Rebicek, Rebi-Dental, Dental Floss Waxed & Mint (Nić dentystyczna woskowana o smaku mięty pieprzowej)

Nić dentystyczna woskowana o smaku mięty pieprzowej umożliwia dokładne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych. Długość nici - 50 m, grubość 1,5 mm.
Do opakowania dołączono 3 proce dentystyczne z wykałaczką.

nici dentystyczne
oczyszczające
bez fluoru
50-100ml

Dla mnie jest dobra

Nić dentystyczna to obowiązkowy przedmiot na mojej łazienkowej półce. Tą zdobyć można za bardzo niewielkie pieniądze. Dodatkowo posiada w komplecie 3 nici na "widełkach".

Nić ma bardzo słabe opinie, co mnie zaskoczyło. W mojej pielęgnacji jamy ustnej, produkt sprawdza się bardzo dobrze. Nić jest dość dziwna w dotyku, lekko poskręcana, ale nie przeszkadza mi to w użytkowaniu. Nie rozdwaja się i nie rwie. Grubość 1.5 mm wydaje się dość duża jak na moje gęsto rosnące zęby, ale jakimś sposobem nie mam problemów z czyszczeniem przestrzeni międzyzębowych.
Na opakowaniu pisze, że nitka ma smak mięty pieprzowej, ale ja nic nie czuję.

Podsumowując uważam, że produkt jest naprawdę dobry, zwłaszcza za tak niską cenę. Jedyne co mi się nie podoba to poskręcanie nitki, ale najważniejsze że nie wpływa to na jakość zapewnionej higieny.

Mi się nie rwie

Nici dentystyczne są bardzo przydatną rzeczą. Szczoteczką nie wyczyścić dokładnie zębów a dokładnie przestrzeni między zębami. Tą nić kupiłam w Kauflandzie. Jest nawoskowana, mocna i o delikatnym miętowym posmaku. Jednak nieraz zdarzy się, że się rozwarstwi. Ale nie rwie się . Cena też przyzwoita.

Miernota

Nić kupiłam skuszona ceną, i to był błąd.

Nić jest bardzo kiepskiej jakości.

Szarpie się, rozdwaja i urywa podczas czyszczenia nią zębów.
Ciężko nią przez to dotrzeć do wąskich szczelin międzyzębowych i trzeba się mocno nagimnastykować by cokolwiek wyczyścić.

Nie polecam.

Bardzo słaba jakość

Nić bardzo słabej jakości niby cena niska aż chce się kupić ale potem dramat

Nić jest bardzo ostra rani moja dziąsła
A przy tym okropnie się strzępi przez co trzeba urywać więcej i więcej i szybko się kończy

Cena niska ale jakoś jeszcse niższa nie polecam na moje dziąsła działa fatalnie nigdy więcej tego nie kupie

Jeżeli chodzi o zapach to brak jakiegokolwiek czuć w ustach bardzo delikatnie smak pasty ale to całkiem o innego niż te droższe nici za 12 zł lepiej dać więcej ale być zadowolonym

Słaba

Nić zakupiłam w markecie. Skuszona ceną sięgnęłam po tańszy produkt. Na pewno nie jest to produkt który kupię ponownie. Nić jest dość ostra przez co można poranić sobie dziąsła. Teraz gdy noszę aparat ortodontyczny potrzebuję nici która dobrze doczyści przestrzenie międzyzębowe. Podczas użycia bardzo się strzępi przez co trzeba wydobyć kolejny kawałek z opakowania, które szybko się kończy.

Kiepska

Nitka kupiona w Auchan; jaka cena, taka jakość - w tym wypadku to prawda.

Podstawowa wada: nić jest słabo nawoskowana, nieprzyjemnie się jej używa, bo jest "tępa". Poza tym złuszczają się z niej takie malutkie, lepkie kuleczki; muszę po jej użyciu opłukać dłonie. Nie rwie się, ale trochę się rozwarstwia.
Jest mało wydajna, ciągle biorę nowy kawałek.

Nie polecam.