Wrażliwa, Krem nawilżająco-wygładzający

Cera Wrażliwa, Krem nawilżająco-wygładzający

Krem nawilżająco-wygładzający na bazie oleju z nasion bawełny i maceratu z siemienia lnianego. Wzbogacony witaminami E, F, B5. Intensywnie nawilża, zmiękcza i delikatnie natłuszcza naskórek. Wzmacnia odporność i przywraca naturalną równowagę. Wyraźnie łagodzi podrażnienia i uczucie napięcia. Sprawia, źe skóra nabiera świeżości, staje się gładka i elastyczna. Polecany na dzień, do wszystkich rodzajów cery wrażliwej, bez ograniczeń wieku. Bezzapachowy. Nie zawiera barwników.

b.przyjemny dla buzi

Bardzo dobry krem! Owszem, buzia się po nim świeci, ale przecież matowanie nie jest jego zadaniem? Za to swoje zadania spełnia super: nawilża i wygładza. Po wielu kremach nawilżających mam ściągniętą skórę i muszę posmarować kilka razy, żeby to minęło. Tym posmarowałam 1 raz i od razu było wspaniale, moja buzia odżyła, pięknie się nawilżyła i wygładziła. Ponad to krem pozostawia na cerze taki przyjemny w dotyku film, że jak mama dotknęła mojej twarzy, to aż się zdziwiła, że mam taką gładziutką :-DOczywiście nie pachnie i nie uczulił mojej wrażliwej mieszanej cery.Mam wrażenie, że pomimo tej warstewki, która pozostaje na skórze, krem jest lekki i nie zatyka porów. Za to łagodzi podrażnienia, koi.Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Badziewie.

Co to w ogóle ma być? Powinni jeszcze dopłacać za używanie tego "cuda" za poniesione straty moralne!Nie wygładza, nie nawilża w stopniu nawet odrobinę odczuwalnym, konsystencja...hm...aż brak mi słów- jakaś taka "mazista", u mnie W OGÓLE nie chciał się wchłaniać, cały czas czułam go na bużce, a do tego jeszcze KOSZMARNIE się świeciłam! :( Nie pachnie i nie uczula- fakt-ale co mi z tego?Efektów pozytywnych w rezultacie ŻADNYCH, a nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, iż wygląd cery był niekorzystny po zastosowaniu tegoż specyfiku :(Jak nietrudno się domyślić- NIE polecam.

przeciętny

Nawilża, nie zostawia tłustej warstwy, ale też nie matuje - twarz wygląda raczej naturalnie z odrobiną połysku ;). Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania, faktycznie jest bezzapachowy, ale jego działanie oceniam jako przeciętne - można kupić, ale jakiś specjalnych efektów nie daje. Nie mam bardzo wrażliwej cery więc trudno mi ocenić hypoalergiczne działanie.

depilacja jak się przygotować

zwykły

Dobry,zwykły krem...używałam zimą ale rzeczywiście zostawiał tłustą warstewkę...na lato polecam raczej coś bardziej matującego...ale plus za dobre nawilżanie skóry,bezzapachowy.

bardzo dobry

Bardzo dobry krem.Konsystencja raczej lekka, bezzapachowy.Łatwo się rozprowadza i ładnie wchłania.U mnie nie zostawił świecącej warstwy, być może dlatego,że mam przesuszony naskórek.Wspaniale łagodzi podrażnienia- mam cerę dosyć wrażliwą i skłonną do zaczerwienień i pieczenia, a po użyciu-tego kremu wszystkie te dolegliwości zniknęły, skóra jest jakby " ukojona",a przy tym dobrze odżywiona.Miałam kilka próbek , ale na pewno kupię sobie ten krem.

bez rewelacji

Miał być do cery wrażliwej, a mnie po jego nałożeniu swędziała skóra, ale tylko przez chwilę. Rzeczywiście nie pachnie. Dobrze się rozprowadza i wchłania, ale zostawia tłustą warstwę, którą trzeba po pewnym czasie wsmarować. Buzia się po nim świeci, lekko nawet po wsmarowaniu tej warstwy. Lekko nawilża, natłuszcza. Nie zapycha porów. Buzia ładnie po nim wygląda, ale bez rewelacji. Dobry, zwykły kremik na codzień.

wygładza

Rzeczywiscie wygładza.Minusy- Dosć długo się wchłania, pozostawiając lekką tłustą warstę na jakiś czasPlusy- Nawilża dość dobrze.Łatwo rozprowadza się na nim podkład, skóra jest wyraźnie ożywiona, delikatny, nie podrażnia. Myślę, ze na zimę dobry , jednak na lato zdecydowanie za tłusty dla cer tłustych i mieszanych.Mógłby troszkę chociaż matowić, wtedy byłby Ok.Ogólnie dobry kremik :).....