Dove, Hair Minimising, Anti-perspirant Deodorant Roll-on

Dove, Hair Minimising, Anti-perspirant Deodorant Roll-on

Antyperspirant w kulce zapewniający 24h świeżości, odczuwalnie gładszą skórę pod pachami oraz zmniejszenie częstotliwości odrastania włosków przy regularnym stosowaniu.
Zawiera w 1/4 krem nawilżający. Nie zawiera alkoholu.
Dostępny w dwóch wersjach zapachowych: Nature Fresh i Wild Rose.

Do bani

W nazwie pierwsze jest "hair minimising", ale to pic na wodę. Wcale nie zmniejsza czasu odrastania włosków- zatem mamy badziewny chwyt reklamowy. Do tego absolutnie nie działa antyperspirująco. Jego zapach zmienia się na skórze i po całym dniu skóra po prostu cuchnie :(

Dla mnie ok

U mnie się sprawdził.
fajny zapach - miałam obie wersje, chroni przed nieświeżym zapachem przez cały dzień, nie podrażnia, łagodzi skore do goleniu, nie wysusza.
Nie zauważyłam, żeby spowalniał odrost włosów, dlatego nie daje 4 gwiazdek.
Ja go kupiłam taniej, za 11 zł

szkoda pieniędzy

Postanowiłam wypróbować to "cudo" więc jedynym plusem jest zapach. Nie zauważyłam by spowalniał odrastanie włosków, ma wysoką cenę a do tego nie radzi sobie z potliwością.Dokończę opakowanie i nigdy więcej nie kupię

Używam tego produktu od:miesiąca?
Ilość zużytych opakowań:1/2

bubel.

Nie lubię antyperspirantów DOVE, a ten niestety nie jest wyjątkiem.
Nie zauważyłam spowolnienia odrastania włosków, przed potem nie chroni prawie wcale, zapach utrzymuje się jak dla mnie zdecydowanie za krótko. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

do bani

Mogłabym dać jedną gwiazdkę za zauważalne działanie opóźniające wzrost włosków, ale to miał być dodatek do antyperspirantu a nie jego JEDYNE działanie. Roll on nie ma żadnego działania antyperspiracyjnego, nie chroni przez potem wcale, co jako antyperspirant dyskwalifikuje go absolutnie. Gdyby był kremem opóźniającym odrastanie włosków z efektem odświeżającym-ok, działa. Ale kupiłam deo i bardzo się zawiodłam.
Plusy-nie podrażnia, zapach mi nie przeszkadza.
Minusy-nie spełnia podstawowej roli! wcale nie taki tani... za te pieniądze można kupić dzialający produkt.

porażka

Po pierwsze- nie chroni przed poceniem. Po drugie zapach (wild rose) po zmieszaniu z potem tworzy woń z lekka smrodliwą. To go dyskwalifikuje bez dwóch zdań. Właściwości, które mu przypisuje producent są kitem. Jedyna jego zaleta to cena. Dlatego daję dwie gwiazdki.

Używam tego produktu od: używałam ze dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w połowie poleciało do kosza

Fajny

Pachy i gole i depiluje. Wiec dzięki depilacji i tak juz mi mniej włosów odrasta i nie sa aż tak geste.
Antyperspirant dobrze chroni przed poceniem. ładnie pachnie, nie zostawia śladów na ubraniach. Dość szybko schnie, wiec nie trzeba długo czekać po aplikacji żeby założyć ubranie. Pachy ładnie po jego użyciu wyglądają :)
Czy mniej mi włosów odrasta i czy są mniejsze, ciężko powiedzieć, bo czasem depiluje pachy.
Ogólnie bardzo dobry antyperspirant.

Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

po prostu dobry

Kupiłam w promocji i w zasadzie nie mam powodów do narzekania. Dezodorant jest po prostu dobry. Chroni przed potem, ładnie pachnie (mam wersję wild rose), ale efektu odczuwalnie gładszej skóry oraz zmniejszenia częstotliwości odrastania włosków nie zauważyłam. Nie używam go regularnie tylko na przemian z innymi i może dlatego, ale ogólnie polecam ;)

Używam tego produktu od: co jakiś czas na przemian z innymi

a taki sobie dezodorant

Nie zaszkodzil, dziala jak normalny dezodorant, fajnie pachnie, nie zauwazylam dzialania oslabiajacego odrastanie wloskow ale nie mam takowych bo gole wiec trudno powiedziec.

Używam tego produktu od:1-mc

NIE!!!

Zapach ok, wygodny w użyciu, ale w ogóle nie działa. Tak jakbym niczego nie użyła. Bardzo delikatny! Nie neutralizuje przykrych zapachów. Genralnie nie polecam!

Używam tego produktu od:2 m-cy