Kwiaty Polskie, Malwa, Odżywczy krem do rąk

Kwiaty Polskie, Malwa, Odżywczy krem do rąk

Krem z gliceryną, ekstraktem z malwy i olejem migdałowym. Oopracowany na bazie roślinnych składników aktywnych i witamin, przeznaczony do codziennej pielęgnacji suchej i zniszczonej skóry rąk. Doskonale pielęgnuje i natłuszcza naskórek oraz wzmacnia paznokcie. Zawarta w preparacie gliceryna, intensywnie nawilża, regeneruje i odżywia, nadając dłoniom jedwabistą gładkość i miękkość. Ekstrakt z malwy oraz olej migdałowy wzmacniają naturalny płaszcz ochronny skóry, łagodzą podrażnienia, wpływają na poprawę jędrności i elastyczności naskórka. Krem delikatnie natłuszcza i zmiękcza naskórek, likwiduje uczucie suchości i szorstkości. Polecany do stosowania po każdym umyciu rąk.

Dla mnie EKSTRA!

Wpadł przypadkiem w moje ręce kiedy szukałam innego i zachwycił mnie zapachem. No i okazało się że poza pięknym zapachem ma również fajna konsystencję, pięknie wygładza skórę dłoni. Efekt widoczny już po pierwszym użyciu, skóra stała się jaśniejsza, gładka a po kilku dniach przywrócił moje dłonie okropnie, strasznie, paskudnie przesuszone :) do stanu normalności. POLECAM do przesuszonych łapek :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[295468].usefull || 0 }}% pomocna.