Schwarzkopf Professional, bc Bonacure, Repair Conditioner

Schwarzkopf Professional, bc Bonacure, Repair Conditioner

Odżywka regeneracyjna - rewelacyjna, włosy się łatwo roszczesują, są puszyste - nie tylko w dniu mycia :).
Dostępna w sklepach fryzjerskich.
Jakościowo lepsza od Ekinosa. Polecam dla włosów farbowanych, porowatych, długich.

Skład: aqua, cetearyl alcohol, quaternium-87, propylene glycol, hydroxypropyltrimonium hydrolyzed wheat protein, mel, panthenol, isopropyl myristate, distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, stearamidopropyl dimethyl amine, ceteareth-20, poltquaternium-37, ppg-1 trideceth-6, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, citric acid, silica, mica, parfum, phenoxyethanol, sodium methyl paraben, CI 77891, CI 17200

Cena: 21 zł / 200 ml

Bardzo dobra,ale...

Bardzo dobra odżywka,ale u mnie nie spełniła najważniejszej z obietnic producenta- nie ułatwia mi rozczesywania włosów (co dla mnie jest szalenie ważne bo jestem posiadazką straszliwie plączących się włosów). Dobrze odżywia i pięknie pachnie, ale jest mało wydajna i po nałożeniu większej ilości obciąża i przetłuszcza włosy. W sumie w połączeniu z szamponem oczekiwałam więcej. Dam jej jeszcze szanse i spróbuje poużywać z innym szamponem typu repair firmy Lakme :)

Bardzo lubię

Bardzo odpowiada mi ta odżywka - choć nazwa jest tu raczej myląca, to raczej balsam kondycjonujący :) działanie ma raczej doraźne, z całą pewnością w przypadku suchych/zniszczonych włosów nie zastąpi maseczki regeneracyjnej! Ta odżywka działa raczej doraźnie - bardzo łądnie wygładza strukturę włosa, zamyka łuski, nawet najbardziej splątane kosmyki rozczesują się bez problemu. Mam taki gatunek włosa, który z natury się "rwie" i już - ta odżywka trochę to zjawisko ogranicza, udaje mi się rozplątać włosy na głowie nawet po użyciu leczniczego szamponu z dziegciem (a ten to dopiero zostawia kołtun na łbie! ;) ). Cenię ją za ładny zapach i błyskawiczność - nakładam na minutkę i prawie od razu spłukuję. Włosy są miękkie i lśniące, nie powoduje szybszego przetłuszczania, o ile nie nałożymy jej zbyt blisko skóry głowy. W sumie - z całej serii Bonacure polecam najbardziej właśnie linię Repair - warto spróbować, cena niska (choć wydaje mi się że na pewno zapłaciłam więcej niż w zgłoszeniu - raczej coś koło 30 zł).

bardzo fajna:)

Bardzo dobra odzywka no i niezbyt droga:) wydajna, ma ladny zapach i opakowanie. Co najwazniejsze skuteczna:) wlosy sa miekkie, gladkie, latwo sie rozczesuja i sa super nawilzone:) polecam:) Ilość zużytych opakowań: 1