Elizabeth Arden, Always Red Femme EDT

Elizabeth Arden, Always Red Femme EDT

Orientalno-kwiatowy zapach wydany w 2016r. Nuty głowy stanowi gruszka, liść czarnej porzeczki i cytryna. Nuty serca to kwiat brzoskwini, dzięgiel, konwalia i jaśmin. Nuty bazy to paczula mech cedr i wanilia.

kwiatowe, orientalne
Rekomendacja
wiosna / lato, na wieczór
wody toaletowe

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 3

Tańsza alternatywa dla Si

Ładny, estetyczny flakonik, marka, która znana jest z dobrych zapachów, a w środku coś co chyba każdy już dobrze zna: Armani Si. Tak Always Red pachnie praktycznie tak samo z tą tylko różnicą, że nie ma tu tej łyżki syropu porzeczkowego, a w zamian jest gruszkowy, ale w takich samych proporcjach i też słodki. Oprócz tego ta sama słodka wanilia i brak tylko róży, a w zamian jest kwiat brzoskwini niemniej ardenowska propozycja napewno była robiona pod kątem Si i to wyraźnie tu czuć, nie da się pomylić z niczym innym. Niedobrze, bo po tej marce spodziewałam się czegoś bardziej oryginalnego,a nie ´´kopii´´ tak znanego pachnidła i myślę, że zrobiono to umyślnie. Tak czy inaczej wygrywa u mnie Si również dlatego, że parametry jego są o niebo lepsze, a Always Red nie dość, że bliskoskórne to po godzinie już znika. Jak określiła ten zapach pani wciskająca mi próbkę w perfumerii, że mocny, orientalny? Dobre sobie. Niemniej to miły zapach td ponoszenia od czasu do czasu i dla wszystkich, którzy nie chcą wydawać krocie na Si