Applause Color Gloss (Błyszczyk)

Applause Color Gloss (Błyszczyk)

Błyszczyk w kremie. Daje efekt super połyskujących, gładkich, soczystych ust. O kuszącym smaku mango. Kolory od opalizującego różu, przez wrzosy i brązy do klasycznej czerwieni.

Cena: 10zł

przyjemny

Jedyny blyszczyk, ktory sie nie klei! Nawilza usta, jakos dziwnie pachnie, ma bardzo wygodny aplikator z miekka gabeczka. Duzy wybor kolorow, ja mam 54- delikatny, jasny roz. Mala pojemnosc jest dla mnie zaleta, ciagle kupuje blyszczyki a juz kupione leza niezuzyte... Jak na blyszczyk dlugo sie trzyma na ustach, choc oczywiscie Walentynkowej randki nie przetrwa:)

podoba mi się

błyszczyka nie mam na własność ale już kilka razy podkradłam go cioci i muszę przyznać że wygląda na ustach bardzo ładnie. kolor dość długo się utrzymuje i myslę że jak za tą cenę to warto go kupić. wiadomo ze cudów spodziewać się nie można bo firma wogóle nieznana i cena niewielka ale w porównaniu do większości błyszczyków za grosze, ten spisał się dobrze
Recenzja: ...

Milutki

Błyszczyki tej firmy jest naprawdę niezły. Z łatwością rozprowadza się na ustach, przyjemnie pachnie i nawilża. Zawiera witaminę E i filtry UV. W dodatku jest tani i ma niewielką zawartość. Noi kolory są całkiem niezłe.
Polecam.

Dieta na AZS

fajniutki!

Przede wszystkim jest malutki: 5ml a nie 7ml jak zazwyczaj, ale to wcale nie wada - opakowanie staje się przez to bardzo poręczne i mieści się w nieporównanie więcej miejsc niż np. glossy Astora. Mam dwa odcienie 49,48 - oba świetne! A jest znacznie większy wybór kolorów. Są dosyć trwałe, nie mogę zarzucić, że znikają za wcześnie - zazwyczaj zjadam je jak inne ;)Ogólnie bardzo udany zakup i ta cena :) :)

Niezły

Mam taki neutralny kolorek, dobrze się nakłada -nie za dużo, ładnie wypełnia usta przez co optycznie są jakby większe. Ładnie też błyszczy ale nie za mocno.Nie daje efektu mocno połyskujących i mokrych ust co lubię, ale ogólnie polecam. Nie lepi sie i jest lekki. Nie zuważyłam też aby wysuszał. Błyszczyk ma tez fajny zapach wg mnie owoców tropikalnych.

super!

Bardzo polecam - delikatne błyszczyki w pięknych kolorach i to chyba z dwudziestu różnych. Ładnie pachną i smakują, nie kleją się, mają bardzo ładne i wygone opakowanie. Pokrywają delikatnym kolorem, lekko błyszczą.Cena jest bardzo dobra!