Sekrety Urody, Krem półtłusty wygładzająco-ochronny

Sekrety Urody, Krem półtłusty wygładzająco-ochronny

Zawiera aktywną miedź, witaminę E, wyciąg z magnolii, olejek z gardenii i naturalny filtr. Chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, wygładza, zwalcza wolne rodniki i stres. Łagodzi podrażnienia, zmiękcza, nawilża, zmniejsza zmarszczki. Chroni przed promieniami UV. Polecany do każdej cery, ze szczególnym uwzględnieniem cery wymagającej i delikatnej, w zależności od potrzeb na dzień lub na noc.

niezły

Kupiłam sobie zestaw daxa z mleczkeim i maseczką. Ten krem dla mojej opalonej skóry jest super.
Powiem uczciwie i szczerze że jest treściwy i sympatyczny. Ma zapach niedrażniący, dośc przyjemny. Wchłanialnośc kremu było-nie było pótłustego-jak na krem półtłusty przystało.
Nie widzę żadncyh wyrządzonych szkód, a wprost przeciwnie- udam sie do sklepu po zestwa z tonikiem i kremem nawilżającym z tej samej serii.

blee

Dzieki Bogu nie kupilam go,korzystalam z duzej ilosci probek.Tak obrzydliwie smierdzi,ze nie bylam w stanie nalozyc go na twarz,smarowalam nim nogi,ktore sa teraz mieciutkie i dobrze nawilzone.Raczej sie juz nie skusze.Ilość zużytych opakowań: kilka probek

raczej nie

Kupiłam ten krem żeby chronić skórę twarzy zimą, jednak za dzień zupełnie się on nie nadaje. Jest za tłusty i za ciężki! nie ma mowy o nałożeniu na niego podkładu. Wolno się wchłania. Zapach nieciekawy. Jednak dobrze się sprawdza - tak jak powiedziała to moja poprzedniczka - w roli natłuszczania i zmiękczania przesuszonych partii skóry, np. policzków, ust i okolic nosa. Stosuję go od czasu do czasu na noc.

Jak makijażem powiększyć usta

Dla bardzo suchej cery

Krem dla osoby z bardzo suchą skórą.Dla mnie na dzień się nie nadaje, jest za tłusty, za ciężki,wolno się wchłania, twarz po nim się bardzo błyszczy.Nałożyłam go więc kilka razy na noc w ramach kuracji dla niektórych przesuszonych miejsc i bardzo miłe zaskoczenie.Rano twarz była mięciusieńka w dotyku, zniknęły miejscowe przesuszenia,gładka aż miło popatrzeć w lustro.

nie dla mnie

Ciężko mi ocenić, bo miałam tylko próbkę. Użyłam ją na dwa razy na noc. Na dzień krem jest za tłusty (no, w końcu półtłusty), na noc - ujdzie w tłoku, ale są lepsze. Nie wchłania się najlepiej, ale też nic złego nie robi. Natomiast zauważyłam, że wspaniałe rzeczy robi z ustami. Nałożony na nie wygładza, nawilża i w ogóle usta po nim są super. Zastanawiam się, czy do samych ust go sobie nie kupić. Dużo lepszy niż Nivea - to znaczy gdy chodzi o usta.Ogólnie - krem nie dla mnie, ale nie mogę go zdyskwalifikować :-)

Nie bardzo...

Nie odpowiada mi ten krem. Ma dziwna konsystencje, ciekawy, niebieski kolorek i niemily zapach.Na dzien sie nie nadaje, bo sie swieci. Na noc sie nadaje, tylko... po co? Nie nawilza specjalnie, nie robi z cera wlasciwie nic.

ani na dzień ani na noc

Kupiłam ten krem jak tylko się pojawił, szukałam czegoś ochronnego, a do mojej tłustej cery krem tłusty się nie nadaje, ale z półtłustym postanowiłam spróbować. Trochę bałam się tego efektu wygładzającego, ale potem przeczytałam, że jest do każdej cery, bez ograniczeń wieku.Rozprowadza się dość dobrze. Ma gęstą konsystencję. Okropnie pachnie metalem, to chyba ta miedź w składzie. Po nałożeniu stworzył mi na twarzy białą maskę, która dość szybko się wchłonęła, pozostawiając jednak tłustą warstwę, którą musiałam wsmarować i tak kilka razy aż do całkowitego wchłonięcia. Niestety, twarz po nim się świeci, więc nie użyłam go tak jak chciałam na mróz.Spróbowałam go zastosować jako krem na noc. Rano twarz była gładka i pełna blasku. Ale w takim razie po co mi w nim filtry...Nie jest to jednak zły krem, używałabym go na noc, bo daje dobre efekty, gdyby nie te filtry.