Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avon, Little White Dress EDP

Avon, Little White Dress EDP

Biel podbiła cały świat swoją lekkością, zwiewnością i elegancją. Jak żaden inny kolor podkreśla kobiecość, dodaje uroku. Koktajl świeżych cytrusów, frezji i słodkiej gardenii z białym piżmem w tle sprawia ze aż promieniejesz młodością i nabierasz apetytu na subtelny flirt.

Kategoria: orientalno - kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: frezja, bergamotka, mandarynka
nuta serca: gardenia, peonia, kwiat dmuchawca
nuta bazy: białe piżmo, aromaty drzewne

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Uwielbiam!

Uwielbiam perfumy z serii Little Dress. Tak jak wszystkie pozostałe, tak i te zamknięte są w skromnym, eleganckim flakoniku. Miałam już wiele zapachów i ani razu się nie zawiodłam. Tak było i tym razem. Little White Dress to taki troszkę mydlany zapach, ale ładny, lekki i delikatny. Ma w sobie to coś dziewczęcego i zarazem uwodzicielskiego. Odpowiedni jednak bardziej dla młodych dziewczyny niż dla bardziej dojrzałych kobiet.
Jeśli chodzi o trwałość to zapach utrzymuje się u mnie naprawdę cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559871].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnie

Najmniej je lubię ze wszystkich "little dressów". Zapach mało intensywny i wyczuwalny. Nie utrzymuje się zbyt długo. Poza tym według mnie pasują do starszych kobiet.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530781].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny i delikatny

Jedne z moich ulubionych zapachów Avonu i ogólnie. Bardzo przyjemny, delikatny, ale wyczuwalny dla otoczenia. Wiele osób komplementowały, że bardzo ładnie pachnę. Zapach jest kwiatowy, kremowy, lekko pudrowy, świeży.Dziewczęco-kobiecy,elegancki,nie duszący. Kojarzy się z czystością, luksusowym mydełkiem, świeżą pościelą. Buteleczka klasyczna i taka sama jak w innych wersjach Little Dress. Perfumy niestety zostały wycofane i nie wiem czy jeszcze kupię Białą sukienkę po raz kolejny a szkoda bo zapach był/jest super.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530211].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

Dziewczęce.

Jedne z perfum stojących na mojej półce. Ładne, ale zdecydowanie wolę "czarną sukienkę". Typowy dziewczęcy zapach, troszkę mydlany, ale ładny i delikatny. Zapach niestety bardzo krótkotrwały, co równa się z małą wydajnością perfum.

+zapach.
+flakonik.
+delikatne.

-troszkę mydlany zapach.
-krótko się utrzymują.
-mały wydajne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1300026].usefull || 0 }}% pomocna.

Mydło.

Najdelikatniejszy i najmniej wyrazisty ze wszystkich zapachów serii little dress. Nieco mydlany, dla mnie bez wyrazu. Kiedy się im popsikam za chwilę nie czuję go na skórze. Bardziej kojarzy mi się z mydłem niż wyrafinowanym perfumem. Trwałość tego zapachu jest znikoma na mojej skórze. Odpowiedni by był dla bardzo młodej dziewczyny, najlepiej dla nastolatki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278191].usefull || 0 }}% pomocna.

Ładne perfumy tylko mogłyby być bardziej trwałe

Perfumy zamknięte są w skromnym, eleganckim flakoniku. Zapach jest lekko pudrowy, delikatny taki dziewczęcy, ale też i elegancki. Jest to zapach dla młodych kobiet. Nie jest mocny raczej do psikania na dzień, chociaż jeśli ktoś nie lubi duszących perfum to również może być i na wieczór. Dużo lżejszy niż wersja Little Black Dress, która jest dużo mocniejsza i raczej do używania tylko na wieczorne wyjścia. Jeśli chodzi o trwałość to utrzymuje się u mnie tak naprawdę cały dzień jak się spryskam nią rano to wyczuwalna na szyi jest jeszcze wieczorem. Wieczorem jest już ją mało czuć, ale jednak czuć. Za cenę 40 zł mogę je śmiało polecić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273686].usefull || 0 }}% pomocna.

Bezpieczny i dziewczęcy...

Tę wodę znam tylko z testów, moja mama jej używa i czasem psiknę sobie na nadgarstek żeby poczuć jak rozwinie się na mojej skórze. Początkowe nuty mnie drażnią, z tego powodu nigdy sama jej nie kupiłam, coś mnie w niej denerwuje. Gdy je poczuję, od razu kicham :) Po 10-15 minutach zapach robi się bardziej bezpieczny, pudrowy, kojarzący się z czystością i świeżością. Nie są wybitnie trwałe, ale wytrzymają około 4 godzin bez poprawek. Dla mnie to za krótko żeby kupić 50 ml, ale może na innych będą utrzymywały się dłużej, to zależy od skóry.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124386].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię

Prosty, kobiecy i jednocześnie elegancki zapach. Otacza nas mgiełką "czystości", ciepły, pudrowy i taki "mój". Bardziej nadaje się na co dzień niż na wieczór.

Buteleczka prosta i elegancka, za to trwałość nie powala, tylko i wyłącznie za to minus (z tego powodu używałam częściej i zużył się szybciej). Cena na promocji całkiem atrakcyjna.
Polecam wypróbować ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014848].usefull || 0 }}% pomocna.

Wisienka na torcie Avon\'u

Zakup z promocji. Używam go od nie dawna ale jestem zadowolona. Zapach jest piękny- kobiecy, trwałość może nie jest najlepsza ale wg mnie i tak pobija inne tego typu produkty. Cena normalna nie należy do najtańszych ale w czasie promocji jak najbardziej. Wszystko zamyka się w eleganckiej buteleczce. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: nie cały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002878].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapach czystości

Little White Dress to piękny i elegancki zapach. Jest bardzo przyjemny, pudrowy, zwiewny, świeży i dziewczęcy.Kojarzy mi się z czystością, bielą i świeżą pościelą, praniem, zadbaną kobietą. Należy do mojej grupy ulubionych perfum.Z początku woń jest kremowa,lekko cytrusowa, ale później zapach zmienia się w pudrowe nuty przypominające zapach świeżej pościeli.Blisko skórny, średnio trwały i uniwersalny. Pasuje kobiecie w każdym wieku.Bardzo polecam dziewczynom i kobietom, które gustują w takich zapachach :)Minusem jest cena, ale często jest w promocji. Uwielbiam ten zapach!!!Uważam według mnie, że ze wszystkich sukienek little dress jest najlepszy.

Używam tego produktu od: od grudnia 2013 roku
Ilość zużytych opakowań: roletka, 2 butelki 50 ml zużyte i zaczęta nowa butelka 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992025].usefull || 0 }}% pomocna.