Little White Dress EDP

Little White Dress EDP

Biel podbiła cały świat swoją lekkością, zwiewnością i elegancją. Jak żaden inny kolor podkreśla kobiecość, dodaje uroku. Koktajl świeżych cytrusów, frezji i słodkiej gardenii z białym piżmem w tle sprawia ze aż promieniejesz młodością i nabierasz apetytu na subtelny flirt.

Kategoria: orientalno - kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: frezja, bergamotka, mandarynka
nuta serca: gardenia, peonia, kwiat dmuchawca
nuta bazy: białe piżmo, aromaty drzewne

Znasz skład tego produktu?

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 133

Bezpieczny i dziewczęcy...

Tę wodę znam tylko z testów, moja mama jej używa i czasem psiknę sobie na nadgarstek żeby poczuć jak rozwinie się na mojej skórze. Początkowe nuty mnie drażnią, z tego powodu nigdy sama jej nie kupiłam, coś mnie w niej denerwuje. Gdy je poczuję, od razu kicham :) Po 10-15 minutach zapach robi się bardziej bezpieczny, pudrowy, kojarzący się z czystością i świeżością. Nie są wybitnie trwałe, ale wytrzymają około 4 godzin bez poprawek. Dla mnie to za krótko żeby kupić 50 ml, ale może na innych będą utrzymywały się dłużej, to zależy od skóry.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124386].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 121

Bardzo lubię

Prosty, kobiecy i jednocześnie elegancki zapach. Otacza nas mgiełką "czystości", ciepły, pudrowy i taki "mój". Bardziej nadaje się na co dzień niż na wieczór.

Buteleczka prosta i elegancka, za to trwałość nie powala, tylko i wyłącznie za to minus (z tego powodu używałam częściej i zużył się szybciej). Cena na promocji całkiem atrakcyjna.
Polecam wypróbować ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014848].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 48

Wisienka na torcie Avon\'u

Zakup z promocji. Używam go od nie dawna ale jestem zadowolona. Zapach jest piękny- kobiecy, trwałość może nie jest najlepsza ale wg mnie i tak pobija inne tego typu produkty. Cena normalna nie należy do najtańszych ale w czasie promocji jak najbardziej. Wszystko zamyka się w eleganckiej buteleczce. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: nie cały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002878].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 67

Zapach czystości

Little White Dress to piękny i elegancki zapach. Jest bardzo przyjemny, pudrowy, zwiewny, świeży i dziewczęcy.Kojarzy mi się z czystością, bielą i świeżą pościelą, praniem, zadbaną kobietą. Należy do mojej grupy ulubionych perfum.Z początku woń jest kremowa,lekko cytrusowa, ale później zapach zmienia się w pudrowe nuty przypominające zapach świeżej pościeli.Blisko skórny, średnio trwały i uniwersalny. Pasuje kobiecie w każdym wieku.Bardzo polecam dziewczynom i kobietom, które gustują w takich zapachach :)Minusem jest cena, ale często jest w promocji. Uwielbiam ten zapach!!!Uważam według mnie, że ze wszystkich sukienek little dress jest najlepszy.

Używam tego produktu od: od grudnia 2013 roku
Ilość zużytych opakowań: roletka, 2 butelki 50 ml zużyte i zaczęta nowa butelka 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992025].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Ładny zapach, który znika w pół godziny

Zapach jest delikatny i pachnie ciepłą, pudrową czystością.
Niestety, nawet przy dość obfitym skropieniu, znika w pół godziny.
Dlatego nie kupiłabym ich ponownie - warto zapłacić odrobinę więcej za coś trwałego.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 kilkumililitrowy tester

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991946].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 62

znikają po chwili

Największa wada tej wody to tak jak w tytule TRWAŁOŚĆ.
Miałam już sporo perfum z Avonu, wiem że są to wody perfumowane i nie ma co od nich oczekiwać supej trwałości, ale to jak zachwoują się te perfumy odróżnia je znacznie od reszty.
Zdecydowałam się na nowy zapach, zeby trochę odopocząć od LBD, czyli pierwowzoru. Zapach jest trochę inny, nic specjalnego, ale lżejszy i na pewno na dzień jest w porządku.
Niestety nie do końca podobało mi się jak rozwijał się na mojej skórze, jeśli w ogóle można o tym mówić bo był dramatycznie nie trwały, po godzinie nie czułam już nic. A nie jestem z tych osób które wylewają na siebie butelkę perfum i czuć z daleka że nadchodzą:) Uważam że zapach powinnien być subtelny, że dopiero przy bliższym kontakcie z osobą da się go wyczuć. Ale tu niestety tego nie było.
Co z tego że perfumy mają ładną buteleczkę i dorwałam je na allegro za niecałe 30 zł, skoro okazały się być takim bublem.

Używam tego produktu od: w tamtym roku
Ilość zużytych opakowań: zakończone jendo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989444].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 289

Cudowne

"Czarna" wersja oczarowała mnie swoją elegancją, została stałą bywalczynią mojej łazienki, służącą mi do "zadań specjalnych", wieczorowych wyjść, etc.
Avon jeżeli chodzi o zapachy zaskakuje, po pierwsze jakością, ale i także ceną. Za niewielkie pieniądze możemy nabyć naprawdę piękne zapachy.

LWD jest mniej wytworną, delikatniejszą wersją Małej Czarnej, ale również piękną i bardzo elegancką. Zapach jest intensywny,trochę słodki, idealny na dzień, ale i na wieczór. Uwodzi, kusi, intryguje. Zapach jest zaskakująco trwały! Ciągle czuję je na kurtce, szaliku.
Atomizer wygodny w użyciu, piękna butelka i cena.
Polecam.

Używam tego produktu od: 2miesiące
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971253].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Mój ulubiony

Mój ideał. Cudowny zapach, bardziej "wieczorowy", wspaniały na specjalne okazje. Według mnie bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniach, jego trwałość w pełni mnie satysfakcjonuje. Minusem może być jedynie cena, ale za taką trwałość i przepiękny zapach - naprawdę warto :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958295].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 31

Śliczny, ale nie trwały

Zapach od razu przypadł mi do gustu. Delikatny, kwiatowy, pudrowy, taki jakie kocham. Kojarzy się z wiosną i latem, słońcem, babim latem i białymi prześcieradłami suszącymi się na wietrze ;), tak pachnie słoneczny poranek w świeżo wypranej pościeli. Jest elegancki, ale nie wyrafinowany, taki zapach dla młodej kobiety z klasą, eleganckiej, delikatnej. Bardzo spodobał mi się flakonik - prosty szklany, nowoczesny, minimalistyczny. Jedynym minusem, dużym, dlatego odejmuję jedną gwiazdkę jest trwałość perfum - niestety tragiczna. Po dwóch do trzech godzin już go niema, jedynie przy skórze utrzymuje się delikatny, słodkawy pudrowy zapach. No i z tego tytułu cena jest za wysoka, ja kupiłam je dużo taniej przez internet, bo za cenę regularną nie kupiłabym ich.

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954201].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

Przyjemne

Mniej elegancka koleżanka little black dress.Zapach przyjemny,nie zobowiązujący,ale tez niezbyt pociągający i zapadający w pamięć.Na lus przemawia cena i dostępność jednak nie jest to wyjątkowy zapach w ktorym można się zakochać.

Używam tego produktu od: uzywalam jakiś czas temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940525].usefull || 0 }}% pomocna.