IsaDora, Velvet Touch (fluid do cery suchej/normalnej)

IsaDora, Velvet Touch (fluid do cery suchej/normalnej)

Podkład o lekkiej, kremowej konsystencji, dzięki której niezwykle lekko rozprowadza się na skórze.

Zapewnia skórze uczucie komfortu przez cały dzień.

Dzięki zawartości pigmentów otoczonych silikonem sprawia, że twarz staje się wyjątkowo gładka, a jej koloryt całkowicie się wyrównuje.

Umożliwia zróżnicowany stopień krycia: od średniego do pełnego.

Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.

Zawiera składniki nawilżające i regenerujące. Dla skóry normalnej, mieszanej i suchej.

Taki sobie

Podkład taki sobie. Nawet nie bardzo wiem jak go Wam przedstawić - taki nijaki.
Nie jest zły. Nie uczula. Kryje bardzo słabo, trochę wyrównuje koloryt, nie jest widoczny na twarzy i nie wysusza. Ale nie jest też dobry - o jakiejś pielęgnacji czy nawilżeniu nie ma mowy. Także o kryciu choćby średnim, które przecież obiecuje producent! W dodatku trochę ciemnieje i bardzo szybko znika z twarzy.
Ogólnie mówiąc - można wypróbować - krzywdy nie zrobi, ale absolutnie nie jest wart swojej ceny.
Używam tego produktu od: 1 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[854858].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry kolega

dobry kolega - ale nie bliski przyjaciel. spełnia wszystkie funkcje na mojej bezproblemowej cerze ale jest drogi. Moja skóra nie wymaga jednak aż tak drogich produktów bo dobrze sprawdzają się na niej też inne pomiędzy którymi nie widzę różnicy, ale mogę polecić.

Ilość zużytych opakowań: 1 op 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[718282].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubimy sie:)

Zaprzyjaznilam sie z kolorem 41 Sand Beige. Lubie jego plynna konsystencje,na poczatku troszeczke draznil mnie zapach,ale da sie do niego przyzwyczaic:)
Doskonale sie rozprowadza,szybko stapia sie ze skora,nie podkresla suchych skorek,ladnie wyrownuje koloryt i daje fantastyczne aksamitne wykonczenie.
Nie mam zarzutow rowniez do wlasciwosci kryjacych, nie wymaga stosowania pudru do wykonczenia. Jest dosyc wydajny. Nie tworzy efektu maski,utrzymuje sie na buzi ladnych kilka godzin.

Jedyny \'zarzut\' to to ,ze troszke jednak ciemnieje na buzi i trzeba uwazac by nie przesadzic z iloscia nakladanego podkladu bo mimo tego,ze ladnie stapia sie ze skora,to potrafi rowniez wygladac dosyc nienaturalnie i ciezko.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 koncowka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[590317].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż Maybelline

Najlepszyyyyyyyy:)

Jest Po prostu rewelacyjny.Extra się go rozprowadza a jeszcze idealnie dopasowuje się do cery.Na początku też nie byłam nim zachwycona ale gdy go skończyłam i kupiłam inny włogóle nie byłam zadowolona i ciągle wracam do niego.Naprawde swietnie się wtapia w buzie można nakładać go spokojnie nawet trzy warstwy i tak nie robi maski a co do tego że go nie widac to rewelacja bo chyba kazdemu zalezy aby twarz wygladała zdrowo naturalnie.Oczywiście każy ma inną cere ale do mojej jest rewelacyjny tym bardziej dlatego że wyskakiwał mi krosteczki a po nim wszystko ustało.Nie zatyka porów.PoLECAM REWELACYJNY

Ilość zużytych opakowań: 2 w tarkcie 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[477706].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem zła, że wydałam kasę!!!

Czytam i jestem zaskoczona tyloma pozytywnymi opiniami. Żałuję, że kupiłam ten podkład głównie dlatego, że nie widać go WCALE na buzi. Nałożyłam trzy warstwy, czułam się już mało przyjemnie, a niczego nie zatuszował, nie zakrył niedoskonałości i nie wygładził cery. Koszmar, bo po chwili wyglądałam jak po użyciu nabłyszczacza!!!!!! Na koniec- po kilku godzinach podkład całkowicie ulotnił się z buzi.
Zdecydowanie szkoda na niego tyle pieniędzy!

Używam tego produktu od:tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[397629].usefull || 0 }}% pomocna.

Wart wypróbowania

Naprawdę wart spróbowania. Mam cerę mieszaną i na początku dosyć sceptycznie podchodziłam do tego podkładu, sądząc, że niestety będzie to podkład głównie dla cer suchych. Ale z czasem moje nastawienie do niego się zmieniło. Bardzo nadaje się dla takich cer jak moja, bo lekko matuje, a przy tym nie podkreśla suchych skórek na policzkach. Do tego nie zapycha porów. Świetnie rozświetla skórę. Ładna paleta kolorów, z których łatwo można coś znaleźć dla siebie. Dodam, ze jego konsystencja jest płynna, lejąca co mnie osobiście bardzo odpowiada.
Jedyne co można mu zarzucić to zapach (z czasem można się do tego przyzwyczaić) i cena (cóż marka sama w sobie). Jednak z czystym sumieniem polecam.Używam tego produktu od:1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[331397].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!!

Jest to jeden z tych podkładów, które mam zawsze w szafce. Można nakładać kilka Karst, w zależności jaki efekt krycia chce się uzyskać, ale dla mnie już po 1 lub 2 ładnie kryje, nie tworzy maski,ładnie wygładza,nie wysusza a nawet nawilża, nie uwidacznia porów:)Po nałożeniu trzeba przypudrować, bo nie zostawia matowego wykończenia. Mógłby się troszkę dłużej trzymać. Generalnie dalej poszukuję ale na razie ten jest jednym z moich ulubionych:)Zdecydowanie dobra jakość w tej cenie.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[314583].usefull || 0 }}% pomocna.

Do ideałów nie należy ;)

Używam 44 - Warm beige.
Lekki, dobrze się rozprowadza, nie nadaje efektu maski, ładnie wygładza cerę. Delikatny zapach. Płynna konsystencja. Twarz wygląda po nim, świeżo.
Jednak nie trzyma się zbyt długo i nie kryje niedoskonałości. Z wyrównaniem koloru to także różnie bywa. Cenowo... dosyć drogo. Jako, że nie jest aż tak rewelacyjny.

Edit:
Odejmuję gwiazdkę, bo przyszło lato i prawie w ogóle się nie trzyma twarzy. Co do skóry suchej do której on jest... bez nawilżenia Drogie Panie ujrzycie plamy;/
I, że też tak sobie cenią ten fluid..

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[301184].usefull || 0 }}% pomocna.

nic ciekawego

jak by to delikatnie ujać...
krycie prawie zadne, trwałość bardzo mizerna, mogłam w ogóle nie uzywać-i tak nie było widac, poza tym zaznaczał suche skórki i cena raczej wysoka

Używam tego produktu od:używałam w zeszłym roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[282622].usefull || 0 }}% pomocna.

baardzo średni

Średni, niedrogi - wiec nie dam 2*, ale zdecydowane minusy za:

- świecenie - okropne
- bardzo szybko znika z twarzy

I to niestety wystarcza, żeby już nigdy po niego nie sięgać.

Ma też plusy:

- lekki
- nie zapycha

Ale to nie wystarcza.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie do końca - i nie zamierzam go kończyć...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[268109].usefull || 0 }}% pomocna.