Pollena-Ewa, Eva Natura Bursztyn, Energizujący krem do rąk i paznokci (stara wersja)

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry dłoni, szczególnie dla osób o delikatnej, suchej i zniszczonej skórze.
Zawiera energizujące skórę substancje czynne: biokompleks bursztynu i komponent pochodzenia morskiego, a także D-pantenol, alantoinę, masło kakaowe i filtry przeciwsłoneczne.
Niezwykle skutecznie pielęgnuje i chroni dłonie, regenerując skórę.

lubiłam go

Fajny, niedrogi kremik który doskonale radzi sobie z normalnymi problemami dłoni. Nawilża i nie klei się. Bardzo lubiłam jego zapach i prostą tubkę z klipsem.
Jeśli jeszcze gdzieś znajdę to z chęcią ponownie kupię.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

W porządku.

Dobry krem posiadający sporo zalet:
- nawilża
- chroni
- koi
- regeneruje
- zmiękcza skórę (również wokół paznokci)
- korzystny dla paznokci
- łatwo się wchłania
- bogata konsystencja
- opakowanie z klapką
- wydajny

Ewentualne minusy:
- mnie trochę drażnił zapach
- pod koniec trudno wydobyć krem

Ogólnie jest skuteczny i warto go nabyć.
Może jeszcze go kupię, ale na razie mam innych faworytów.

Używam tego produktu od: kiedyś przez ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jestem na tak

Nie ma się co rozpisywać:-)
Po prostu bardzo dobry krem za rozsądną cenę.
Świetna konsystencja, dobrze się wchłania, pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Mam wrażenie, że paznokcie stały się po jego używaniu jakby bardziej elastyczne.
Ślicznie pachnie. Opakowanie estetyczne i wygodne.
Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że nie radzi sobie z bardzo przesuszoną, popękaną skórą, ale nie chcę się za bardzo czepiać:-)
Ogólnie polecam!Używam tego produktu od: 3-4 tygodnie

Studio fryzur kucyk Beyonce

Krem ma ładny zapach, dobrze się rozsmarowuje, dobrze nawilża i wygładza i nie jest to krótkotrwałe jak przy niektórych kremach, nie pozostawia klejącej warstwy, za co dodatkowy plus, wydajny, opakowanie ładne i wygodne, niska cena.
Dłonie są gładkie i miłe w dotyku.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Nasi górą :)

Spośród wielu kosmetyków, jakich używałam, chyba do tego jednego właściwie nie mam zastrzeżeń.
Nietłusty, szybko się wchłania, śliczie i delikatnie pachnie, przynosi natychmiastową ulgę suchym dłoniom.
Nawilża, pozostawia skórę bardziej miękką zaraz po zastosowaniu (nawet jednorazowym), a przy regularnym zauważyłam, że i paznokcie są mocniejsze.

Dla mnie - rewelacja! A do tego polski (nasi górą :) )

Z czystym sumieniem polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Pollena-Eva góra:)

Kolejny dobry, tani kosmetyk firmy Pollena-Eva. Krem ten kupiłam mojemu Tz, bo samemu ciężko mu kupić jakiekolwiek kosmetyki. A z racji tego, że ciagle przebywamy u niego to i ja korzystam z dobrodziejstw jego kosmetyków:P
Bardzo dobry krem, tani, ładnie nawilża skóre na dłoniach, regeneruje oraz ślicznie pachnie.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

niczym mnie nie zawiódł

Po ten krem sięgnęłam przez czysty przypadek. Uwiódł mnie jego zapach i cena. Po miesiącu stosowania mogę śmiało przyznać, że:

ZALETY:
-ręce bardzo ładnie pachną
- nie kleją się, nie są tłuste
- krem szybko się wchłania otulając dłonie delikatną mgiełką
- nawilża w stopniu dla mnie wystarczającym, ręce są miłe w dotyku, skóra miękka i zmiękczona
- konsystencja nie jest zbyt gęsta, wystarczy naprawdę niewielka ilość kremu, aby dokładnie nakremować dłonie
-nie podrażnia, nie uczula
- ma działania długotrwałe
-wydajny i tani

Czy sięgnę po niego jeszcze raz? Nie wiem, bo w przypadku kremów lubię eksperymentować.

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo tani i wydajny krem. Nie widze w nim jakichkolwiek wiekszych minusów wiec daje 5 bo uwazam ze trzeba doceniac tanie produkty nieco mniejszych firm ... ;] nie zawsze wszystko co Diora jest dobre... :P
Krem ma fajna konsystencje, nawilza i nie klei się

Używam tego produktu od:nie pamietam ;P

* * * *

Kremik jest tani! Bardzo podoba mi się jego zapach. Dobrze nawilża, nie pozostawiając tłustej warstwy na dłoniach, ma ładne opakowanie :) Same plusy! Do codziennej pielęgnacji świetny! Polecam.

Używam tego produktu od: Niedawna
Ilość zużytych opakowań: Końcówka 1

Lubię

Nie sądziłam, że krem za kilka złotych będzie tak dobry, zresztą nie za bardzo przepadam za produktami Polleny, ale ten krem to co innego. Ma ładne i poręczne opakowanie. Nie wyślizguje się z dłoni. Tłusty, ale w miarę szybko się wchłania. Bardzo dobrze chroni i nawilża skórę. Jest wydajny. Odejmuję gwiazdkę za zapach. W trzech zużytych przeze mnie opakowaniach pachniał bardzo ładnie, ale czwarte to koszmar. Mimo wszystko i tak kupię i polecam.

Klasa średnia

Cena tego kosmetyku nie jest wygórowana, więc można go wypróbować. Mnie nie zachwycił. Plusem jest przyjemny zapach, lekka konsystencja i nawilżenie (choć krótkotrwałe). Niestety nie poprawia wyglądu zniszczonych dłoni i słabo je wygladza.Lepszy od niego jest preparat Eva Natura z seri Len.

po prostu: ok

Czego tu wymagać od kremu do rąk? Dla mnie pierwszym warunkiem jest to, żeby ręce sie po nim nie kleiły. Musi sie też szybko wchłaniać. Ten krem taki jest. Na początku trochę ten słodki zapach mnie denerwował, ale się przyzwyczaiłam.
To po prostu krem dla niezbyt wymagających. Przy tym jest tani i dobry jakościowo.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie mam pojęcia, dużo