Bursztyn, Energizujaca odżywka do włosów w piance

Bursztyn, Energizujaca odżywka do włosów w piance

Lekka odżywka do każdego rodzaju włosów, szczególnie przemęczonych i pozbawionych energii. Za zadanie ma odżywić, wymodelować i ochronić pukle przed suszarką. Zawiera energizujące substancje aktywne w postaci biokompleksu bursztynu i glikogenu pochodzenia morskiego. Nabłyszcza w bardzo (!) widoczny sposób.

Cena: 11-12 zł

Cudenko !

Przeczytalam opinie na wizazu i strasznie sie napalilam na ta odzywke.Szukalam bardzo dlugo (niestety ciezko ja dostac) i znalazlam w Klifie (Gdynia) Uwielbiam testowac kosmetyki do wlosow i wierzcie mi-mialam ich wiele.Ta odzywka jest naprawde swietna.Nie obciaza wlosow-sprawia,ze sa naturalnie nablyszczone,zdrowe i nie placza sie w ciagu dnia.Idealna do wlosow przetluszczajacych sie !Zaleta jest ten cena-10zl to jak darmo za kosmetyk tej klasy.Musze sprobowac szamponu bursztynowego.

Naj!!! Nie miałam lepszej

Kupuję jedną po drugiej, a po drodze nie ma szans, by dłoń mi zadrżała i zbłądziła na inną półkę. Butelka za butelką. Mam nadzieję, że będzie produkowana do końca świata.
Jest tak śmiesznie tania, zapewnia tak rewelacyjne efekty na włosach delikatnych, nie (!) obciąża, wspaniale nabłyszcza. Nie można oderwać wzroku od lustra. Jedyna wada - nie regeneruje, kiedy czasem regeneracja jest potrzebna (końce). Poza tym to mój idol.
Jestem dumna, że to akurat ja ją zglosiłam.