Perfect Nail Colour, Lakier do paznokci

Perfect Nail Colour, Lakier do paznokci

Lakiery mają specjalną formułę z żywicą akrylową i krzemem. Dzięki temu wzmacniają paznokcie oraz są super trwałe i elastyczne, odporne na odpryskiwanie i ścieranie - po prostu niezawodne. Kolorystyka jest bardzo bogata i co sezon uzupełniana o kilka nowych odcieni.

Cena: 8zł /12ml

Najlepszy!

Osobiście uwielbiam lakiery marki Applause! Na moich paznokciach trzymają się niesamowicie długo. Tydzień bez odpryskiwania to norma! Dość bogata gama kolorów, choć mogłby być więcej fioletów, ale za to czerwieni jest masa :)
A cena jest idealna!

Ilość zużytych opakowań: ciezko powiedzieć, mam całą masę różnych kolorów, napewno dużo :)

beznadziejny

Konsystencja przyjemna, kolorek śliczniutki (840) na niego właśnie "poleciałam", cena też nieduża. Ale to za mało, żeby uznać te lakier za chcociażby w porządku. Odpryskuje pod koniec dnia:( Tylko z końcówek, no ale wystarczy...żeby jednego dnia (maluję rano) nawet nie wytrzymał- szok.
Nie polecam.

Używam tego kosmetyku od jakiegoś czasu
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

sredniak... do bolu

Kiedy kupowalam sobie ten lakier chyba ogarnela mnie jakas pomrocznosc jasna lub pani mowila zbyt przekonywujaco. Trwalosc - 3 - 4 dni - nie jest zle. Troszke sie zetrze ale nie ma obaw ze bedzie odchodzil platami. Czego jednak nienawidze w tym lakierze - proces malowania. Horror. Splywa z pazurka w kaciki (tak, cudownie sie potem meczyc zeby nie chodzic pobrzudzona) ale to jeszce nic, Trzeba nalozyc 2 - 3 warstwy by uzyskac zadowalajcy efekt i tu zaczyna sie horror. Jesli pomaluje paznokcie nim na wieczor i przekonana ze wysechl i stwardnial poloze sie spac budze sie rano z odbitymi tu i tam sladami kolderki itp. Malowanie w dzien jesli nie jestescie Ksiezniczkami, nie macie sluzby, mnostwa wolnego czasu an nic nie robie takze odpada bo byle tracenie czegos powoduje ze na lakierze widac uszkodzenie. Moze i ma fajne kolory i niezla trwalosc jak za te cene ale go nie uzywam bo doprowadza mnie do szalu. Gestnieje od roku w szafecze obok innych lakierow. I trudno!

Starzenie się skóry - dieta

Bardzo dobry lakier!

Bardzo dobry lakier. Szybko schnie. Na moich paznokciach utrzymuje sie do 5 dni, a to pewnie dlatego ze klade na niego lakier utrwalacz Bell 3 w 1 (jest to tez podklad i utwardzacz)

dobry na paznokcie stóp

Żaden lakie nie utrzymał mi się bez odpryskiwania dłuzej niż 3 dni. Ten tak samo. Dlatego nie daję jednej gwiazdki. Za to na paznokciach stóp trzyma się doskonale i dopiero po 5 dniach zaczął odpryskiwać (i to z zamych końcwek). Plusem jest też cena.

Ujdzie

Ładne kolory, ładnie wyglądające na paznokciach. Szybko schnie, nie niszczy paznokci. Łatwo nim pomalować panokcie-nie za rzadki, nie za gęsty. Odcienie perłowe nie tworzą smug, ścierają się lekko po 1 dniu, odpryskuja po 3. Moim zdaniem, najlepiej wyglądają po nałożeniu 1 warstwy. Zwykłe emalie ścierają się po 1 dniu, odpryskują po 2, niestety zostawiają smugi. Trzeba nimi malować 2 razy. Ale droższe lakiery wcale nie są lepsze, a ten przynajmniej cenę ma przystępną.

Używam tego produktu od 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 1 napoczęte

7.03.2004
Ten, który mam teraz gęstnieje. Mam wrażenie, że odcienie perłowe są jednak lepszej jakości. Zabieram 1*

Słabiutki.

Pani w sklepie tak zachwalała: że klientki zadowolone, lakier b. dobry jakościowo, tratatata...Spodziewałam się jak głupia jakaś nie wiadomo czego, a tu nic szczególnego ,a nawet ośmieliłabym się stwierdzić, iż sporo gorzej :(Jak dla mnie zdecydowanie zbyt rzadki, a co i z powyższym nieodłącznie związane przy "procesie" :D malowania w specyficzny sposób spływa na boki paznokietków brudząc palce :( , kryje nierówno zostawiając smugi, no i ta "trwałość"- jeden dzień- niecały nawet- i to z wielkim bólem- potem w zastraszającym tempie odpryskuje i, jakby tego nie dość było, ściera się w jaskrawie widoczny sposób z końcówek pazurków.Jedyny pozytyw, jaki rzucił mi się w oczy( a raczej nos :D ), to brak odrażającej woni wielu emaliom towarzyszącej, a tak przyjemną czynność malowania paznokci bezdusznie zakłócającej.Jakkolwiek jest to zdecydowanie za mało, bym mogła stanowczo stwierdzić, iż jestem z produktu( choćby minimalnie) zadowolona, że o polecaniu Wizażankom nawet nie wspomnę :D

Beznadziejny

Nic gorszego nie miałam chyba na paznokciach. Miałam 2 lakiery Applause z tej serii więc i pewność, że to kiepski produkt.Nierownomiernie pokrywa płytkę z widocznymi przezroczystościami i smugami, długo na niej zasycha i po kilku godzinach po nałożeniu odpryskuje się. Z całego serca nie polecam!Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

polecam!

Używam lakierów firmy applause od miesiąca i naprawdę jestem zadowolona. Dobra jakość za rozsądną cenę. Lakier jak na moje miekkie paznokcie trzyma się bardzo dobrze bo aż 2-3 dni(podczas gdy lakiery nawet droższych firm po 1 dniu odpryskują ). Ponad to wybór kolorów jest naprawdę duży więc myślę ,że każda potencjalna klientka znajdzie coś dla siebie.