Long & Curl Mascara (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Long & Curl Mascara (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Wydłuża, podwija i rozdziela rzęsy, dzięki wygiętej wyprofilowanej szczoteczce. Ma szybkoschnącą formułę z dodatkiem naturalnych wosków, co sprawia, że rzęsy są wydłużone i lekko pogrubione, bez sklejania i obciążenia włosków. Nadaje intensywny i trwały kolor, który nie rozmazuje i nie osypuje się. Poza tym tusz ten sprawia, że rzęsy są sprężyste i odżywione, dzięki pielęgnacyjnemu działaniu olejku rycynowego, roślinnych wosków i pantenolu (prowit. B5). Bez problemu mogą go też stosować osoby o wrażliwych oczach, na przykład noszące soczewki kontaktowe.
Dostępny w kolorach: intens czerń, neon blue, natur brun, top purpura.

Cena: 14 - 15 zł

Rewelacja :kolor i efekt,cena

Długo szukałam fajnego fioletu,ten jest idealny,ciemny,śliwkowaty,ma satynowy połysk i glębię.Mam tez wersję brązową,kolor mi podpasowal,jest brązowa a nie bladoczarna.Co do tuszu- podkręca niesamowicie,pogrubia i wydłuża,bardzo nieznacznie skleja,a za tą cenę porównaniu do Rimmeli i innych Maybellinów super.Używam tego produktu od:2 lata

moze być

Kupiłam go, bo chciałam wypróbować brązowy tusz nie wydając przy tym za dużo pieniędzy. Cena jest rzeczywiscie bardzo przyzwoita, a tusz tez nie najgorszy. Troszkę podkręca ale nie zauwazyłam przedłużania. Ładnie rozdziela rzęsy, można nakładać nawet kilkakrotnie, a i tak nie będą posklejane. Trochę slabo widać kolor przy jednej warswie tuszu. Nie obsypuje się, ale trzeba uważać, by nie dotykać oczu i nie płakać, bo łatwo się rozmazuje.

Bradzo dobry

bardzo dobry tusz aż się nie spodziewałam takiej jakości. Kupiłam dla kolorku fioletowego i jestem bardzo zadowolona. Tusz ładnie rodziela rzęsy, wogóle nie skleja - można nakładać kilka warstw bez problemu. Wyrażnie podkręca (przynajmniej moje rzęsy), wydłuża. Jedno pociagnięcie daje naturalny efekt, dwa lub trzy - widać pogrubienie i kolorek.Z tuszem nic się nie dzieje (nawet mimo tych upałów)- nie rozmazuje i nie kruszy, rzęsy nie opadają - są cały dzień takie jak od razu po umalowaniu. Jestem naprawdę zadowolona. Nie zawsze tańsze znaczy gorsze.Tusz ma duże opakowanie 10 ml i przezroczyste opakowanie - widać kolor tuszu.Na razie daję 4*, nie wiem jak z trwałością w opakowaniu bo używam kika dni ale za 10 zł to i tak warto.